Vlaky Brno Rijeka

so 25. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Brno – Rijeka

distanceVzdálenost459 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem17 hod 50 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak2 768 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S. Nebo České dráhy

Na trase Brno – Rijeka v délce 459 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Cesta v průměru trvá 17 hod 50 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 768 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 2 282 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Rijeka.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Brno – Rijeka

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Brno – Rijeka. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Rijeka, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Brno do Rijeka mohou začínat již od 2 282 Kč (87 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Brno do Rijeka je 2 768 Kč (106 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Brno do Rijeka je 17 hod 50 min   na 459 km dlouhé journey, s přibližně 1 vlakový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Brno do Rijeka odjíždí v 17: 22.
Poslední vlak z Brno do Rijeka odjíždí v 21: 22.
1 vlakový spoj krát denně z Brno do Rijeka, které vyžadují minimálně jednu změnu s RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Pro route z Brno do Rijeka můžete jet vlak s RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Brno a Rijeka na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 21: 22.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Brno hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Rijeka, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Brno do Rijeka je červen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Brno - Rijeka, včetně cesty autobus nebo vlak.

Vlaky Brno – Rijeka a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk