Renfe jízdenky na vlak

   +   

Jízdenky Renfe: jak koupit levné jízdenky na vlaky ve Španělsku jednoduše na Omio

Jízdenky na vlaky Renfe můžete koupit jednoduše na Omio, a to za nejlepší cenu. Renfe je hlavní provozovatel železniční dopravy ve Španělsku. Prozkoumejte všechny trasy, které Renfe nabízí, vyberte si termíny a rezervujte jízdenky Renfe pohodlně přes internet až už v aplikaci nebo na stránce Omio. Náš rezervační systém vstupenek Renfe je velmi intuitivní a snadno se používá.

Jízdní řády Renfe

Znalost tras, které ve Španělsku a okolí nabízí sjízdních řádů Renfe vám pomůže rozhodnout, které spojení vás nejvíce zajímá. V případě tras Madrid-Barcelona existuje deset jízdních řádů Renfe denně. Velmi frekventované jsou i další trasy, např. Madrid-Valencia nebo Madrid-Málaga. Máte zájem o vlaky Toledo-Madrid? Spoje jezdí prakticky každou hodinu. A konečně, mezi Barcelonou a Valencií je asi půl tuctu tras denně..

Co je dobré vědět o dopravě vlakem ve Španělsku?

Renfe se přizpůsobí vašim potřebám a Omio vám umožní získat to, co vás nejvíce zajímá. Nezáleží na tom, zda cestujete ve dvojici, s přáteli nebo sami, určitě existuje právě ta letenka Renfe, kterou hledáte. Chcete jednosměrný, zpáteční nebo vícenásobný výstup? Zadejte původ, destinaci a datum do našeho vyhledávače a prozkoumejte výsledky.

Jízdenky Renfe: tarify a slevy

Akce jsou u cen Renfe na denním pořádku. Levněji můžete cestovat, pokud je vám mezi čtrnácti a pětadvaceti lety s kartou +Renfe Joven Card, ale také pokud je vám více než šedesát let a vlastníte Zlatou kartu. A co víc, velké rodiny mohou těžit z šťavnatých slev v rozmezí 20 až 50 %. Účastníte se kongresu nebo jiné akce? Pak zjistíte, že i vy můžete cestovat levněji. Konkrétně jízdenku Renfe si můžete zakoupit se slevou až 5 % na všechny vlaky AVE nebo Dálkové vlaky. Dobrá zpráva je pro ty, kteří cestují vlakem ve skupině. V tomto případě a v závislosti na počtu členů mohou členové získat nejlevnější vstupenky.

Vlaky Renfe ve Španělsku: typy vlaků

AVE:

Vlaky AVE jsou vlajkovou lodí vysoké rychlosti ve Španělsku. Existuje několik tras, i když nejznámější je trasa mezi Madridem a Barcelonou.

AVLO:

Tyto vlaky mají 438 sedadel s elektrickou zásuvkou na každém sedadle. Nejmarkantnější však je, že jde o vysokou rychlost za nízkou cenu.

Alvia:

Vzhledem k tomu, že má proměnný rozchod, její vlaky kombinují vysokorychlostní i normální rychlostní úseky.

Avant:

Tyto vlaky pokrývají pouze trasy Media Distancia vysokou rychlostí. Spojují různé body stejného regionu nebo dvou sousedních autonomních společenství.

Euromed:

Jedná se o vlaky, které jezdí pouze podél pobřeží Středozemního moře a spojují Valencijské společenství s Katalánskem. Meziměstský. Jedná se o hybridní službu mezi dálkovou a střední vzdáleností. Vyznačuje se vysokým počtem mezizastávek.

Altaria:

Hlavní vlakové trasy Altaria jsou vlaky z Madridu do Murcie, Madridu do Granady a Granafrom do Algeciras.

Trenhotel:

Renfe's night train service, Trenhotel's most popular routes is the train from Madrid to Lisbon.

Vlaky Renfe ve Španělsku: typy vlaků

AVE: Vlaky AVE jsou vlajkovou lodí vysoké rychlosti ve Španělsku. Existuje několik tras, i když nejznámější je trasa mezi Madridem a Barcelonou. AVLO: Tyto vlaky mají 438 sedadel s elektrickou zásuvkou na každém sedadle. Nejmarkantnější však je, že jde o vysokou rychlost za nízkou cenu. Alvia: Vzhledem k tomu, že má proměnný rozchod, její vlaky kombinují vysokorychlostní i normální rychlostní úseky. Avant: Tyto vlaky pokrývají pouze trasy Media Distancia vysokou rychlostí. Spojují různé body stejného regionu nebo dvou sousedních autonomních společenství. Euromed: Jedná se o vlaky, které jezdí pouze podél pobřeží Středozemního moře a spojují Valencijské společenství s Katalánskem. Meziměstský. Jedná se o hybridní službu mezi dálkovou a střední vzdáleností. Vyznačuje se vysokým počtem mezizastávek.

Renfe

Oblíbené trasy

Na stránkách Omio si můžete rezervovat široký výběr jízdenek na vlak z Renfe.

Zobrazují se ceny na zítra, čtvrtek 23. března

Toledo
RenfeMadrid-Puerta de Atocha-Almudena GrandesToledoDélka cesty: 0h 31z351
Segovia Guiomar
RenfeMadrid ChamartínSegovia GuiomarDélka cesty: 0h 26z351
Girona
RenfeBarcelona SantsGironaDélka cesty: 0h 38z439
Córdoba Central
RenfeSevilla-Santa JustaCórdoba CentralDélka cesty: 0h 43z563
Toledo
RenfeMadrid-Puerta de Atocha-Almudena GrandesToledoDélka cesty: 0h 31z351
Sevilla-Santa Justa
RenfeMàlaga María ZambranoSevilla-Santa JustaDélka cesty: 1h 55z1179
Madrid Chamartín
RenfeSegovia GuiomarMadrid ChamartínDélka cesty: 0h 27z351

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk