Lety ve Španělsku

ne 14. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Lety ve Španělsku

Španělsko, jedna z nejoblíbenějších destinací v Evropě, ale také ve světě, toho nabízí opravdu mnoho. Nejen, že má tato dřívější monarchie, dnes republika, bohatou historii, ale disponuje také nádhernou přírodou, horami i slunnými plážemi u pobřeží Atlantského oceánu. Pro dovolenou ve Španělsku se tak může jednoduše nadchnout opravdu každý. Lety do Španělska jsou, a to zejména v sezóně, jedny z těch vůbec nejvytíženějších. Také díky tomu je však pokrytí pro tuto destinaci velmi kvalitní.

Mnohé letenky do Španělska si můžete zajistit v našem rezervačním systému, ten je dostupný skrze internetové stránky, ale také jako šikovná aplikace. Je to právě aplikace, která vám cestování ještě více usnadní. Všechny zakoupené rezervace máte totiž vždy a všude po ruce. Díky přístupnosti platformy je navíc jednoduché ji použít, a to platí i pro technicky méně zdatné jedince. Vše navíc můžete obstarat do několika minut, pár kliknutími.

Španělsko je místem plným krás přírody i měst. Ať už se chystáte vyrazit za metropolemi do Barcelony, Madridu nebo Sevilly, nebo zatoužíte po ostrovních dobrodružstvích (například na slunné a turisticky oblíbené Ibize). Na své si tu přijdou také milovníci horské turistiky, protože na území Španělska se rozprostírají Pyreneje, ale také pohoří Sierra Nevada, které spadá pod chráněné světové památky a je skvělým místem pro fanoušky vysokohorské zábavy. Nechybí ani slavná poutní místa nebo vyhlášená španělská gastronomie.

Rezervace letenek ve Španělsku s Omio

Rezervovat lety do Španělska s Omio je velmi jednoduchou a zároveň také výhodnou záležitostí. K rezervačnímu portálu se můžete dostat skrze internetové stránky, ale také prostřednictvím aplikace, která je k dispozici ke stažení zcela zdarma. Díky aplikaci v telefonu si můžete letenky a jízdenky ukládat přímo do telefonu a mít je tak neustále k dispozici. S QR kódy je dnes cestování výrazně jednodušší. Celé rozhraní aplikace i rezervačního systému je dostupné v českém jazyce, ale také mnoha dalších světových jazycích (např. anglický, francouzský, španělský, korejský a další). Využít můžete také celé řady filtrů, jako jsou dopravci, přestupy, cena nebo čas odletu/příletu. Rezervovat lety do Španělska s Omio je výhodné a rychlé.

Letecké dopravní společnosti ve Španělsku

Španělsko je rozsáhlou zemí, která zabírá valnou většinu Iberského poloostrova a ke které patří několik ostrovů ve Středozemním moři. Kvalitní letecké spojení na území Španělska je proto velmi důležité. Díky mnoha leteckým dopravcům se můžete mezi španělským vnitrozemím a ostrovy, ale také mezi jednotlivými městy, pohybovat velmi jednoduše. Mezi nejvýznamnější letecké společnosti ve Španělsku patří zejména španělská letecká společnost známá pod názvem Air Europa, se kterou můžete cestovat ve Španělsku (například na trase Barcelona – Madrid), ale také do mnohých mezinárodních destinací.

Neméně letů poskytuje také španělská letecká společnost Iberia, která má dlouholetou tradici a patří mezi vyhlášené aerolinky. Tato letecká společnost ve Španělsku disponuje mnoha destinacemi, a to jak na území Španělska, tak v mezinárodním měřítku. Například na trase Barcelona – Madrid můžete využít až 15 letů denně, a to s malými časovými odstupy.

Španělsko je velká země, využít proto můžete společnosti pro lety ve Španělsku, které se zaměřují zejména na regionální dopravu. Takovým leteckým dopravcem je například společnost Vueling, která je španělskou nízkonákladovou aerolinií se zaměřením právě na regionální dopravu. S tímto dopravcem můžete jednoduše cestovat na trasách Barcelona – Granada, Barcelona – Sevilla nebo Barcelona – Ibiza. Právě na tomto slunném ostrově ve Středozemním moři můžete přistát už po 1 hodině přímého letu. Pro tyto destinace lze využít také společnosti Ryanair, která je irskou nízkonákladovou aerolinií.

Oblíbené mezinárodní trasy letů

Díky svému umístění u Atlantského oceánu je Španělsko skvělým startovním bodem pro zaoceánské mezinárodní lety, které můžete jednoduše rezervovat na našem portálu. Můžete tak navštívit mnohá města ve Spojených státech amerických, například na zaoceánských trasách Barcelona - New York, Madrid - Chicago nebo Madrid - Los Angeles.

Samozřejmostí je také kvalitní spojení s Evropou. Například mnohá města ve Velké Británii můžete jednoduše navštívit díky přímým letům na trase Madrid - Londýn, Barcelona - Edinburgh nebo Madrid - Manchester, kde můžete přistát po necelých 3 hodinách letu. Neméně oblíbená jsou také města v Portugalsku, která můžete jednoduše navštívit během své dovolené ve Španělsku. Například na trasách Madrid - Lisabon (kde přistanete po hodině a půl přímého letu) nebo Madrid - Porto, kam lze využít denně až 15 letů s průměrnou délkou hodinu a patnáct minut. Mezi další oblíbené mezinárodní trasy patří Barcelona - Praha, Madrid - Paříž nebo Barcelona - Amsterdam, a mnohé další.

Přílet do Španělska

Při příletu do Španělska můžete jednoduše využít el metro (metro) nebo autobús (autobus) jako hlavních způsobů veřejné dopravy. Zejména ve velkých městech, jako jsou Barcelona, Madrid nebo Sevilla, můžete najít většinu informací nejen ve španělském, ale také anglickém jazyce. Při návštěvě Španělska je také dobré vědět, že mnohé podniky berou siestu velmi vážně, zejména v menších městech proto může být na několik hodin podnik uzavřen, což je součástí španělské kultury. Pro cestování ve Španělsku je v mnoha případech levnější využít letecké dopravy, nežli vlaků.

DomůLety ve Španělsku

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk