Vlaky Madrid Paříž

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Madrid do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 6..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

SNCF | TGV INOUI
08:0511h13
Madrid
19:18Paříž
7646 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy vlaků Madrid – Paříž

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 24. června
SNCF | TGV INOUI
08:0511h13
Madrid
19:18Paříž
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.
čt
11. 7.

12. 7.
so
13. 7.
ne
14. 7.

Nejrychlejší vlaky z místa Madrid do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 6..

Nejrychlejší cesta

11 h 13 min

Průměr

11 h 13 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

1052 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Madrid – Paříž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

SNCF | TGV INOUI
08:0511h13
Madrid
19:18Paříž
7646 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Madrid – Paříž

distanceVzdálenost1052 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciSNCF | TGV INOUI, Renfe, TGV INOUI, Renfe-SNCF, Renfe (3), SNCF TER nebo SNCF | TGV INOUI

Na trase Madrid – Paříž v délce 1052 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba SNCF | TGV INOUI, Renfe, TGV INOUI, Renfe-SNCF, Renfe (3), SNCF TER nebo SNCF | TGV INOUI. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes a cestu končí příjezdem na: Paris Gare du Nord.

železniční dopravci: Vlaky Madrid - Paříž

Vlaky vás dostanou mezi městy Madrid a Paříž za ceny již od 2 601 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální jízdní řád vlaků pro vaší cestu.

Renfe je španělská národní železniční společnost, jejíž vlaky nabízí množství vnitrostátních spojů po celém Španělsku. Kromě toho Renfe provozuje mnoho mezinárodních spojení vlaky do Francie a Portugalska. Renfe je známé širokou řadou různých typů jízdenek, které vyhoví každému rozpočtu. Renfe nabízí jízdenky Basic, Elige a Premium. Dále Renfe nabízí různé slevové karty pro kvalifikované cestovatele, jako je Renfe Gold Card a +Renfe Youth Card 50, které můžete použít při nákupu na Omio. Vlaky Renfe nabízejí různé úrovně pohodlí, vybavení a času potřebného k cestě do vašeho cíle. Flotila Renfe disponuje těmito typy vlaků: vysokorychlostní vlaky AVE pro dálkové trasy, vlaky Alvia a Altaria pro vnitrostátní trasy v různých částech Španělska, vlaky Euromed pro trasy podél úžasného pobřeží Středozemního moře, vlaky Avant pro regionální trasy a noční vlaky Trenhotel.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Madrid – Paříž

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Madrid – Paříž. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Paříž, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Ano, můžete jetvysokorychlostním vlakem z Madrid do Paříž s TGV INOUI nebo Renfe-SNCF. Celkově můžete cestovat s následujícími společnostmi: SNCF | TGV INOUI, Renfe, TGV INOUI, Renfe-SNCF, Renfe (3), SNCF TER nebo SNCF | TGV INOUI.
Pro trip z Madrid do Paříž můžete jet vlak s SNCF | TGV INOUI, Renfe, TGV INOUI, Renfe-SNCF, Renfe (3), SNCF TER nebo SNCF | TGV INOUI. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Madrid - Paříž na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Madrid máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, Madrid Chamartín a Príncipe Pío. Při příjezdu do Paříž můžete ukončit svou route v vlaková nádraží jako Paris Gare du Nord, Paříž Gare de Lyon a Paříž Gare Montparnasse.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Paris Gare du Nord, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Paříž z Madrid stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Madrid - Paříž 2 různými způsoby: autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk