Vlak z Kaiserslautern do Paříž

Nejlevnější vlaky z místa Kaiserslautern do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

1537

Průměr

2809

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

SNCF | ICE
06:22Kaiserslautern2h38 09:00Paříž
0 přestupů
1537 1Jednosměrná
SNCF | ICE
19:22Kaiserslautern2h32 21:54Paříž
0 přestupů
1537 1Jednosměrná
Deutsche Bahn with connection
16:34Kaiserslautern4h31 21:05Paříž
0 přestupů
3525 1Jednosměrná
SNCF | TGV INOUI
13:24Kaiserslautern2h30 15:54Paříž
0 přestupů
4636 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Kaiserslautern – Paříž

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
SNCF | ICE
06:22Kaiserslautern2h38 09:00Paříž
0 přestupů
SNCF | TGV INOUI
13:24Kaiserslautern2h30 15:54Paříž
0 přestupů
Deutsche Bahn with connection
16:34Kaiserslautern4h31 21:05Paříž
0 přestupů
SNCF | ICE
19:22Kaiserslautern2h32 21:54Paříž
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší vlaky z místa Kaiserslautern do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

2 h 30 min

Průměr

3 h 2 min

vlaky/vlaků denně

4

Vzdálenost

400 km

4 z 4 vlaků, které každý den jezdí na trase Kaiserslautern – Paříž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

SNCF | TGV INOUI
13:24Kaiserslautern2h30 15:54Paříž
0 přestupů
4636 1Jednosměrná
SNCF | ICE
19:22Kaiserslautern2h32 21:54Paříž
0 přestupů
1537 1Jednosměrná
SNCF | ICE
06:22Kaiserslautern2h38 09:00Paříž
0 přestupů
1537 1Jednosměrná
Deutsche Bahn with connection
16:34Kaiserslautern4h31 21:05Paříž
0 přestupů
3525 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Kaiserslautern – Paříž

distanceVzdálenost399 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem2 hod 30 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 241 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn with connection, Deutsche Bahn, SNCF | TGV INOUI, SNCF | ICE nebo TGV

Na trase Kaiserslautern – Paříž v délce 399 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn with connection, Deutsche Bahn, SNCF | TGV INOUI, SNCF | ICE nebo TGV. Cesta v průměru trvá 2 hod 30 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 241 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 879 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Kaiserslautern Hbf a cestu končí příjezdem na: Paris Gare de Lyon.

železniční dopravci: Kaiserslautern - Paříž

Se společností můžete mezi městy Kaiserslautern a Paříž cestovat vlakem levně, s cenami začínajícími na 879 Kč. Porovnejte a najděte jízdní řád vlaků a levné na Omio.

Deutsche Bahn
TGV

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem železniční dopravy. Denně uskuteční v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních jízd vlakem. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní ICE (Intercity Express) a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá svou širokou škálou tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Kaiserslautern - Paříž.

SNCF je hlavní provozovatel rychlovlaků TGV ve Francii. Společnosti nabízí širokou škálu různých typů jízdenek, na míru všem cestujícím. Vybírat můžete například z těchto tarifů: Prem's, Leisure nebo Pro. Společnost SNCF také nabízí slevové karty, ať už pro mládež nebo seniory, které můžete aplikovat při rezervaci jízdenek SNCF na Omio.

Cesta vlakem SNCF TGV z města Kaiserslautern do města Paříž je dlouhá 399 kilometrů. Vlaky TGV dosahují rychlosti až 320 km/h. Na Omio najdete také aktuální jízní řády SNCF a můžete si vybrat nejlevnější jízdenku, první ranní spoj nebo tarif, který vám poskytne nejvíce pohodlí.

Všechny vlaky SNCF TGV disponují restaurací, WiFi připojením k internetu, toaletami a elektrickými zásuvkami. Při rezervaci jízdenek na Omio si můžete vybrat z aktuálních jízdních řádů spoj, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Vlaky TGV jsou nejoblíbenější vysokorychlostní vlaky společnosti SNCF a dopraví vás mezi největšími městy Francie během několika hodin.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Kaiserslautern – Paříž

Tipy pro cestovatele: Do města Paříž můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Kaiserslautern – Paříž mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné jízdenky na vlak z města Kaiserslautern do města Paříž koupíte za cenu kolem 879 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých železničních dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte jízdenky na vlak co nejdříve.
Výhodné jízdné vlakem z města Kaiserslautern do města Paříž vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdenky na vlak se pohybuje kolem 1 241 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Vzdálenost do města Paříž z města Kaiserslautern vlakem je zhruba 399 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Vlakem na trase Kaiserslautern - Paříž pojedete v průměru 2 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Je několik železničních nádraží ve městě Kaiserslautern, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Kaiserslautern Hbf, Kaiserslautern West a Kaiserslautern Pfaffwerk. Paříž také nabízí několik různých vlakových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Paris Gare de Lyon, Paris Gare du Nord a Paris Gare de l'Est.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu vlakové nádraží Kaiserslautern Hbf   a cestu ukončují na Paris Gare de Lyon.

Nejpopulárnější vlakové nádraží pro tuto trasu je Kaiserslautern Hbf, a nalézá se přibližně 792 m od centra města Kaiserslautern. Nejpopulárnější vlakové nádraží příjezdu do cíle ve městě Paříž je Paris Gare de Lyon. Najdete jej 792 m od centra.

Železniční dopravci jezdící z Kaiserslautern do Paříž, jsou například: Deutsche Bahn with connection, Deutsche Bahn, SNCF | TGV INOUI, SNCF | ICE nebo TGV.
Poslední vlak z města Kaiserslautern do města Paříž odjíždí odjíždí v 19: 22. První ranní vlak pak můžete chytit ve městě Kaiserslautern v 19: 22 a cestovat tak do města Paříž. Všechny odjezdy vlaků pro trasu Kaiserslautern – Paříž najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenky na vlak z města Kaiserslautern do města Paříž rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Vaše cesta vlakem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Kaiserslautern a Paříž vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Kaiserslautern do města Paříž a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

Vlaky Kaiserslautern – Paříž, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk