Vlak z Brno do Mnichov

Nejlevnější vlaky z místa Brno do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 13. 8..

Nejlevnější

773

Průměr

2181

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
12:57Brno7h51 20:48Mnichov
0 přestupů
773 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
02:22Brno9h25 11:47Mnichov
0 přestupů
3589 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Brno – Mnichov

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (sobota 13. srpna).
Deutsche Bahn
02:22Brno9h25 11:47Mnichov
0 přestupů
Deutsche Bahn
12:57Brno7h51 20:48Mnichov
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.

Nejrychlejší vlaky z místa Brno do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 13. 8..

Nejrychlejší cesta

7 h 51 min

Průměr

8 h 38 min

vlaky/vlaků denně

2

Vzdálenost

388 km

2 z 2 vlaků, které každý den jezdí na trase Brno – Mnichov, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
12:57Brno7h51 20:48Mnichov
0 přestupů
773 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
02:22Brno9h25 11:47Mnichov
0 přestupů
3589 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Brno – Mnichov

Do města Mnichov můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Mnichov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Mnichov z města Brno je vlakem a může stát již od 772 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou vlakový jízdenku z města Brno do města Mnichov s Omio.
Jízdné vlakem z města Brno do města Mnichov může být různé. Pohybuje se kolem 772 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Z města Brno do města Mnichov je to vlakem kolem 387 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Vlakem z Brno do Mnichov pojedete v průměru 9 hod 19 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
, který jezdí z Brno do Mnichov, je například Deutsche Bahn with connection, Deutsche Bahn nebo RegioJet.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky vlakem z města Brno do města Mnichov rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují vlakem z Brno do Mnichov, není Mnichov tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Mnichov, které stojí za návštěvu, jsou Berlín, Praha nebo Paříž. Podívejte se na Omio na levné vlakový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty vlakem z města Brno do města Mnichov bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Mnichov

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk