Vlak z Brno do Kutná Hora

Nejlevnější vlaky z místa Brno do místa Kutná Hora

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

235

Průměr

235

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

RegioJet a.s.
18:09Brno2h21 20:30Kutná Hora
0 přestupů
235 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Brno – Kutná Hora

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
RegioJet a.s.
18:09Brno2h21 20:30Kutná Hora
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Nejrychlejší vlaky z místa Brno do místa Kutná Hora

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

2 h 21 min

Průměr

2 h 21 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

128 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Brno – Kutná Hora, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

RegioJet a.s.
18:09Brno2h21 20:30Kutná Hora
0 přestupů
235 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Brno – Kutná Hora

distanceVzdálenost127 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem2 hod 21 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak222 Kč
changesVlak bez přestupuAno
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S.

Na trase Brno – Kutná Hora v délce 127 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet a. S. Cesta v průměru trvá 2 hod 21 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 222 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 204 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno Dolní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Kutná Hora, hlavní nádraží.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Brno – Kutná Hora

Tipy pro cestovatele: Do města Kutná Hora můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Kutná Hora mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost jízdenky na vlak z města Brno do města Kutná Hora jsou levné, a to již od 204 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem jízdenky na vlak koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu vlakem porovnáním cen různých železničních dopravců. Jízdenky na vlak si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Levné jízdenky na vlak z města Brno do města Kutná Hora kolem 222 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Pokud chcete jet vlakem, Kutná Hora je od města Brno přibližně 127 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Doba jízdy vlakem z Brno do Kutná Hora je v průměru 2 hod 21 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Brno Dolní Nádraží, jež je od centra města vzdáleno 1.9 km.

Kutná Hora, hlavní nádraží je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Kutná Hora. Je vzdálená 1.9 km od centra města.

Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například RegioJet a. S. Pro cestování mezi městy Brno a Kutná Hora najdete na Omio.
Pokud chcete jet vlakem z města Brno do města Kutná Hora přímo, podívejte se na spoje, které poskytují RegioJet a. S. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Brno do města Kutná Hora.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenku na vlak z města Brno do města Kutná Hora rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Brno a Kutná Hora vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Brno do města Kutná Hora a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

Vlaky Brno – Kutná Hora, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do Kutná HoraVlak z Brno do Kutná Hora

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk