Vlaky Londýn Řím

po 15. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Londýn do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Eurostar
12:3126h02
Londýn
14:33Řím
19039 1Jednosměrná
4 přestupy

Odjezdy vlaků Londýn – Řím

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 15. července
Eurostar
12:3126h02
Londýn
14:33Řím
4 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Nejrychlejší vlaky z místa Londýn do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejrychlejší cesta

1d 2 h 2 min

Průměr

1d 2 h 2 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

1434 km

Najít na trase Londýn–Řím spoj bez alespoň 4 přestupů není snadné.

Eurostar
12:3126h02
Londýn
14:33Řím
19039 1Jednosměrná
4 přestupy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Londýn – Řím

distanceVzdálenost1433 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem25 hod 2 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak19 174 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciIntercity Notte nebo Eurostar

Na trase Londýn – Řím v délce 1433 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Intercity Notte nebo Eurostar. Cesta v průměru trvá 25 hod 2 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 19 174 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 19 174 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Londýn Waterloo a cestu končí příjezdem na: Řím Termini.

Vlakové společnosti: Vlaky Londýn - Řím

Kupte a cestujte vlaky mezi městy Londýn a Řím za nízké ceny začínající na 19 174 Kč na Omio. Najdete u nás a jízdní řád vlaků od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Eurostar je exkluzivní vysokorychlostní železniční dopravce spojující Spojené království se zeměmi v kontinentální Evropě. Vlaky Eurostar se dostanete do Francie, Belgie a Nizozemsko. Vlaky Eurostar jezdí mezi Spojeným královstvím a Francií tunelem pod Lamanšským průlivem. Vysokorychlostní vlaky Eurostar dosahují rychlosti až 300 km/h. Na vaší cestě mezi městy Londýn a Řím si ve vlaku Eurstar budete moct dopřát maximálním pohodlí díky moderním a pohodlným sedadlům. Při rezervaci jízdenky na vlak Eurostar z města Londýn do města Řím můžete vybírat ze tří typů jízdenek: Standard, Standard Premier (s lehkým občerstvením a prostornými sedadly) a Business Premier (s flexibilními možnostmi cestování, prostorným sezením, přístupem do salonku, přednostním nástupem a využít nabídku teplého jídla).

Tipy pro cestovatele: Vlaky Londýn – Řím

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Londýn – Řím. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Řím, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Londýn do Řím mohou začínat již od 19 174 Kč (710 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Londýn do Řím je 19 174 Kč (710 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Londýn do Řím je 25 hod 2 min   na 1433 km dlouhé trip, s přibližně 1 vlakový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Londýn do Řím odjíždí v 12: 31.
Poslední vlak z Londýn do Řím odjíždí v 19: 01.
1 vlakový spoj krát denně z Londýn do Řím, které vyžadují minimálně jednu změnu s Intercity Notte nebo Eurostar. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, existuje vysokorychlostní vlak do Řím. Vezměte rychlý vlak od Eurostar z Londýn do Řím.
Rychlý vlak Eurostar z Londýn do Řím trvá přibližně 25 hod 2 min.
Když se přepravujete z Londýn do Řím vlak, můžete se spolehnout na Intercity Notte nebo Eurostar pro nejlepší způsob, jak se dostat do Řím. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Londýn a Řím a porovnat nabízené vybavení.
Ano, můžete jet nočním vlakem z Londýn do Řím s Intercity Notte. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Při odjezdu z Londýn máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Londýn Waterloo, Londýn Euston a Londýn Paddington. Při příjezdu do Řím můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Řím Termini, Řím Tiburtina a Řím Trastevere.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Londýn Waterloo, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Řím Termini, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat mezi městy Londýn a Řím, včetně cesty autobus, let nebo vlak.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk