Vlak z Lyon do Milán

Nejlevnější vlaky z místa Lyon do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

1894

Průměr

1894

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
08:51Lyon Part Dieu4h59 13:50Milán Centrale
0 přestupů
1894 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Lyon – Milán

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
08:51Lyon Part Dieu4h59 13:50Milán Centrale
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší vlaky z místa Lyon do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

4 h 59 min

Průměr

4 h 59 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

339 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Lyon – Milán, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
08:51Lyon Part Dieu4h59 13:50Milán Centrale
0 přestupů
1894 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Milán?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Lyon – Milán

distanceVzdálenost339 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem4 hod 42 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak2 082 Kč
changesVlak bez přestupuAno
carriersŽelezniční dopravciSNCF, Trenitalia, SNCF | TGV nebo Trenitalia

Na trase Lyon – Milán v délce 339 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například SNCF, Trenitalia, SNCF | TGV nebo Trenitalia. Cesta v průměru trvá 4 hod 42 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 082 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 1 311 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Lyon Part Dieu a cestu končí příjezdem na: Milano Centrale.

Vlakové společnosti: Lyon - Milán

Vlaky vás dostanou z města Lyon do města Milán za ceny již od 1 311 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální jízdní řád vlaků pro vaší cestu.

Trenitalia
SNCF (3)

Jízdenky na vlaky Trenitalia pro cestu mezi městy Lyon a Milán koupíte na Omio za ceny již od 1 311 Kč. Trenitalia je italská národní železniční společnost s obrovskou flotilou vlaků, která nabízí různé úrovně pohodlí, vybavení a rychlosti. Vlajkovou lodí společnosti Trenitalia jsou vysokorychlostní vlaky Frecciarossa, Frecciargento a Frecciabianca. Trenitalia také disponuje dalšími vlaky jako je Eurocity (EC), Euronotte (EN), InterCity (IC), InterCitynotte (ICN), stejně jako Regionale Veloce (RV), Regionale (R), Suburbano (S) a Metropolitano (M). Na dálkových trasách jsou ve vlacích standardem WC a Wi-Fi připojení k internetu. Ve většině případů poskytují vlaky Trenitalia bezbariérový přístup.

Trenitalia nabízí tři různé typy jízdenek: Base, Economy, Super Economy a Ordinaria. Vybrat si tak můžete tu, která nejvíce vyhovuje vašemu rozpočtu. Trenitalia také nabízí slevové a věrnostní karty pro pravidelné cestovatele, které můžete uplatnit při vašem nákupu na Omio. Cesta vlakem Trenitalia mezi městy Lyon a Milán je dlouhá 339 km. Na Omio najdete aktuální jízdní řády vlaků a všechny typy jízdenek pro vaši cestu Lyon - Milán vlaky Trenitalia. Rezervujte si levné jízdenky na Omio ještě dnes a cestujte po Itálii pohodlnými vlaky Trenitalia!

Dopřejte si pohodlné cestování po Francii ve vlacích SNCF! Vlaky národní železniční společnosti SNCF vás zavezou do mnoha míst po celé Francii ale také za hranice Francie, do Španělska a Německa. K dispozici je mnoho typů a tarifů jízdenek na vlaky, jako například levné jízdenky Prem, standardní jízdenky Loisir a jízdenky Pro, které nabízejí největší flexibilitu. SNCF také nabízí různé slevové karty například pro seniory a studenty. Tyto slevové karty můžete uplatnit při vašem nákupu jízdenek na Omio.

Na Omio vám pomůžeme najít ty nejvýhodnější jízdenky na vlaky SNCF a také různé speciální cenové nabídky. Všechny aktuální odjezdy a příjezdy vlaků SNCF pro 339 dlouhou cestu z města Lyon do města Milán najdete na Omio. Můžete zde také porovnat nejlepší dostupné tarify a koupit tu nejlevnější jízdenku na vlak Lyon - snadno a rychle.

SNCF nabízí na svých trasách různé typy vlaků, například vysokorychlostní vlaky TGV, klasické vlaky Intercité a TER nebo regionální vlaky SNCF. Nejmodernějších vlaky TGV, které obsluhují hlavní dálkové trasy a cestu tunelem pod Lamanšským průlivem, disponují klimatizovanými vozy s bezplatnou Wi-Fi, barem a restaurací a dalšími službami pro vaše pohodlné cestování.

Vlaky SNCF (3) na trase Lyon - Milán:

  • Průměrná doba cesty: 9 hod 6 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • SNCF (3) - počet spojů: 2 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Lyon – Milán

Tipy pro cestovatele: Do města Milán můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Lyon – Milán mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Milán z města Lyon je vlakem. Cena jízdenky na vlak začíná již na 1 311 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat jízdenky na vlak předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu vlakovým spojem z města Lyon do města Milán s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Cena jízdenky na vlak z města Lyon do města Milán se pohybuje kolem 2 082 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky na vlak.
Vzdálenost do města Milán z města Lyon vlakem je zhruba 339 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Cesta vlakem z města Lyon do města Milán trvá v průměru 4 hod 42 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Pokud cestujete Vlakem z města Lyon, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých vlakových nádraží, například Lyon Part Dieu, Lyon-Perrache a Gare de Lyon Saint-Exupéry TGV. Po příjezdu do cílové destinace Milán, váš vlak může jet do jedné z několika železničních nádraží, jako třeba Milano Centrale, Milano Rogoredo a Milano Porta Garibaldi.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují vlaky nejčastěji s odjezdem ze stanice Lyon Part Dieu   a s příjezdem do stanice Milano Centrale.

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Lyon Part Dieu, jež je od centra města vzdáleno 3.3 km.

Milano Centrale je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Milán. Je vzdálená 3.3 km od centra města.

Přímou linku vlakem z města Lyon do města Milán nabízí například Trenitalia. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
První ranní vlak pro tuto trasu odjíždí z města Lyon v 7: 51. Poslední vlak dne odjíždí do města Milán v 7: 51 z města Lyon. Na Omio najdete aktuální odjezdy vlaků mezi městy Lyon a Milán, a můžete zde také rezervovat jízdenky na vlak pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenky na vlak z města Lyon do města Milán rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Vaše cesta vlakem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší jízdenky na vlak z města Lyon do města Milán bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Vlaky Lyon – Milán, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk