Vlaky Brno Karlovy Vary

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Brno do místa Karlovy Vary

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

RegioJet a.s.
05:095h36
Brno
10:45Karlovy Vary
514 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy vlaků Brno – Karlovy Vary

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
RegioJet a.s.
05:095h36
Brno
10:45Karlovy Vary
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.

Nejrychlejší vlaky z místa Brno do místa Karlovy Vary

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

5 h 36 min

Průměr

5 h 36 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

292 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Brno – Karlovy Vary, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

RegioJet a.s.
05:095h36
Brno
10:45Karlovy Vary
514 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Brno – Karlovy Vary

distanceVzdálenost292 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem5 hod 36 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak487 Kč
frequencyPočet spojů vlakem4 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S. České dráhy nebo ÖBB | Railjet

Na trase Brno – Karlovy Vary v délce 292 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet a. S. České dráhy nebo ÖBB | Railjet. Cesta v průměru trvá 5 hod 36 min. Počet spojů za den: 4 vlakové spoje. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 487 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 167 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Karlovy Vary horní nádraží.

Vlakové společnosti: Brno - Karlovy Vary

Za nízké ceny začínající na 481 Kč můžete cestovat vlakem z města Brno do města Karlovy Vary s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální jízdní řád vlaků a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem z města Brno do města Karlovy Vary: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Brno – Karlovy Vary

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Brno – Karlovy Vary. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Karlovy Vary, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Brno do Karlovy Vary mohou začínat již od 167 Kč (6 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Brno do Karlovy Vary je 487 Kč (18 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Brno do Karlovy Vary vlakem je 5 hod 36 min   na 292 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První vlak z Brno do Karlovy Vary odjíždí v 5: 09.
Poslední vlak z Brno do Karlovy Vary odjíždí v 15: 09.
4 vlakové spoje krát denně z Brno do Karlovy Vary, které vyžadují minimálně jednu změnu s RegioJet a. S. České dráhy nebo ÖBB | Railjet. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, existuje vysokorychlostní vlak do Karlovy Vary. Vezměte rychlý vlak od ÖBB | Railjet z Brno do Karlovy Vary.
Pro trip z Brno do Karlovy Vary můžete jet vlak s RegioJet a. S. České dráhy nebo ÖBB | Railjet. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Brno a Karlovy Vary na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Brno máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Brno hlavní nádraží, Brno dolní nádraží a Brno-Židenice. Při příjezdu do Karlovy Vary můžete ukončit svou trip v železniční nádraží jako Karlovy Vary horní nádraží, Karlovy Vary-Dvory nádraží a Karlovy Vary-Arena.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Brno hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Karlovy Vary horní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Brno do Karlovy Vary je únor.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Brno - Karlovy Vary 2 různými způsoby: vlak nebo autobus.

Vlaky Brno – Karlovy Vary a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do Karlovy VaryVlaky Brno Karlovy Vary

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk