Avanza autobusy | Jízdenky

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Jízdenky na autobusy Avanza pro cestování po celém Španělsku můžete rezervovat pohodlně na Omio

Avanza + Omio
Omio je oficiální partner autobusového dopravce Avanza a rezervace jízdenek pro cestování po celém Španělsku je díky tomu snadnější než kdykoli předtím.
✓ Rezervuj si svou příští cestu na dovolenou autobusem Avanza s Omio a získej elektronickou jízdenku jednoduše do mobilu. Jízdenky jsou v aplikaci Omio přístupné také v režimu offline.
✓ Avanza nabízí pohodlné cestování autobusy a pokrytí po celém Pyrenejském poloostrově.


Autobusy Avanza ve Španělsku

Avanza Grupo je jednou z nejoblíbenějších autobusových společností ve Španělsku, zejména pro obyvatele oblasti na oblíbeném východním pobřeží mezi městy Barcelona, Valencie, ale také ve středu Španělska v okolí Madridu. Autobusy Avanza poznáte snadno, protože jsou bílo-červené.

Na Omio můžete rezervovat všechny jízdenky na autobusy Avanza, a snadno porovnat a vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje, a koupit ji přímo na webových stránkách. Spousta možností, snadná rezervace, bezpečná platba... chcete víc? Pak si stáhněte bezplatnou aplikaci Omio a užívejte si elektronické jízdenky, které jsou dostupné i v režimu offline a upozornění týkající se vašeho spoje v reálném čase přímo ve vašem mobilu.

Destinace a typy autobusů Avanza

Avanza spojuje mnoho z nejvýznamnějších měst v centru země, například město Zaragoza, a města na východním pobřeží jako Barcelona neb Valencie. Pokud plánujete poznávat okolí Madridu, autobusy Avanza můžete pohodlně cestovat do všech okolních oblastí a také do metropolitní oblasti hlavního města. Co se týká mezinárodní dopravy mimo Španělsko, autobusy Avanza vás pohodlně a během několika málo hodin dovezou do portugalského hlvního města Lisabonu.

Plánujete cestovat po Španělsku?

Zde jsou další důležití autobusoví a železniční dopravci pro snadné cestování po Španělsku a okolí

Destinace dopravce Avanza

Chcete jet s dopravcem Avanza, ale nevíte kam? Prohlédněte si oblíbené destinace dopravce Avanza, přečtěte si informace o cestě a podívejte se, jaké atrakce jsou poblíž:

Další autobusové spoje, které by vás mohly zajímat

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk