Vlaky Madrid Neapol

so 13. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Madrid – Neapol

distanceVzdálenost1513 km
changesVlak bez přestupuNe

Na trase Madrid – Neapol v délce 1513 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes a cestu končí příjezdem na: Neapol Centrale.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Madrid – Neapol

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Madrid – Neapol. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Neapol, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs

Při odjezdu z Madrid máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, Madrid Chamartín a Madrid Atocha Cercanias. Při příjezdu do Neapol můžete ukončit svou journey v vlaková nádraží jako Neapol Centrale, Neapol P. Za Garibaldi a Neapol Montesanto.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Neapol Centrale, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Neapol z Madrid stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Madrid - Neapol, včetně cesty autobus nebo let.

Vlaky Madrid – Neapol a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk