Vlaky Bologna Praha

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Bologna do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn with connection
14:5018h32
Bologna
09:22Praha
1235 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy vlaků Bologna – Praha

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
Deutsche Bahn with connection
14:5018h32
Bologna
09:22Praha
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Bologna do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

18 h 32 min

Průměr

18 h 32 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

664 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Bologna – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn with connection
14:5018h32
Bologna
09:22Praha
1235 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Bologna – Praha

distanceVzdálenost663 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem17 hod 34 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak3 483 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn, Italo nebo Frecciarossa

Na trase Bologna – Praha v délce 663 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn, Italo nebo Frecciarossa. Cesta v průměru trvá 17 hod 34 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 3 483 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 1 236 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Bologna Centrale a cestu končí příjezdem na: Praha hlavní nádraží.

Vlakové společnosti: Vlaky Bologna - Praha

Se společností můžete z města Bologna do města Praha cestovat vlakem levně, s cenami začínajícími na 6 484 Kč. Porovnejte a najděte jízdní řád vlaků a levné na Omio.

Italo je značka vysokorychlostních vlaků provozovaná italskou železniční společností Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV). Její flotila vlaků zahrnuje vysokorychlostní vlaky Italo AGV 575, dosahující rychlosti až 300 km/h, a Italo EVO, ekologický vlak, který dokáže dosáhnout maximální rychlost 250 km/h. Všechny vlaky Italo jsou moderně vybaveny a nabízejí vysokou úroveň komfortu. Italo nabízí čtyři různé varianty tříd. Vybírat můžete mezi třídami Smart, Comfort, Prima a Club Executive. Vlaky Italo nabízí tři druhy jízdného s různými cenami a flexibilitou: Low Cost, Economy a Flex. Standardním vybavením ve všech vlacích Italo jsou WC, bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky, sklápěcí kožená sedadla, stupačky na nohy, automaty na občerstvení a služba Italo Live (bezplatná palubní zábava s výběrem filmů, hudby a her).

Tipy pro cestovatele: Vlaky Bologna – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Bologna – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Praha, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Bologna do Praha mohou začínat již od 1 236 Kč (47 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Bologna do Praha je 3 483 Kč (132 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Bologna do Praha je 17 hod 34 min   na 663 km dlouhé route, s přibližně 1 vlakový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
První vlak z Bologna do Praha odjíždí v 13: 50.
Poslední vlak z Bologna do Praha odjíždí v 14: 50.
1 vlakový spoj krát denně z Bologna do Praha, které vyžadují minimálně jednu změnu s Deutsche Bahn, Italo nebo Frecciarossa. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, můžete jetvysokorychlostním vlakem z Bologna do Praha s Italo nebo Frecciarossa. Celkově můžete cestovat s následujícími společnostmi: Deutsche Bahn, Italo nebo Frecciarossa.
Pro journey z Bologna do Praha můžete jet vlak s Deutsche Bahn, Italo nebo Frecciarossa. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Bologna - Praha na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Bologna máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Bologna Centrale, Bologna, Aeroporto a Bologna Borgo Panigale. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou journey v vlaková nádraží jako Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Bologna Centrale, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Praha hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Bologna do Praha je říjen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat mezi městy Bologna a Praha, včetně cesty vlak, autobus nebo let.
DomůVlakyVlakem do PrahaVlaky Bologna Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk