Vlak z Barcelona do Grenada

Nejlevnější vlaky z místa Barcelona do místa Grenada

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejlevnější

4323

Průměr

4323

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Renfe AVE
06:30Barcelona6h22 12:52Grenada
0 přestupů
4323 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Barcelona – Grenada

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 4. října).
Renfe AVE
06:30Barcelona6h22 12:52Grenada
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
04. 10.
st
05. 10.
čt
06. 10.

07. 10.
so
08. 10.
ne
09. 10.
po
10. 10.
út
11. 10.
st
12. 10.
čt
13. 10.

14. 10.
so
15. 10.
ne
16. 10.
po
17. 10.
út
18. 10.
st
19. 10.
čt
20. 10.

21. 10.
so
22. 10.
ne
23. 10.
po
24. 10.

Nejrychlejší vlaky z místa Barcelona do místa Grenada

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejrychlejší cesta

6 h 22 min

Průměr

6 h 22 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

681 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Barcelona – Grenada, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Renfe AVE
06:30Barcelona6h22 12:52Grenada
0 přestupů
4323 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Grenada?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Barcelona – Grenada

Tipy pro cestovatele: Do města Grenada můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Barcelona – Grenada mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Grenada z města Barcelona je vlakem a může stát již od 2 596 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou vlakový jízdenku z města Barcelona do města Grenada s Omio.
Jízdné vlakem z města Barcelona do města Grenada může být různé. Pohybuje se kolem 3 318 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Vzdálenost do města Grenada z města Barcelona vlakem je zhruba 681 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Cesta vlakem z města Barcelona do města Grenada trvá v průměru 6 hod 22 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Co se týká z Barcelona do Grenada, můžete vybírat hned z Renfe AVE. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Hledáte cestu vlakem z města Barcelona do města Grenada přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Renfe AVE. Pokud jste vyhovující cestu vlakem z města Barcelona do města Grenada přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku vlakem z města Barcelona do města Grenada rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Grenada vlakem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Madrid, Sevilla nebo Málaga. Pokud chcete objevovat Madrid, Sevilla nebo Málaga z Grenada, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Z města Barcelona do města Grenada můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky z města Barcelona do města Grenada. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Barcelona
Grenada

Vlaky Barcelona – Grenada, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk