Vlaky Florencie Praha

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Florencie – Praha

distanceVzdálenost742 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn nebo Alex

Na trase Florencie – Praha v délce 742 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Deutsche Bahn nebo Alex. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Florencie Santa Maria Novella a cestu končí příjezdem na: Praha hlavní nádraží.

Vlakové společnosti: Florencie - Praha

Hledejte nejlepší možnosti dopravy vlakem z města Florencie do města Praha s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální jízdní řád vlaků.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Florencie - Praha.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Florencie – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Florencie – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Praha, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Pro journey z Florencie do Praha můžete jet vlak s Deutsche Bahn nebo Alex. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Florencie a Praha na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Florencie máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Florencie Santa Maria Novella, Florencie Rifredi a Florencie Campo di Marte. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou route v vlaková nádraží jako Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Florencie Santa Maria Novella, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Praha hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Florencie a Praha, včetně cesty autobus nebo let.
DomůVlakyVlakem do PrahaVlaky Florencie Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk