Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Berlín – Ústí nad Labem

Do města Ústí nad Labem můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Berlín – Ústí nad Labem mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik stojí levná vlakový jízdenka z města Berlín do města Ústí nad Labem?

Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Ústí nad Labem z města Berlín je vlakem a může stát již od 490 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou vlakový jízdenku z města Berlín do města Ústí nad Labem s Omio.

Jaké je jízdné vlakem z města Berlín do města Ústí nad Labem?

Výhodné jízdné vlakem z města Berlín do města Ústí nad Labem vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 490 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.

Kolik km je to z města Berlín do města Ústí nad Labem vlakem?

Z města Berlín do města Ústí nad Labem je kilometrová vzdálenost vlakem asi 211 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.

Jaká je doba jízdy vlakem z města Berlín do města Ústí nad Labem?

Doba jízdy vlakem z Berlín do Ústí nad Labem je v průměru 5 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Který jezdí z Berlín do Ústí nad Labem?

Co se týká z Berlín do Ústí nad Labem, můžete vybírat hned z Deutsche Bahn. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.

Mohu si koupit jízdenky vlakem z města Berlín do města Ústí nad Labem?

Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky vlakem z města Berlín do města Ústí nad Labem rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánujete cestu z města Berlín do města Ústí nad Labem vlakem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Ústí nad Labem, které můžete navštívit.

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat vlakem do Ústí nad Labem často také jezdí do Praha, Drážďany nebo Karlovy Vary. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Ústí nad Labem a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Jak se dostanu z města Berlín do města Ústí nad Labem, když nemám auto? Můžu jet vlakem?

Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Ústí nad Labem z města Berlín. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Berlín do města Ústí nad Labem a kupte si levné vlakový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Berlín
Ústí nad Labem
Berlin Ostbahnhof
Vybavení
Občerstvení

Vlaky Berlín – Ústí nad Labem, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali