Vlak z Berlín do Liberec

Nejlevnější vlaky z místa Berlín do místa Liberec

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejlevnější

917

Průměr

1016

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn with connection
18:26Berlín8h52 03:18Liberec
0 přestupů
917 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
15:05Berlín5h40 20:45Liberec
0 přestupů
1115 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Berlín – Liberec

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 9. srpna).
Deutsche Bahn
15:05Berlín5h40 20:45Liberec
0 přestupů
Deutsche Bahn with connection
18:26Berlín8h52 03:18Liberec
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
09. 8.
st
10. 8.
čt
11. 8.

12. 8.
so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.

Nejrychlejší vlaky z místa Berlín do místa Liberec

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejrychlejší cesta

5 h 40 min

Průměr

7 h 16 min

vlaky/vlaků denně

2

Vzdálenost

226 km

2 z 2 vlaků, které každý den jezdí na trase Berlín – Liberec, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
15:05Berlín5h40 20:45Liberec
0 přestupů
1115 1Jednosměrná
Deutsche Bahn with connection
18:26Berlín8h52 03:18Liberec
0 přestupů
917 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Berlín – Liberec

Do města Liberec můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Berlín – Liberec mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Liberec z města Berlín je vlakem a může stát již od 683 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou vlakový jízdenku z města Berlín do města Liberec s Omio.
Výhodná cena jízdenky vlakem z města Berlín do města Liberec se pohybuje kolem 683 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Berlín do města Liberec bude kolem 225 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Vlakem z Berlín do Liberec pojedete v průměru 5 hod 40 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Co se týká z Berlín do Liberec, můžete vybírat hned z Deutsche Bahn, Deutsche Bahn with connection nebo Flixtrain. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku vlakem z města Berlín do města Liberec vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují vlakem z Berlín do Liberec, není Liberec tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Liberec, které stojí za návštěvu, jsou Praha, Vratislav nebo Drážďany. Podívejte se na Omio na levné vlakový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Cestovat z města Berlín do města Liberec bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Berlín do města Liberec.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Berlín
Liberec

Vlaky Berlín – Liberec, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk