Vlak z Bratislava do Budapešť

Nejlevnější vlaky z místa Bratislava do místa Budapešť

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejlevnější

257

Průměr

257

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
11:22Bratislava1h36 12:58Budapešť
0 přestupů
257 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Bratislava – Budapešť

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 9. srpna).
11:22Bratislava1h36 12:58Budapešť
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
09. 8.
st
10. 8.
čt
11. 8.

12. 8.
so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.
so
20. 8.
ne
21. 8.
po
22. 8.
út
23. 8.
st
24. 8.
čt
25. 8.

26. 8.
so
27. 8.
ne
28. 8.
po
29. 8.

Nejrychlejší vlaky z místa Bratislava do místa Budapešť

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejrychlejší cesta

1 h 36 min

Průměr

1 h 36 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

161 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Bratislava – Budapešť, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
11:22Bratislava1h36 12:58Budapešť
0 přestupů
257 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Bratislava – Budapešť

Do města Budapešť můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Bratislava – Budapešť mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vlakový jízdenky z města Bratislava do města Budapešť mohou stát již 190 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty vlakový jízdenky z města Bratislava do města Budapešť.
Cena jízdenky vlakem z města Bratislava do města Budapešť se pohybuje kolem 217 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Bratislava do města Budapešť je to vlakem kolem 161 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Vlakem z Bratislava do Budapešť pojedete v průměru 1 hod 36 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Co se týká z Bratislava do Budapešť, můžete vybírat hned z RegioJet a. S. Nebo Czech Railways (ČD). Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Přímý let z města Bratislava do města Budapešť provozuje například RegioJet a. S. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Bratislava do Budapešť.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku vlakem z města Bratislava do města Budapešť rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Budapešť vlakem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Vídeň, Praha nebo Krakov. Pokud chcete objevovat Vídeň, Praha nebo Krakov z Budapešť, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Cestovat z města Bratislava do města Budapešť bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Bratislava do města Budapešť.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Bratislava
Budapešť

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk