POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 9.
1647 Iberia
ne
26. 9.
3048 Malta Air
po
27. 9.
3589 Iberia
út
28. 9.
2537 Air Europa
st
29. 9.
1856 Ryanair
čt
30. 9.
2494 Malta Air

1. 10.
1940 Ryanair
so
2. 10.
1856 Ryanair
ne
3. 10.
3325 Ryanair
po
4. 10.
1940 Ryanair
út
5. 10.
610 Ryanair
st
6. 10.
471 Malta Air
čt
7. 10.
610 Malta Air

8. 10.
471 Ryanair
so
9. 10.
1025 Ryanair
ne
10. 10.
610 Ryanair
po
11. 10.
2272 Ryanair
út
12. 10.
4262 Alitalia
st
13. 10.
2633 Malta Air
čt
14. 10.
1385 Ryanair

15. 10.
1081 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Řím – Madrid
Do města Madrid můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Řím – Madrid mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější letecký jízdenka z města Řím do města Madrid?
Low cost letecký jízdenka z města Řím do města Madrid je levná, již od 1 647 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Řím do města Madrid?
Výhodná cena jízdenky letadlem z města Řím do města Madrid se pohybuje kolem 2 444 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jak daleko je města Madrid od města Řím, když pojedu letadlem?
Z města Řím do města Madrid je to letadlem kolem 1363 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jaká je doba jízdy letadlem z města Řím do města Madrid?
Dojezdová doba letadlem z města Řím do města Madrid je v průměru 2 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Které jsou na cestě do města Madrid z města Řím nejpoužívanější?

Pro cestu letadlem mezi městy Řím a Madrid je nejpopulárnější pro cestující z Řím Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport. V Madrid je nejpopulárnější mezi cestovateli Madrid Barajas Airport.

Kde se nachází blízko centra měst Řím a Madrid?

Můžete jet letadlem z Řím na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport, vzdálené 22 km od centra města. Když přijedete letadlem do Madrid, nejužívanější je Madrid Barajas Airport, vzdálené 12 km od centra města.

Který jezdí z Řím do Madrid?
Co se týká z Řím do Madrid, můžete vybírat hned z Ryanair, Iberia, Vueling, Air Europa, TAP Portugal, Alitalia, Brussels Airlines, Swiss, Malta Air nebo KLM. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Existuje cesta letadlem z města Řím do města Madrid přímo?
Pokud chcete jet letadlem z města Řím do města Madrid přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Ryanair, Alitalia Cityliner nebo Air Europa. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Řím do města Madrid.
Jak získám výhodné jízdenky letadlem z města Řím do města Madrid?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Řím do města Madrid rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánuji cestu z Řím do Madrid letadlem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Madrid, které stojí zato navštívit?
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Madrid často také jezdí do Barcelona, Valencie nebo Sevilla. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Madrid a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Letenky Řím – Madrid, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali