Vlaky Londýn Praha

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Londýn – Praha

distanceVzdálenost1032 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn

Na trase Londýn – Praha v délce 1032 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Deutsche Bahn. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Londýn Euston a cestu končí příjezdem na: Praha hlavní nádraží.

železniční dopravci: Londýn - Praha

Najít nejlepší spojení mezi městy Londýn a Praha s je na Omio jednoduché. Porovnáme pro vás jízdní řád vlaků a od více než 1000 provozovatelů dopravy, a rezervace levných pro vás díky tomu bude hračka.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Londýn - Praha.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Londýn – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Londýn – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Praha, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Pro trip z Londýn do Praha můžete jet vlak s Deutsche Bahn. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Londýn - Praha na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Londýn máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Londýn Euston, Londýn St Pancras International a Londýn Kings Cross. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Londýn Euston, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Praha hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Londýn a Praha, včetně cesty autobus nebo let.
DomůVlakyVlakem do PrahaVlaky Londýn Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk