Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Český Krumlov – Salzburg
Do města Salzburg můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Český Krumlov – Salzburg mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější vlakový jízdenka z města Český Krumlov do města Salzburg?
Vlakový jízdenky z města Český Krumlov do města Salzburg mohou stát již 403 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty vlakový jízdenky z města Český Krumlov do města Salzburg.
Jak najdu nízké ceny jízdenek vlakem z města Český Krumlov do města Salzburg?
Výhodná cena jízdenky vlakem z města Český Krumlov do města Salzburg se pohybuje kolem 403 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jaká je vzdálenost z města Český Krumlov do města Salzburg vlakem?
Vzdálenost do města Salzburg z města Český Krumlov vlakem je zhruba 146 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jak dlouho pojedu vlakem z města Český Krumlov do města Salzburg?
Doba jízdy vlakem z Český Krumlov do Salzburg je v průměru 3 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jaké jsou spoje vlaky z Český Krumlov do Salzburg?
Jízdní řády z Český Krumlov do Salzburg vám Omio vyhledá jako Leo Express.
Mohu koupit zpáteční jízdenku vlakem z města Český Krumlov do města Salzburg?
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku vlakem z města Český Krumlov do města Salzburg rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Když přijedu do Salzburg z Český Krumlov vlakem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?
Vaše cesta vlakem z Český Krumlov to Salzburg nemusí končit v Salzburg. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Salzburg zahrnují Vídeň, Mnichov nebo Praha. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Vídeň, Mnichov nebo Praha s Omio!
Pokud nemám auto, jak najdu nejlepší cestu vlakem mezi městy Český Krumlov a Salzburg?
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Salzburg z města Český Krumlov. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Český Krumlov do města Salzburg a kupte si levné vlakový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Český Krumlov
Cesky Krumlov
Vybavení
Domoradice
Vybavení
Zlata Koruna
Vybavení