Vlak z Brno do Paříž

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Brno – Paříž

distanceVzdálenost1038 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn

Na trase Brno – Paříž v délce 1038 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn. K dispozici je přímé spojení vlakem. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno Dolní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Paris Gare de Lyon.

železniční dopravci: Brno - Paříž

Společnost vás dostane díky super cenám. Na Omio rozhodně vyberete ty nejvýhodnější a to díky možnosti srovnání cen 1000 různých dopravců. K dispozici jsou vám na Omio také aktuální odjezdy vlaků.

Deutsche Bahn

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem mezi městy Brno a Paříž. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Brno – Paříž

Tipy pro cestovatele: Do města Paříž můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Paříž mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vzdálenost do města Paříž z města Brno vlakem je zhruba 1038 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.

Cestující nejčastěji cestují vlakem z místa Brno Dolní Nádraží, které se nachází přibližně 1.9 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Paris Gare de Lyon, jež je od centra vzdáleno 2.7 km.

Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn, pro cestování mezi městy Brno a Paříž najdete na Omio.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Brno a Paříž vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Brno do města Paříž a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

Vlaky Brno – Paříž, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk