Vlaky Madrid Paříž

Nejlevnější vlaky z místa Madrid do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

3697

Průměr

3884

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

SNCF | TGV INOUI
08:0511h16
Madrid
19:21Paříž
3697 1Jednosměrná
0 přestupů
SNCF | TGV INOUI
09:0511h16
Madrid
20:21Paříž
4071 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády vlaků Madrid – Paříž

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den středa 7. června
SNCF | TGV INOUI
08:0511h16
Madrid
19:21Paříž
0 přestupů
SNCF | TGV INOUI
09:0511h16
Madrid
20:21Paříž
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Madrid do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

11 h 16 min

Průměr

11 h 16 min

vlaky/vlaků denně

2

Vzdálenost

1052 km

2 z 2 vlaků, které každý den jezdí na trase Madrid – Paříž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

SNCF | TGV INOUI
09:0511h16
Madrid
20:21Paříž
4071 1Jednosměrná
0 přestupů
SNCF | TGV INOUI
08:0511h16
Madrid
19:21Paříž
3697 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Paříž?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Madrid – Paříž

distanceVzdálenost1052 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem11 hod 16 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak6 985 Kč
frequencyPočet spojů vlakem2 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciSNCF | TGV INOUI, SNCF | TER, iryo nebo Renfe AVE

Na trase Madrid – Paříž v délce 1052 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například SNCF | TGV INOUI, SNCF | TER, iryo nebo Renfe AVE. Cesta v průměru trvá 11 hod 16 min. Počet spojů k dispozici: 2 vlakové spoje denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 6 118 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 6 985 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes a cestu končí příjezdem na: Paris Gare de Lyon.

Vlakové společnosti: Vlaky Madrid - Paříž

Cestujte vlakem již od 6 118 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy vlaků a nejlepší. Porovnejte ceny jízdenek na vlak a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

AVE

Renfe je hlavní železniční dopravce ve Španělsku. Kromě mnoha tras na území celého Španělska, vlaky AVE jezdí také do Francie a Portugalska. Vlaky AVE společnosti Renfe jsou jedny z nejrychlejších vlaků na světě. Na některých trasách dosahují rychlosti až 310 km/h. Vlaky AVE vás dovezou mezi největšími městy Španělska během několika hodin, a navíc nabízejí pohodlí a flexibilitu na dlouhé a střední vzdálenosti. Všechny vlaky AVE mají na palubě restauraci, Wi-Fi, WC a zábavní panely. Při rezervaci jízdenek na vlaky AVE z města Madrid do města Paříž si můžete vybrat mezi tarify Basic, Choose a Premium.

Jízdenky pro cestování vysokorychlostními vlaky AVE na 1052 km dlouhé trase mezi městy Madrid a Paříž koupíte na Omio, kde také najdete kompletní jízdní řády vlaků AVE. Na Omio můžete také zarezervovat ty nejlevnější jízdenky! Cestujte pohodlně s vysokorychlostními vlaky AVE od společnosti Renfe!

Vlaky AVE na trase Madrid - Paříž:

  • Průměrná doba cesty: 11 hod 54 min
  • AVE - počet spojů: 2 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky Madrid – Paříž

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Madrid – Paříž. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Paříž, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Paříž z města Madrid je vlakem. Cena jízdenky na vlak začíná již na 6 118 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat jízdenky na vlak předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu železničním spojem z města Madrid do města Paříž s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Levné jízdenky na vlak z města Madrid do města Paříž kolem 6 985 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Vzdálenost do města Paříž z města Madrid vlakem je zhruba 1052 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Doba jízdy vlakem z Madrid do Paříž je v průměru 11 hod 16 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Pokud cestujete Vlakem z města Madrid, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých vlakových nádraží, například Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, Madrid Chamartín a Madrid Méndez Alvaro. Po příjezdu do cílové destinace Paříž, váš vlak může jet do jedné z několika vlakových nádraží, jako třeba Paris Gare de Lyon, Paris Gare du Nord a Paris Gare de l'Est.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují vlaky nejčastěji s odjezdem ze stanice Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes   a s příjezdem do stanice Paris Gare de Lyon.

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, jež je od centra města vzdáleno 2.2 km.

Paris Gare de Lyon je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Paříž. Je vzdálená 2.2 km od centra města.

Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 2 vlakové spoje denně z města Madrid do města Paříž. Je možné, že jízdní řády vlaků se budou lišit podle todo, zda cestujete vlakem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Na trase Madrid – Paříž odjíždí první ranní vlak v 8: 05. Poslední vlak dne na stejné trase odjíždí z města Madrid v 18: 25. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odjezdy vlaků pro cestování z města Madrid do města Paříž.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku na vlak z města Madrid do města Paříž vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Madrid a Paříž vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Madrid do města Paříž a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk