Vlak z Berlín do Hradec Králové

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Berlín – Hradec Králové

distanceVzdálenost307 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem6 hod 34 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak874 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn

Na trase Berlín – Hradec Králové v délce 307 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 6 hod 34 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 874 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 477 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Berlin Hbf a cestu končí příjezdem na: Hradec Králové, Terminal HD.

Vlakové společnosti: Vlaky Berlín - Hradec Králové

Cestujte vlakem již od 477 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy vlaků a nejlepší. Porovnejte ceny jízdenek na vlak a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

Deutsche Bahn

Deutsche Bahn (DB) je hlavním poskytovatelem železniční dopravy v Německu, a s průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Zvláštností společnosti Deutsche Bahn je široká škála různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem mezi městy Berlín a Hradec Králové. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco koupelny jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Berlín – Hradec Králové

Tipy pro cestovatele: Do města Hradec Králové můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Berlín – Hradec Králové mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Hradec Králové z města Berlín je vlakem. Cena jízdenky na vlak začíná již na 477 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat jízdenky na vlak předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu železničním spojem z města Berlín do města Hradec Králové s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Cena, kterou zaplatíte za jízdenky na vlak z města Berlín do města Hradec Králové může být různá. Pohybuje se kolem 874 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenky na vlak s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Berlín do města Hradec Králové bude kolem 307 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Vlakem na trase Berlín - Hradec Králové pojedete v průměru 6 hod 34 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Pokud cestujete Vlakem z města Berlín, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých železničních nádraží, například Berlin Hbf, Berlin Spandau a Berlin Südkreuz. Po příjezdu do cílové destinace Hradec Králové, váš vlak může jet do jedné z několika železničních nádraží, jako třeba Hradec Králové, Terminal HD, Hradec Králové, hlavní nádraží a Hradec Králové, zastávka.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují vlaky nejčastěji s odjezdem ze stanice Berlin Hbf   a s příjezdem do stanice Hradec Králové, Terminal HD.

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Berlin Hbf, jež je od centra města vzdáleno 5.3 km.

Hradec Králové, Terminal HD je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Hradec Králové. Je vzdálená 5.3 km od centra města.

Železniční dopravci poskytují dopravu na trase Berlín – Hradec Králové. K dispozici jsou vlakem od společnosti Deutsche Bahn. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenku na vlak z města Berlín do města Hradec Králové rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných vlaků postará za vás. Pro cestu do města Hradec Králové z města Berlín auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Berlín do města Hradec Králové a kupte si levné jízdenky na vlak ještě dnes!

Vlaky Berlín – Hradec Králové, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk