Vlak z Brno do Řím

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

ne
26. 6.
út
28. 6.
čt
30. 6.

01. 7.
so
02. 7.
ne
03. 7.
po
04. 7.
út
05. 7.
čt
07. 7.

08. 7.
ne
10. 7.
po
11. 7.
st
13. 7.

15. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Brno – Řím

Do města Řím můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Brno do města Řím bude kolem 872 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Doba jízdy vlakem z Brno do Řím je v průměru 17 hod 26 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jízdní řády z Brno do Řím vám Omio vyhledá jako ItaloTreno.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Řím vlakem, jezdí také často na místa jako Milán, Florencie nebo Paříž. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Řím a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Z města Brno do města Řím můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky z města Brno do města Řím. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Řím

Vlaky Brno – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk