Vlaky Karlovy Vary Amsterdam

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Karlovy Vary – Amsterdam

distanceVzdálenost603 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem11 hod 16 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak3 153 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn

Na trase Karlovy Vary – Amsterdam v délce 603 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 11 hod 16 min. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 071 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 3 153 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Karlovy Vary horní nádraží a cestu končí příjezdem na: Amsterdam Centraal.

Vlakové společnosti: Karlovy Vary - Amsterdam

Za nízké ceny začínající na 1 259 Kč můžete cestovat vlakem z města Karlovy Vary do města Amsterdam s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy vlaků a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem železniční dopravy. Denně uskuteční v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních jízd vlakem. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní ICE (Intercity Express) a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá svou širokou škálou tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Karlovy Vary - Amsterdam.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Karlovy Vary – Amsterdam

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Karlovy Vary – Amsterdam. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Amsterdam, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Karlovy Vary do Amsterdam mohou začínat již od 1 071 Kč (40 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Karlovy Vary do Amsterdam je 3 153 Kč (117 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Karlovy Vary do Amsterdam vlakem je 11 hod 16 min   na 603 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Karlovy Vary do Amsterdam odjíždí v 7: 14.
Poslední vlak z Karlovy Vary do Amsterdam odjíždí v 8: 10.
Vezměte vlak z Karlovy Vary do Amsterdam s Deutsche Bahn. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro trip mezi městy Karlovy Vary a Amsterdam, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Karlovy Vary máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Karlovy Vary horní nádraží, Karlovy Vary-Dvory nádraží a Karlovy Vary-Arena. Při příjezdu do Amsterdam můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Amsterdam Centraal, Amsterdam Sloterdijk a Amsterdam Amstel.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Karlovy Vary horní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Amsterdam Centraal, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Karlovy Vary do Amsterdam je říjen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Karlovy Vary - Amsterdam 3 různými způsoby: autobus, vlak nebo let.

Vlaky Karlovy Vary – Amsterdam a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk