POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


24. 9.
2267 Malta Air
so
25. 9.
2046 Aegean Airlines
ne
26. 9.
3472 TAP Portugal
po
27. 9.
1687 Ryanair
út
28. 9.
425 Ryanair
st
29. 9.
276 Ryanair
čt
30. 9.
276 Ryanair

1. 10.
277 Ryanair
so
2. 10.
276 Ryanair
ne
3. 10.
3176 TAP Portugal
po
4. 10.
448 Wizz Air
út
5. 10.
608 Ryanair
st
6. 10.
273 Wizz Air
čt
7. 10.
276 Ryanair

8. 10.
273 Wizz Air
so
9. 10.
486 Ryanair
ne
10. 10.
912 Ryanair
po
11. 10.
352 Wizz Air
út
12. 10.
608 Ryanair
st
13. 10.
273 Wizz Air
čt
14. 10.
276 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Řím – Londýn
Do města Londýn můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Řím – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Řím do města Řím letadlem?
Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Řím do města Londýn pořídíte od 276 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Řím do města Londýn?
Výhodné jízdné letadlem z města Řím do města Londýn vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 1 493 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Jak daleko je města Londýn od města Řím, když pojedu letadlem?
Pokud chcete jet letadlem, Londýn je od města Řím daleko přibližně 1433 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jak dlouho pojedu letadlem z města Řím do města Londýn?
Cesta letadlem z města Řím do města Londýn trvá v průměru 2 hod 35 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Londýn?

Před samotným plánováním cesty z Řím do Londýn je dobré vědět, že většina cestovatelů při jízdě letadlem z Řím odlétají z Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a dorazí na London Heathrow Airport v Londýn.

Jak daleko od center měst Řím a Londýn jsou hlavní?

Pokud cestujete z Řím, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a nachází se 22 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Londýn zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Londýn je London Heathrow Airport a nacházi se 23 km od centra města.

Který jezdí z Řím do Londýn?
Co se týká z Řím do Londýn, můžete vybírat hned z Ryanair, Vueling, easyJet, British Airways, Alitalia, TAP Portugal, Eurowings, Iberia, Swiss, Brussels Airlines, Malta Air, Monarch Airlines nebo Lufthansa. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Existuje cesta letadlem z města Řím do města Londýn přímo?
Přímou linku letadlem z města Řím do města Londýn nabízí například Vueling, Ryanair, British Airways nebo Malta Air. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Jak získám výhodné jízdenky letadlem z města Řím do města Londýn?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Řím do města Londýn rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Řím do města Londýn letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Londýn, které můžete navštívit.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Londýn letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Pokud chcete objevovat Paříž, Amsterdam nebo Brusel z Londýn, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Letenky Řím – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali