POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 9.
1441 Malta Air
ne
26. 9.
1441 Malta Air
po
27. 9.
2024 Aegean Airlines
út
28. 9.
1080 Malta Air
st
29. 9.
1780 Alitalia
čt
30. 9.
887 Ryanair

1. 10.
610 Ryanair
so
2. 10.
360 Malta Air
ne
3. 10.
610 Malta Air
po
4. 10.
2429 Aegean Airlines
út
5. 10.
360 Malta Air
st
6. 10.
2077 Alitalia
čt
7. 10.
487 Ryanair

8. 10.
610 Ryanair
so
9. 10.
360 Malta Air
ne
10. 10.
360 Malta Air
po
11. 10.
1457 Alitalia
út
12. 10.
915 Malta Air
st
13. 10.
1268 Alitalia
čt
14. 10.
610 Ryanair

15. 10.
648 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Řím – Athény
Do města Athény můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Řím – Athény mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost letecký jízdenka z města Řím do města Athény?
Low cost letecký jízdenka z města Řím do města Athény je levná, již od 610 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jaké je jízdné letadlem z města Řím do města Athény?
Jízdné letadlem z města Řím do města Athény může být různé. Pohybuje se kolem 1 323 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jaká je vzdálenost do města Athény z města Řím letadlem?
Vzdálenost do města Athény z města Řím letadlem je zhruba 1050 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jak dlouho pojedu letadlem z města Řím do města Athény?
Cesta letadlem z města Řím do města Athény trvá v průměru 1 hod 50 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Kterou ve městě Řím si mám vybrat pro cestu letadlem z města Řím do města Athény? A na kterou ve městě Athény mám jet?

Před samotným plánováním cesty z Řím do Athény je dobré vědět, že většina cestovatelů při jízdě letadlem z Řím odlétají z Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a dorazí na Athens International Airport v Athény.

Jak se dostanu letadlem z Řím do Athény?

Pokud plánujete jet letadlem z Řím, očekávejte vzdálenost 22 km od centra města k nejvíce užívané, Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport. Po příjezdu do města Athény letadlem čekejte vzdálenost 21 km od Athens International Airport do centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Řím do Athény?
Co se týká z Řím do Athény, můžete vybírat hned z Ryanair, Alitalia, Aegean Airlines, Air Serbia, Wizz Air, Malta Air nebo Turkish Airlines. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Existuje cesta letadlem z města Řím do města Athény přímo?
Přímý let z města Řím do města Athény provozuje například Aegean Airlines nebo Ryanair. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Řím do Athény.
Jak získám výhodné jízdenky letadlem z města Řím do města Athény?
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku letadlem z města Řím do města Athény rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Když přijedu do Athény z Řím letadlem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Athény letadlem, jezdí také často na místa jako Paříž, Berlín nebo Londýn. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Athény a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.

Letenky Řím – Athény, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali