Vlaky Brno – Bratislava

Nejlevnější vlaky z místa Brno do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 05. 12..

Nejlevnější

133

Průměr

164

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
09:48Brno, hlavní nádraží1h40 11:28Bratislava
0 přestupů
133 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
13:48Brno, hlavní nádraží1h34 15:22Bratislava
0 přestupů
174 1Jednosměrná
17:48Brno, hlavní nádraží1h40 19:28Bratislava
0 přestupů
187 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Brno – Bratislava

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (pondělí 5. prosince).
09:48Brno, hlavní nádraží1h40 11:28Bratislava
0 přestupů
13:48Brno, hlavní nádraží1h34 15:22Bratislava
0 přestupů
17:48Brno, hlavní nádraží1h40 19:28Bratislava
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
05. 12.
út
06. 12.
st
07. 12.
čt
08. 12.

09. 12.
so
10. 12.
ne
11. 12.
po
12. 12.
út
13. 12.
st
14. 12.
čt
15. 12.

16. 12.
so
17. 12.
ne
18. 12.
po
19. 12.
út
20. 12.
st
21. 12.
čt
22. 12.

23. 12.
so
24. 12.
ne
25. 12.

Nejrychlejší vlaky z místa Brno do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 05. 12..

Nejrychlejší cesta

1 h 34 min

Průměr

1 h 38 min

vlaky/vlaků denně

3

Vzdálenost

122 km

3 z 3 vlaků, které každý den jezdí na trase Brno – Bratislava, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
13:48Brno, hlavní nádraží1h34 15:22Bratislava
0 přestupů
174 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
17:48Brno, hlavní nádraží1h40 19:28Bratislava
0 přestupů
187 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
09:48Brno, hlavní nádraží1h40 11:28Bratislava
0 přestupů
133 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Cestování vlakem z Brna do Bratislavy

Železniční trať mezi Brnem a Bratislavou spojuje dvě stejně velká města, vzdálená od sebe přibližně 150 kilometrů. Brno je druhým největším městem České republiky, srdcem Moravy a je též důležité z pohledu veletrhů, ale i motoristického sportu. To Bratislava je hlavním městem Slovenska a zároveň stále vyhledávanějším centrem kultury. Ačkoliv doprava je na oné trase velmi frekventovaná, poptávka po přímém spojení pouze těchto měst (s výjimkou obchodníků a Slováků jezdících na víkend ze zaměstnání domů) není vysoká.

Vlaky mířící přes Brno do Bratislavy pokračují obvykle dále do Maďarska nebo Vídně. Možná i díky tomu denně pendluje mezi těmito destinacemi na 12 souprav Českých drah, Regiojetu a Železniční společnosti Slovensko , přičemž první vyjíždí z Brna po třetí hodině ráno a poslední pak před půl devátou večerní. Vyjma vlaků Regiojet a expresů Euro City není potřeba rezervovat místo.

Vlakem z Brna

Cesta vlakem z Brna začíná na místním hlavním nádraží, které se nachází v centru města a kam se dá zároveň dopravit městskými autobusy a tramvajemi. Brno hlavní nádraží je nejdůležitějším železničním uzlem pro moravský region a právě odsud se trať rozděluje na dva směry - na Slovensko a do Rakouska.

Destinace Bratislava

Bratislava s necelým půlmilionem obyvatel je hlavním městem Slovenska a v současné době čím dál vyhledávanějším místem pro veškeré kulturní akce. Nachází se pouze několik kilometrů od rakouských hranic a právě z Vídně sem po Dunaji denně připlouvají turisté na jednodenní výlet. Hlavním dominantou města je bratislavský hrad, sloužící i jako parlament. Dalším lákadlem je malé centrum, kde stojí za zmínku Michalská brána nebo katedrála Sv. Martina.Užitečné odkazy pro cestování na Slovensko:

Zajímá vás, jaké jsou možnosti dopravy na trase mezi Prahou a Bratislavou?

Chcete vědět, jak se dostat vlakem z Prahy do Bratislavy?

Nebo dáváte přednost autobusové dopravě mezi Brnem a Bratislavou?

Vlaky Brno – Bratislava, kdy je nejlepší rezervovat jízdenky?

Zjistěte, kolik můžete ušetřit včasnou rezervací jízdenek

PRŮMĚRNÁ CENA JÍZDENKY NA VLAK
196 Kč
196 Kč
196 Kč
190 Kč
190 Kč

S jakým časovým předstihem je nejlepší rezervovat jízdenky na vlak do Bratislavy?

Připravili jsme pro vás přehlednou tabulku s orientačními cenami, abyste si udělali představu o tom, s jakým časovým předstihem je nebo není nutné rezervovat jízdenky na vlaky z Brna do Bratislavy. Jak jsme již zmínili, ceny jsou orientační a jsou založené na průměrné ceně pro dané časové období. Jako pro všechny jízdenky a letenky platí, že budete-li rezervovat s dostatečným předstihem, máte větši šanci, že si vyberete jízdenku pro datum a čas, který vám vyhovuje a za příznivou cenu. Ceny jízdenek na této trase jsou však poměrně stabilní.

Spojení na trase Brno – Bratislava provozuje společnost České dráhy.

Cesta zabere minimálně 3 hodin a 56 minut.

Jak se dostat na nádraží v Bratislavě

Veřejná doprava ve městě a na vlakové nádraží v Bratislavě

Cesta vlakem do Bratislavy končí na místním nádraží Hlavná stanica. Přímo odsud jezdí autobusová linka č. 61 na mezinárodní Štefánikovo letiště. Za zmínku stojí autobus č.93, jezdící do centra, na Hodžovo náměstí a trolejbus č. 210, pendlující mezi nádražím a autobusovým a lodním terminálem. Ostatní autobusové linky 32 a 74, spolu s trolejbusy 131, 141 a 201 směřují na bratislavská sídliště. V noci je Hlavna stanica centrální zastávkou všech nočních spojů.

Cesta vlakem do Bratislavy končí na Hlavné stanici, které najdete v centru města, na Námestie Franza Liszta.

Pěšky se z nádraží také dostanete do centra, pokud vám nevadí 25 minut dlouhá procházka.

Jede odtud přímá autobusová linka 61 na bratislavské letiště.

Do ostatních částí města vás odtud dovezou linky městské hromadné dopravy.

Například autobusové a trolejbusové linky číslo 32, 34, 41, 83, 84, 204, 206, 209, 212 a noční linky 501, 505 a 518.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Brno – Bratislava

Tipy pro cestovatele: Do města Bratislava můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Bratislava mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vlakový jízdenka z města Brno do města Bratislava může být nejlevnější od 127 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Nízké ceny jízdenek vlakem z města Brno do města Bratislava kolem 154 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Brno do města Bratislava bude kolem 122 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Dojezdová doba vlakem z města Brno do města Bratislava je v průměru 1 hod 34 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
, který jezdí z Brno do Bratislava, je například RegioJet a. S. Czech Railway nebo RegioJet.
Hledáte cestu vlakem z města Brno do města Bratislava přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu RegioJet a. S. Pokud jste vyhovující cestu vlakem z města Brno do města Bratislava přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky vlakem z města Brno do města Bratislava rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují vlakem z Brno do Bratislava, není Bratislava tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Bratislava, které stojí za návštěvu, jsou Vídeň, Budapešť nebo Praha. Podívejte se na Omio na levné vlakový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Bratislava z města Brno. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Brno do města Bratislava a kupte si levné vlakový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Bratislava

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk