Vlak z Kolín nad Rýnem do Brno

Nejlevnější vlaky z místa Kolín nad Rýnem do místa Brno

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejlevnější

1817

Průměr

1817

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
21:15Kolín nad Rýnem14h05 11:20Brno
0 přestupů
1817 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Kolín nad Rýnem – Brno

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 4. října).
Deutsche Bahn
21:15Kolín nad Rýnem14h05 11:20Brno
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
04. 10.
st
05. 10.
čt
06. 10.

07. 10.
so
08. 10.
ne
09. 10.
po
10. 10.

Nejrychlejší vlaky z místa Kolín nad Rýnem do místa Brno

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejrychlejší cesta

14 h 5 min

Průměr

14 h 5 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

715 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Kolín nad Rýnem – Brno, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
21:15Kolín nad Rýnem14h05 11:20Brno
0 přestupů
1817 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Kolín nad Rýnem – Brno

Tipy pro cestovatele: Do města Brno můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Kolín nad Rýnem – Brno mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vlakový jízdenky z města Kolín nad Rýnem do města Brno mohou stát již 780 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty vlakový jízdenky z města Kolín nad Rýnem do města Brno.
Nízké ceny jízdenek vlakem z města Kolín nad Rýnem do města Brno kolem 780 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Vzdálenost do města Brno z města Kolín nad Rýnem vlakem je zhruba 715 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Doba jízdy vlakem z Kolín nad Rýnem do Brno je v průměru 13 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jízdní řády z Kolín nad Rýnem do Brno vám Omio vyhledá jako Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku vlakem z města Kolín nad Rýnem do města Brno rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují vlakem z Kolín nad Rýnem do Brno, není Brno tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Brno, které stojí za návštěvu, jsou Praha, Vídeň nebo Bratislava. Podívejte se na Omio na levné vlakový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty vlakem z města Kolín nad Rýnem do města Brno bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Kolín nad Rýnem

Vlaky Kolín nad Rýnem – Brno, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk