Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Karlovy Vary – Berlín
Do města Berlín můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Karlovy Vary – Berlín mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levná může být cesta vlakem z města Karlovy Vary do města Berlín?
Low cost vlakový jízdenka z města Karlovy Vary do města Berlín je levná, již od 514 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější vlakový jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jak dostanu výhodné jízdné vlakem z města Karlovy Vary do města Berlín?
Jízdné vlakem z města Karlovy Vary do města Berlín může být různé. Pohybuje se kolem 514 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jaká je vzdálenost do města Berlín z města Karlovy Vary vlakem?
Z města Karlovy Vary do města Berlín je to vlakem kolem 257 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jak dlouho trvá cesta vlakem z města Karlovy Vary do města Berlín?
Vlakem z Karlovy Vary do Berlín pojedete v průměru 5 hod 28 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jaké jsou spoje vlaky z Karlovy Vary do Berlín?
Co se týká z Karlovy Vary do Berlín, můžete vybírat hned z Deutsche Bahn. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Kde najdu levné jízdenky vlakem z města Karlovy Vary do města Berlín?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky vlakem z města Karlovy Vary do města Berlín rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Karlovy Vary do města Berlín vlakem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Berlín, které můžete navštívit.
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat vlakem do Berlín často také jezdí do Amsterdam, Praha nebo Paříž. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Berlín a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.
Jak se dostanu z města Karlovy Vary do města Berlín, když nemám auto? Můžu jet vlakem?
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Karlovy Vary a Berlín vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Karlovy Vary do města Berlín a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Karlovy Vary
Berlín
Doubi u Karlovych Varu
Vybavení
Karlovy Vary
Vybavení
Karlovy Vary dolni n.
Vybavení
Karlovy Vary-Brezova
Vybavení
Karlovy Vary-Dvory
Vybavení
Stara Role
Vybavení

Vlaky Karlovy Vary – Berlín, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali