Vlaky Barcelona Řím

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Barcelona – Řím

distanceVzdálenost859 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciFrecciarossa, Renfe-SNCF nebo Intercity Notte

Na trase Barcelona – Řím v délce 859 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Frecciarossa, Renfe-SNCF nebo Intercity Notte. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Barcelona Sants a cestu končí příjezdem na: Řím Termini.

Vlakové společnosti: Barcelona - Řím

Najít nejlepší spojení z města Barcelona do města Řím s je na Omio jednoduché. Porovnáme pro vás jízdní řád vlaků a od více než 1000 provozovatelů dopravy, a rezervace levných pro vás díky tomu bude hračka.

Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa společnosti Trenitalia nabízejí kolem 200 různých tras denně po celé Itálii. Nastupte na palubu vlaků Frecciarossa a odpočiňte si při cestování po Itálii. Vlaky Frecciarossa jsou známé nabízeným komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky Frecciarossa jezdí rychlosti až 300 km/h. Na 859 km dlouhé trase z města Barcelona do města Řím vás tak dovezou rychle a pohodlně. Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa mezi městy Barcelona a Řím můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Zatímco každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny třídy poskytují cestujícím bezplatné Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky, klimatizaci, WC, úschovnu zavazadel, zábavu na palubě a restaurační a barové služby.

Všechny typy jízdenek na vlaky Frecciarossa Barcelona - Řím koupíte na Omio. Na Omio také jednoduše zobrazíte aktuální jízdní řády vlaků Trenitalia Frecciarossa. Vybírat můžete mezi tarify Super Economy, Economy a Base. Zarezervujte si levnou jízdenku mezi městy Barcelona a Řím na Omio ještě dnes!

Tipy pro cestovatele: Vlaky Barcelona – Řím

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Barcelona – Řím. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Řím, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Ano, můžete jetvysokorychlostním vlakem z Barcelona do Řím s Frecciarossa nebo Renfe-SNCF. Celkově můžete cestovat s následujícími společnostmi: Frecciarossa, Renfe-SNCF nebo Intercity Notte.
Pro trip z Barcelona do Řím můžete jet vlak s Frecciarossa, Renfe-SNCF nebo Intercity Notte. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Barcelona - Řím na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ano, můžete jet nočním vlakem z Barcelona do Řím s Intercity Notte. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Při odjezdu z Barcelona máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Barcelona Sants, Barcelona Passeig De Gracia a Barcelona. Při příjezdu do Řím můžete ukončit svou journey v železniční nádraží jako Řím Termini, Řím Tiburtina a Řím Trastevere.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Barcelona Sants, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Řím Termini, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Barcelona a Řím, včetně cesty autobus nebo let.

Nejoblíbenější destinace na cestování

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk