Vlaky Berlín Amsterdam

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Berlín do místa Amsterdam

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
Deutsche Bahn
09:086h45
Berlin Hauptbahnhof
15:53Amsterdam Centraal
2893 1Jednosměrná
4 přestupy
FlixTrain
08:349h56
Berlín
18:30Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
3184 1Jednosměrná
1 přestup
FlixTrain
08:519h39
Berlín
18:30Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
3184 1Jednosměrná
1 přestup
FlixTrain
08:2310h07
Berlín
18:30Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
3184 1Jednosměrná
1 přestup
FlixTrain
08:3411h16
Berlín
19:50Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
3500 1Jednosměrná
2 přestupy

Odjezdy vlaků Berlín – Amsterdam

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
Deutsche Bahn
08:065h54
Berlin Hauptbahnhof
14:00Amsterdam Centraal
0 přestupů přímý spoj
Deutsche Bahn
09:086h45
Berlin Hauptbahnhof
15:53Amsterdam Centraal
4 přestupy
Deutsche Bahn
10:065h54
Berlin Hauptbahnhof
16:00Amsterdam Centraal
0 přestupů přímý spoj
Deutsche Bahn
12:065h54
Berlin Hauptbahnhof
18:00Amsterdam Centraal
0 přestupů přímý spoj
Deutsche Bahn
13:076h45
Berlin Hauptbahnhof
19:52Amsterdam Centraal
4 přestupy

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Berlín do místa Amsterdam

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

5 h 54 min

Průměr

6 h 14 min

vlaky/vlaků denně

5

Vzdálenost

577 km

3 z 5 vlaků, které každý den jezdí na trase Berlín – Amsterdam, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
Deutsche Bahn
12:065h54
Berlin Hauptbahnhof
18:00Amsterdam Centraal
4443 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
Deutsche Bahn
08:065h54
Berlin Hauptbahnhof
14:00Amsterdam Centraal
4443 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
Deutsche Bahn
10:065h54
Berlin Hauptbahnhof
16:00Amsterdam Centraal
4443 1Jednosměrná
0 přestupů
Deutsche Bahn
13:076h45
Berlin Hauptbahnhof
19:52Amsterdam Centraal
4256 1Jednosměrná
4 přestupy
Deutsche Bahn
09:086h45
Berlin Hauptbahnhof
15:53Amsterdam Centraal
2893 1Jednosměrná
4 přestupy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Berlín – Amsterdam

distanceVzdálenost577 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem5 hod 54 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak3 211 Kč
frequencyPočet spojů vlakem11 denně
changesPřímé vlakyAno, 11 přímých vlakových spojů denně
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn, European Sleeper, FlixTrain nebo FlixBus

Na trase Berlín – Amsterdam v délce 577 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn, European Sleeper, FlixTrain nebo FlixBus. Cesta v průměru trvá 5 hod 54 min. Počet spojů k dispozici: 11 vlakových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 922 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 3 211 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Berlin Hauptbahnhof a cestu končí příjezdem na: Amsterdam Centraal.

Vlakové společnosti: Berlín - Amsterdam

Vlaky vás dostanou z města Berlín do města Amsterdam za ceny již od 790 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální jízdní řád vlaků pro vaší cestu.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Vlaky Berlín – Amsterdam

Berlín je v současnosti jednou z nejaktraktivnějších turistických destinací v Evropě. Stejně jako Amsterdam je také důležitou dopravní spojnicí. Města jsou od sebe vzdálená asi šest set kilometrů vzdušnou čarou. Turisté často volí jako pohodlný způsob přepravy mezi těmito dvěma městy jízdu vlakem. Výběr jízdenek je široký. Každý den vyjíždí na trasu kolem dvaceti vlakových spojení. Cesta vlakem z Berlína do Amsterdamu zabere zhruba šest a půl hodiny.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Berlín – Amsterdam?

Vlaky Berlín Amsterdam vysílá pravidelně na trasu pouze jeden dopravce. Je jím německý státní podnik Deutsche Bahn. Jedná se o spolehlivého dopravce, který obsluhuje velkou část střední Evropy. Ve své flotile má nejrůznější typy vlaků. Od tramvají, jezdících v německých městech, až po vysokorychlostní moderní soupravy. Na trase z Berlína do Amsterdamu je možné vybírat ze dvou typů jízdenek. Jízdenka v první třídě nabídne oproti standardu rozšířené služby přímo na palubě a pohodlnější sezení.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Berlín – Amsterdam?

Nejrychlejší vlaky Berlín Amsterdam ujedou svoji trasu asi za šest a půl hodiny. Jedná se o expresní vlaky bez přestupu. Dále jsou v nabídce vlaky s jedním a více přestupy. Pokud cestující vybere jízdenku Berlín - Amsterdam s jedním přestupem, stráví na cestě necelých sedm hodin. Přestup je zpravidla naplánován v Hannoveru nebo Duisburgu. Při čtyřech přestupech už doba cestování překročí sedm hodin.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Berlín – Amsterdam?

Nejvíce vlaků z Berlína do Amsterdamu vyjíždí v pracovní dny. Během všedních dnů je na výběr až dvacet pět různých vlakových spojení každý den. O víkendu je nabídka menší, ale stále dostatečná. Počet nabízených spojů neklesne pod patnáct. První vlaky z Berlína do Amsterdamu vyjíždějí už krátce po půlnoci. K dispozici jsou i noční spoje, ve kterých je možné po cestě spát. Například s odjezdem z Berlína kolem jedenácté večer. Do Amsterdamu je naplánován příjezd kolem desáté hodiny dopoledne.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí vlaky na trase Berlín – Amsterdam?

Odjezd z nádraží: Vlaky Berlín Amsterdam začínají svoji cestu na vlakovém nádraží Berlín Hbf (Europaplatz). Jedná se o moderní budovu dostupnou metrem, tramvají i autobusem. Unvitř nádražní budovy jsou obchody, zajišťující základní obslužnost pro cestující. Nádraží je umístěno na východě v širším centru města.

Příjezd na nádraží: Příjezd je naplánován na hlavní vlakové nádraží Amsterdam Centraal. Jedná se o nádraží umístěné v samém centru města. Cestující po příjezdu mohou nasednou na tramvaj nebo autobus městské dopravy. Kousek od nádraží je i stanice metra. V okolí je spousta kaváren a restaurací. K památkám je to odtud co by kamenem dohodil.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Berlín – Amsterdam

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Berlín – Amsterdam. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Amsterdam, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Berlín do Amsterdam mohou začínat již od 922 Kč (35 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Berlín do Amsterdam je 3 211 Kč (122 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Berlín do Amsterdam je 5 hod 54 min   na 577 km dlouhé route, s přibližně 11 vlakových spojů spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
První vlak z Berlín do Amsterdam odjíždí v 6: 34.
Poslední vlak z Berlín do Amsterdam odjíždí v 22: 41.
Ano, 11 přímých vlakových spojů krát denně z Berlín do Amsterdam s Deutsche Bahn, European Sleeper nebo FlixBus. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem přímých spojů vlaky.
Když se přepravujete z Berlín do Amsterdam vlak, můžete se spolehnout na Deutsche Bahn, European Sleeper, FlixTrain nebo FlixBus pro nejlepší způsob, jak se dostat do Amsterdam. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Berlín - Amsterdam a porovnat nabízené vybavení.
Ano, můžete jet nočním vlakem z Berlín do Amsterdam s European Sleeper. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Při odjezdu z Berlín máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Berlin Hauptbahnhof, Berlín Alexanderplatz a Berlin Ostbahnhof. Při příjezdu do Amsterdam můžete ukončit svou route v vlaková nádraží jako Amsterdam Centraal, Amsterdam Sloterdijk a Amsterdam Zuid.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Berlin Hauptbahnhof, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Amsterdam Centraal, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Berlín do Amsterdam je listopad.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Berlín - Amsterdam 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk