Vlaky Karlovy Vary Bratislava

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Karlovy Vary do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
RegioJet a.s.
14:007h32
Karlovy Vary, Dolní Nádraží
21:32Bratislava hlavná stanica
895 1Jednosměrná
1 přestup

Odjezdy vlaků Karlovy Vary – Bratislava

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
RegioJet a.s.
14:007h32
Karlovy Vary, Dolní Nádraží
21:32Bratislava hlavná stanica
1 přestup

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.

Nejrychlejší vlaky z místa Karlovy Vary do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

7 h 32 min

Průměr

7 h 32 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

385 km

Mezi městy Karlovy Vary a Bratislava je těžké nalézt spojení bez přestupu.

Nejrychlejší
RegioJet a.s.
14:007h32
Karlovy Vary, Dolní Nádraží
21:32Bratislava hlavná stanica
895 1Jednosměrná
1 přestup

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Karlovy Vary – Bratislava

distanceVzdálenost385 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem7 hod 32 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak677 Kč
frequencyPočet spojů vlakem4 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S. Nebo České dráhy

Na trase Karlovy Vary – Bratislava v délce 385 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Cesta v průměru trvá 7 hod 32 min. Počet spojů za den: 4 vlakové spoje. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 677 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 473 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Karlovy Vary horní nádraží a cestu končí příjezdem na: Bratislava hlavná stanica.

Vlaky Karlovy Vary – Bratislava

Západočeské lázeňské město Karlovy Vary a slovenskou metropoli Bratislava dělí vzdálenost přibližně 460 kilometrů. Karlovy Vary jsou oblíbeným cílem tuzemských i zahraničních turistů. Letní turistická sezóna každoročně vrcholí během filmového festivalu. Bratislava láká hlavně na architekturu a historické centrum města. Na této trase Karlovy Vary - Bratislava je možné cestovat jednou denně, a to s přestupem. Výjimkou jsou neděle, kdy cestující mohou jet z Karlových Varů do Bratislavy dvakrát, v případě druhého spoje je ale nutné počítat se dvěma přestupy.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Karlovy Vary – Bratislava?

Jízdenky na vlaky Karlovy Vary – Bratislava nabízí dopravní společnost RegioJet. Ta na trase provozuje od pondělí do soboty jednu odpolední linku denně. V neděli je možné do Bratislavy cestovat dvakrát.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Karlovy Vary – Bratislava?

Vlaky Karlovy Vary – Bratislava zvládnou překonat vzdálenost mezi oběma městy za 7 hodin a 12 minut. Jedná se o spoje s jedním přestupem v Praze. V případě jedné z nedělních linek zabere cesta 9 hodin a 25 minut, přestupuje se na Wilsonově nádraží v Praze a na hlavním vlakovém nádraží ve Vídni.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Karlovy Vary – Bratislava?

Týdně je na trase mezi Karlovými Vary a Bratislavou k dispozici osm spojů. Od pondělí do soboty se jedná o jednu odpolední linku, vlak odjíždí z Karlových Varů kolem druhé hodiny odpoledne, a do cíle dorazí krátce po 21:00 večer. V neděli je navíc k dispozici další vlak, který odjíždí o půl hodiny dříve. Z důvodu jednoho přestupu navíc se však cestování protáhne na devět a půl hodiny. Do cíle v tomto případě vlak dorazí hodinu před půlnocí.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí vlaky na trase Karlovy Vary – Bratislava?

Odjezd z nádraží: Vlaky odjíždějí z hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech, kam je z centra města možné dojet například autobusem číslo 18. Cestující zde mohou využít bufet, úschovnu zavazadel, k dispozici je bezbariérová toaleta nebo například půjčovna kol. Zastávka městské hromadné dopravy se nachází v těsné blízkosti nádražní budovy.

Příjezd na nádraží: Cílovou zastávkou je hlavní nádraží v Bratislavě. Do centra města se cestující mohou pohodlně dopravit například tramvají číslo 1 a 2 a celou řadou autobusů městské hromadné dopravy. K dispozici je zde úschovna zavazadel, mnoho možností občerstvení, bezplatné připojení k Wi-Fi, směnárna, bankomaty a další služby.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Karlovy Vary – Bratislava

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Karlovy Vary – Bratislava. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Bratislava, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Karlovy Vary do Bratislava mohou začínat již od 473 Kč (18 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Karlovy Vary do Bratislava je 677 Kč (25 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Karlovy Vary do Bratislava vlakem je 7 hod 32 min   na 385 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První vlak z Karlovy Vary do Bratislava odjíždí v 9: 00.
Poslední vlak z Karlovy Vary do Bratislava odjíždí v 13: 00.
4 vlakové spoje krát denně z Karlovy Vary do Bratislava, které vyžadují minimálně jednu změnu s RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Vezměte vlak z Karlovy Vary do Bratislava s RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro trip mezi městy Karlovy Vary a Bratislava, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Karlovy Vary máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Karlovy Vary horní nádraží, Karlovy Vary-Dvory nádraží a Karlovy Vary-Arena. Při příjezdu do Bratislava můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Bratislava hlavná stanica, Bratislava, Autobusová Stanica Mlynské Nivy a Bratislava-Petržalka.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Karlovy Vary horní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Bratislava hlavná stanica, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Karlovy Vary do Bratislava je únor.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Karlovy Vary a Bratislava, včetně cesty vlak nebo autobus.

Vlaky Karlovy Vary – Bratislava a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk