Vlaky Barcelona Paříž

Nejlevnější vlaky z místa Barcelona do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

3221

Průměr

3409

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

SNCF | TGV INOUI
12:326h49
Barcelona
19:21Paříž
3221 1Jednosměrná
0 přestupů
SNCF | TGV INOUI
13:326h49
Barcelona
20:21Paříž
3596 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády vlaků Barcelona – Paříž

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den středa 7. června
SNCF | TGV INOUI
12:326h49
Barcelona
19:21Paříž
0 přestupů
SNCF | TGV INOUI
13:326h49
Barcelona
20:21Paříž
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Barcelona do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

6 h 49 min

Průměr

6 h 49 min

vlaky/vlaků denně

2

Vzdálenost

830 km

2 z 2 vlaků, které každý den jezdí na trase Barcelona – Paříž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

SNCF | TGV INOUI
13:326h49
Barcelona
20:21Paříž
3596 1Jednosměrná
0 přestupů
SNCF | TGV INOUI
12:326h49
Barcelona
19:21Paříž
3221 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Paříž?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Barcelona – Paříž

distanceVzdálenost830 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem6 hod 48 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak5 876 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesPřímé vlakyAno, 1 přímý vlakový spoj denně
carriersŽelezniční dopravciRenfe, Renfe-SNCF nebo SNCF | TGV INOUI

Na trase Barcelona – Paříž v délce 830 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Renfe, Renfe-SNCF nebo SNCF | TGV INOUI. Cesta v průměru trvá 6 hod 48 min. Počet spojů k dispozici: 1 vlakový spoj denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 4 470 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 5 876 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Barcelona Sants a cestu končí příjezdem na: Paris Gare de Lyon.

železniční dopravci: Vlaky Barcelona - Paříž

Za nízké ceny začínající na 4 470 Kč můžete cestovat vlakem mezi městy Barcelona a Paříž s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální jízdní řád vlaků a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Renfe
Renfe-SNCF

Renfe je španělská národní železniční společnost, jejíž vlaky nabízí množství vnitrostátních spojů po celém Španělsku. Kromě toho Renfe provozuje mnoho mezinárodních spojení vlaky do Francie a Portugalska. Renfe je známé širokou řadou různých typů jízdenek, které vyhoví každému rozpočtu. Renfe nabízí jízdenky Basic, Elige a Premium. Dále Renfe nabízí různé slevové karty pro kvalifikované cestovatele, jako je Renfe Gold Card a +Renfe Youth Card 50, které můžete použít při nákupu na Omio. Vlaky Renfe nabízejí různé úrovně pohodlí, vybavení a času potřebného k cestě do vašeho cíle. Flotila Renfe disponuje těmito typy vlaků: vysokorychlostní vlaky AVE pro dálkové trasy, vlaky Alvia a Altaria pro vnitrostátní trasy v různých částech Španělska, vlaky Euromed pro trasy podél úžasného pobřeží Středozemního moře, vlaky Avant pro regionální trasy a noční vlaky Trenhotel.

  Plánujete cestovat z města Barcelona do města Paříž? A co třeba vlakem Renfe-SNCF? Omio Vám vyhledá a zobrazí odjezdy vlaků, ceny jízdenek na vlak a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Barcelona - Paříž vlaky Renfe-SNCF. Města Barcelona a Paříž dělí vzdálenost 830 ` km. Pokud pro hledání levných vlaků použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Barcelona a Paříž k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Renfe-SNCF na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Barcelona do města Paříž vlakem se společností Renfe-SNCF beze stresu a starostí.

  Renfe-SNCF vlaky Barcelona to Paříž:

  • Průměrná doba cesty: 6 hod 48 min
  • Renfe-SNCF - počet spojů: 1 za den

  Tipy pro cestovatele: Vlaky Barcelona – Paříž

  Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Barcelona – Paříž. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Paříž, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
  FAQs
  Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Paříž z města Barcelona je vlakem. Cena jízdenky na vlak začíná již na 4 470 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat jízdenky na vlak předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu železničním spojem z města Barcelona do města Paříž s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
  Levné jízdenky na vlak z města Barcelona do města Paříž kolem 5 876 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
  Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Barcelona do města Paříž bude kolem 830 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
  Vlakem na trase Barcelona - Paříž pojedete v průměru 6 hod 48 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

  Je několik vlakových nádraží ve městě Barcelona, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Barcelona Sants, Barcelona Passeig De Gracia a Barcelona Estació De França. Paříž také nabízí několik různých železničních nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Paris Gare de Lyon, Paris Gare du Nord a Paris Gare de l'Est.

  Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu vlakové nádraží Barcelona Sants   a cestu ukončují na Paris Gare de Lyon.

  Cestující nejčastěji cestují vlakem z místa Barcelona Sants, které se nachází přibližně 2.6 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Paris Gare de Lyon, jež je od centra vzdáleno 2.7 km.

  Přímý spoj Barcelona – Paříž poskytuje například SNCF | TGV INOUI. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Barcelona – Paříž levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
  Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 1 vlakový spoj denně z města Barcelona do města Paříž. Je možné, že odjezdy vlaků se budou lišit podle todo, zda cestujete vlakem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
  První ranní vlak pro tuto trasu odjíždí z města Barcelona v 8: 33. Poslední vlak dne odjíždí do města Paříž v 13: 32 z města Barcelona. Na Omio najdete aktuální jízdní řády vlaků mezi městy Barcelona a Paříž, a můžete zde také rezervovat jízdenky na vlak pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
  Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenku na vlak z města Barcelona do města Paříž rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
  Z města Barcelona do města Paříž můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky na vlak z města Barcelona do města Paříž. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky na vlak přímo v aplikaci Omio.

  S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

  Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

  ios-badge
  android-badge
  Hand With Phone
  Měna
  Jazyk