Vlaky Londýn Neapol

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Londýn – Neapol

distanceVzdálenost1617 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem26 hod 2 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak17 711 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciEurostar

Na trase Londýn – Neapol v délce 1617 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Eurostar. Cesta v průměru trvá 26 hod 2 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 17 711 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 17 711 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Londýn Euston a cestu končí příjezdem na: Neapol Centrale.

železniční dopravci: Vlaky Londýn - Neapol

Za nízké ceny začínající na 17 817 Kč můžete cestovat vlakem mezi městy Londýn a Neapol s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy vlaků a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Eurostar je exkluzivní vysokorychlostní železniční dopravce spojující Spojené království se zeměmi v kontinentální Evropě. Vlaky Eurostar se dostanete do Francie, Belgie a Nizozemsko. Vlaky Eurostar jezdí mezi Spojeným královstvím a Francií tunelem pod Lamanšským průlivem. Vysokorychlostní vlaky Eurostar dosahují rychlosti až 300 km/h. Na vaší cestě z města Londýn do města Neapol si ve vlaku Eurstar budete moct dopřát maximálním pohodlí díky moderním a pohodlným sedadlům. Při rezervaci jízdenky na vlak Eurostar z města Londýn do města Neapol můžete vybírat ze tří typů jízdenek: Standard, Standard Premier (s lehkým občerstvením a prostornými sedadly) a Business Premier (s flexibilními možnostmi cestování, prostorným sezením, přístupem do salonku, přednostním nástupem a využít nabídku teplého jídla).

Tipy pro cestovatele: Vlaky Londýn – Neapol

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Londýn – Neapol. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Neapol, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Londýn do Neapol mohou začínat již od 17 711 Kč (672 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Londýn do Neapol je 17 711 Kč (672 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Londýn do Neapol je 26 hod 2 min   na 1617 km dlouhé journey, s přibližně 1 vlakový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
1 vlakový spoj krát denně z Londýn do Neapol, které vyžadují minimálně jednu změnu s Eurostar. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, existuje vysokorychlostní vlak do Neapol. Vezměte rychlý vlak od Eurostar z Londýn do Neapol.
Rychlý vlak Eurostar z Londýn do Neapol trvá v průměru 26 hod 2 min  
Pro trip z Londýn do Neapol můžete jet vlak s Eurostar. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Londýn - Neapol na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 20: 01.

Při odjezdu z Londýn máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Londýn Euston, Londýn St Pancras International a Londýn Kings Cross. Při příjezdu do Neapol můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Neapol Centrale, Neapol P. Za Garibaldi a Neapol Montesanto.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Londýn Euston, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Neapol Centrale, která je vzdálena asi od centra města.

Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Londýn - Neapol 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

Vlaky Londýn – Neapol a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

Nejoblíbenější destinace na cestování

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk