Vlaky Barcelona Praha

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Barcelona – Praha

distanceVzdálenost1353 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn

Na trase Barcelona – Praha v délce 1353 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Deutsche Bahn. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Barcelona a cestu končí příjezdem na: Praha hlavní nádraží.

Vlakové společnosti: Vlaky Barcelona - Praha

Hledejte nejlepší možnosti dopravy vlakem mezi městy Barcelona a Praha s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální jízdní řád vlaků.

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem z města Barcelona do města Praha. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Barcelona – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Barcelona – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Praha, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Když se přepravujete z Barcelona do Praha vlak, můžete se spolehnout na Deutsche Bahn pro nejlepší způsob, jak se dostat do Praha. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Barcelona a Praha a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Barcelona máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Barcelona, Barcelona Sants a Barcelona Passeig De Gracia. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou trip v železniční nádraží jako Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Barcelona, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Praha hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Praha z Barcelona stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Barcelona a Praha 2 různými způsoby: autobus nebo let.

Vlaky Barcelona – Praha a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do PrahaVlaky Barcelona Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk