Vlaky Bilbao Barcelona

po 20. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Bilbao do místa Barcelona

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Renfe Alvia
13:207h00
Bilbao
20:20Barcelona
2687 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy vlaků Bilbao – Barcelona

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
Renfe Alvia
13:207h00
Bilbao
20:20Barcelona
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Bilbao do místa Barcelona

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

7 h

Průměr

7 h

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

467 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Bilbao – Barcelona, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Renfe Alvia
13:207h00
Bilbao
20:20Barcelona
2687 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Bilbao – Barcelona

distanceVzdálenost466 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem7 hod
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 807 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRenfe (3), Renfe, Renfe ALVIA nebo Alsa

Na trase Bilbao – Barcelona v délce 466 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Renfe (3), Renfe, Renfe ALVIA nebo Alsa. Cesta v průměru trvá 7 hod. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 102 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 1 807 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Bilbao-Abando a cestu končí příjezdem na: Barcelona Sants.

Vlakové společnosti: Bilbao - Barcelona

Vyhledejte na Omio ty nejlepší vlaky z města Bilbao do města Barcelona s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 919 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit jízdní řád vlaků a vybrat ty správné pro vaši trasu.

Renfe je španělská národní železniční společnost, jejíž vlaky nabízí množství vnitrostátních spojů po celém Španělsku. Kromě toho Renfe provozuje mnoho mezinárodních spojení vlaky do Francie a Portugalska. Renfe je známé širokou řadou různých typů jízdenek, které vyhoví každému rozpočtu. Renfe nabízí jízdenky Basic, Elige a Premium. Dále Renfe nabízí různé slevové karty pro kvalifikované cestovatele, jako je Renfe Gold Card a +Renfe Youth Card 50, které můžete použít při nákupu na Omio. Vlaky Renfe nabízejí různé úrovně pohodlí, vybavení a času potřebného k cestě do vašeho cíle. Flotila Renfe disponuje těmito typy vlaků: vysokorychlostní vlaky AVE pro dálkové trasy, vlaky Alvia a Altaria pro vnitrostátní trasy v různých částech Španělska, vlaky Euromed pro trasy podél úžasného pobřeží Středozemního moře, vlaky Avant pro regionální trasy a noční vlaky Trenhotel.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Bilbao – Barcelona

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Bilbao – Barcelona. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Barcelona, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Bilbao do Barcelona mohou začínat již od 1 102 Kč (42 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Bilbao do Barcelona je 1 807 Kč (69 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Bilbao do Barcelona vlakem je 7 hod   na 466 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Vezměte vlak z Bilbao do Barcelona s Renfe (3), Renfe, Renfe ALVIA nebo Alsa. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro route mezi městy Bilbao a Barcelona, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Bilbao máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Bilbao-Abando a Bilbao-Concordia. Při příjezdu do Barcelona můžete ukončit svou trip v železniční nádraží jako Barcelona Sants, Barcelona Passeig De Gracia a Barcelona.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Bilbao-Abando, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Barcelona Sants, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Bilbao do Barcelona vlakem je březen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Bilbao a Barcelona 3 různými způsoby: autobus, vlak nebo let.

Vlaky Bilbao – Barcelona a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do BarcelonaVlaky Bilbao Barcelona

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk