Vlak z Brno do Leiden

Nejlevnější vlaky z místa Brno do místa Leiden

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

2519

Průměr

2519

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
14:22Brno18h11 08:33Leiden
0 přestupů
2519 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Brno – Leiden

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Deutsche Bahn
14:22Brno18h11 08:33Leiden
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Nejrychlejší vlaky z místa Brno do místa Leiden

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

18 h 11 min

Průměr

18 h 11 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

914 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Brno – Leiden, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
14:22Brno18h11 08:33Leiden
0 přestupů
2519 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Brno – Leiden

distanceVzdálenost913 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem18 hod 11 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak2 828 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn nebo Czech Railways (ČD)

Na trase Brno – Leiden v délce 913 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn nebo Czech Railways (ČD). Cesta v průměru trvá 18 hod 11 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 2 519 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 2 828 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno Dolní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Leiden Centraal.

železniční dopravci: Brno - Leiden

Se společností můžete z města Brno do města Leiden cestovat vlakem levně, s cenami začínajícími na 2 519 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy vlaků a levné na Omio.

Deutsche Bahn
České dráhy

Deutsche Bahn (DB) je hlavním poskytovatelem železniční dopravy v Německu, a s průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Zvláštností společnosti Deutsche Bahn je široká škála různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem z města Brno do města Leiden. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco koupelny jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Brno a Leiden.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Brno – Leiden

Tipy pro cestovatele: Do města Leiden můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Leiden mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Leiden z města Brno je vlakem. Cena jízdenky na vlak začíná již na 2 519 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat jízdenky na vlak předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu vlakovým spojem z města Brno do města Leiden s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Výhodná cena jízdenky na vlak z města Brno do města Leiden se pohybuje kolem 2 828 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné jízdenky na vlak.
Vzdálenost do města Leiden z města Brno vlakem je zhruba 913 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Cesta vlakem z města Brno do města Leiden trvá v průměru 18 hod 11 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Nejpopulárnější vlakové nádraží pro tuto trasu je Brno Dolní Nádraží, a nalézá se přibližně 1.9 km od centra města Brno. Nejpopulárnější vlakové nádraží příjezdu do cíle ve městě Leiden je Leiden Centraal. Najdete jej 1.9 km od centra.

Omio vám pomůže najít a koupit jízdenky na vlak z města Brno do města Leiden rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Vaše cesta vlakem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší jízdenky na vlak z města Brno do města Leiden bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Vlaky Brno – Leiden, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk