POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


24. 9.
204 RegioJet a.s.
194 STUDENT AGENCY k.s.
so
25. 9.
183 RegioJet a.s.
194 STUDENT AGENCY k.s.
ne
26. 9.
186 RegioJet a.s.
196 STUDENT AGENCY k.s.
po
27. 9.
183 RegioJet a.s.
188 Flixbus
út
28. 9.
207 RegioJet a.s.
184 Flixbus
st
29. 9.
183 RegioJet a.s.
161 Flixbus
čt
30. 9.
183 RegioJet a.s.
168 Flixbus

1. 10.
207 RegioJet a.s.
161 Flixbus
so
2. 10.
108 RegioJet a.s.
167 Flixbus
ne
3. 10.
108 RegioJet a.s.
161 Flixbus
po
4. 10.
108 RegioJet a.s.
161 Flixbus
út
5. 10.
186 RegioJet a.s.
161 Flixbus
st
6. 10.
183 RegioJet a.s.
194 STUDENT AGENCY k.s.
čt
7. 10.
183 RegioJet a.s.
161 Flixbus

8. 10.
239 RegioJet a.s.
161 Flixbus
so
9. 10.
183 RegioJet a.s.
161 Flixbus
ne
10. 10.
183 RegioJet a.s.
194 STUDENT AGENCY k.s.
po
11. 10.
108 RegioJet a.s.
161 Flixbus
út
12. 10.
183 RegioJet a.s.
161 Flixbus
st
13. 10.
183 RegioJet a.s.
161 Flixbus
čt
14. 10.
183 RegioJet a.s.
161 Flixbus

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Vlaky Brno – Praha

Hlavní město České republiky a moravskou metropoli dělí vzdálenost 105 kilometrů. Trasu z Brna do Prahy lze přímým vlakovým spojem urazit již za dvě a půl hodiny.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Brno – Praha?

Vlaky Brno – Praha zajišťují dopravní společnosti Regiojet a České dráhy. Jedná se většinou o přímé spoje, k dispozici jsou také spoje s přestupem v Olomouci, Hranicích na Moravě nebo Ostravě-Svinově.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Brno – Praha?

Nejrychlejší vlaky Praha – Brno zdolají tuto trasu za dvě a půl hodiny, maximální doba jízdy je tři hodiny a 18 minut. Spoje s přestupem jsou o další dvě hodiny delší.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Brno – Praha?

Denně je na této trase k dispozici 55 spojů, celkem tedy 385 spojů týdně. V nabídce je také jedna noční linka s příjezdem kolem šesté hodiny ranní, poslední vlak odjíždí kolem osmé hodiny večer.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí, vlaky na trase Brno – Praha?

Odjezd z nádraží:Vlaky většinou odjíždějí z brněnského Hlavního nádraží, pět minut chůze od centra. Z ostatních částí města sem jezdí tramvaje č. 1, 2, 4, 8, 9 a 12. Nádraží je vybaveno úschovnou zavazadel, bankomaty a možností občerstvení. Některé spoje odjíždějí z Židenic na trase tramvaje č. 3.

Příjezd na nádraží: Vlaky končí jízdu na pražském Hlavním nádraží, pět minut pěšky od centra města, přímo u stanice metra linky C. Cestující zde mohou využít úschovnu zavazadel, bankomaty, směnárny a připojení k Wi-Fi.

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Brno – Praha
Do města Praha můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost vlakový jízdenka z města Brno do města Praha?
Nejlevnější možnou vlakový jízdenku z města Brno do města Praha pořídíte od 183 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám vlakový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jaká je cena jízdenky vlakem z města Brno do města Praha?
Výhodná cena jízdenky vlakem z města Brno do města Praha se pohybuje kolem 190 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jaká je vzdálenost z města Brno do města Praha vlakem?
Z města Brno do města Praha je to vlakem kolem 186 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jak dlouho pojedu vlakem z města Brno do města Praha?
Doba jízdy vlakem z Brno do Praha je v průměru 2 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Se kterým je nejlepší cesta vlakem z Brno do Praha?
Jízdní řády z Brno do Praha vám Omio vyhledá jako RegioJet, Czech Railway nebo RegioJet a. S.
Dostanu se vlakem z města Brno do města Praha přímo?
Pokud chcete jet vlakem z města Brno do města Praha přímo, podívejte se na spoje, které poskytují RegioJet a. S. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Brno do města Praha.
Kde najdu levné jízdenky vlakem z města Brno do města Praha?
Výhodné jízdenky vlakem z města Brno do města Praha můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Chci jet vlakem z Brno do Praha. Jaká další místa blízko Praha stojí za návštěvu?
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Praha vlakem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Pokud chcete objevovat Berlín, Vídeň nebo Budapešť z Praha, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Můžu místo cesty autem jet vlakem z města Brno to města Praha?
Cestovat z města Brno do města Praha bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Brno do města Praha.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Praha Hlavni Nadrazi (M)
Vybavení