Vlak z Brno do Řím

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Brno – Řím

distanceVzdálenost872 km
changesVlak bez přestupuNe

Na trase Brno – Řím v délce 872 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. K dispozici je přímé spojení vlakem. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno Dolní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Roma Termini.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Brno – Řím

Tipy pro cestovatele: Do města Řím můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Brno do města Řím bude kolem 872 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Brno Dolní Nádraží a nachází se 1.9 km od centra města Brno.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro ukončení této cesty je Roma Termini. Nachází se 1.9 km od centra města Řím.

Cestovat z města Brno do města Řím bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na vlak na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Brno do města Řím.

Vlaky Brno – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk