Vlaky Londýn Madrid

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.
čt
11. 7.

12. 7.
so
13. 7.
ne
14. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Londýn – Madrid

distanceVzdálenost1263 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem26 hod 54 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak17 868 Kč
frequencyPočet spojů vlakem2 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRenfe (3), Renfe-SNCF nebo Eurostar

Na trase Londýn – Madrid v délce 1263 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Renfe (3), Renfe-SNCF nebo Eurostar. Cesta v průměru trvá 26 hod 54 min. Počet spojů za den: 2 vlakové spoje. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 17 842 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 17 868 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Londýn Waterloo a cestu končí příjezdem na: Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes.

železniční dopravci: Vlaky Londýn - Madrid

Kupte a cestujte vlaky z města Londýn do města Madrid za nízké ceny začínající na 572 Kč na Omio. Najdete u nás a jízdní řád vlaků od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Eurostar je přední vysokorychlostní železniční služba, která svými vlaky spojuje Spojené království s Evropou prostřednictvím tunelu pod Lamanšským průlivem. Vlaky Eurostar spojují nádraží London St Pancras International s Paříží, Bruselem a Amsterdamem. Vysokorychlostní vlaky Eurostar dosahují rychlosti až 300 km/h. Cestování vlakem mezi Velkou Británií a Evropou je tak rychlé a snadné. Při rezervaci jízdenek na vlak Eurostar Londýn - Madrid můžete vybírat mezi jízdenkami Standard, Standard Premier (s prostornými sedadly a lehkým občerstvením) a Business Premier (s flexibilní možnosti cestování, prostornými sedadly, vstupem do salonku, přednostním nástupem a výběrem teplých jídel).

Tipy pro cestovatele: Vlaky Londýn – Madrid

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Londýn – Madrid. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Madrid, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Londýn do Madrid mohou začínat již od 17 842 Kč (672 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Londýn do Madrid je 17 868 Kč (673 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Londýn do Madrid je 26 hod 54 min   na 1263 km dlouhé route, s přibližně 2 vlakové spoje spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Londýn do Madrid odjíždí v 9: 31.
Poslední vlak z Londýn do Madrid odjíždí v 16: 01.
2 vlakové spoje krát denně z Londýn do Madrid, které vyžadují minimálně jednu změnu s Renfe (3), Renfe-SNCF nebo Eurostar. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, můžete jetvysokorychlostním vlakem z Londýn do Madrid s Renfe-SNCF nebo Eurostar. Celkově můžete cestovat s následujícími společnostmi: Renfe (3), Renfe-SNCF nebo Eurostar.
Rychlý vlak Eurostar z Londýn do Madrid trvá přibližně 26 hod 54 min.
Vezměte vlak z Londýn do Madrid s Renfe (3), Renfe-SNCF nebo Eurostar. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro trip mezi městy Londýn a Madrid, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Londýn máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Londýn Waterloo, Londýn Euston a Londýn Paddington. Při příjezdu do Madrid můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, Madrid Chamartín a Madrid Atocha Cercanias.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Londýn Waterloo, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat mezi městy Londýn a Madrid, včetně cesty vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk