POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
19. 1.
2072 ITA
čt
20. 1.
1944 Aegean Airlines

21. 1.
1077 Malta Air
so
22. 1.
133 Malta Air
ne
23. 1.
133 Malta Air
po
24. 1.
702 Malta Air
út
25. 1.
1115 Aegean Airlines
st
26. 1.
1269 ITA
čt
27. 1.
1556 Aegean Airlines

28. 1.
133 Malta Air
so
29. 1.
133 Malta Air
ne
30. 1.
266 Malta Air
po
31. 1.
934 Malta Air
út
1. 2.
399 Malta Air
st
2. 2.
346 Malta Air
čt
3. 2.
346 Malta Air

4. 2.
346 Malta Air
so
5. 2.
346 Malta Air
ne
6. 2.
346 Malta Air
po
7. 2.
346 Malta Air

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Řím – Athény

Do města Athény můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Řím – Athény mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levná může být cesta letadlem z města Řím do města Athény?

Letecký jízdenka z města Řím do města Athény může být nejlevnější od 133 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.

Jaké je jízdné letadlem z města Řím do města Athény?

Výhodné jízdné letadlem z města Řím do města Athény vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 1 199 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.

Kolik km je to z města Řím do města Athény letadlem?

Z města Řím do města Athény je to letadlem kolem 1050 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.

Jak dlouho pojedu letadlem z města Řím do města Athény?

Doba jízdy letadlem z Řím do Athény je v průměru 1 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Jaké jsou nejpoužívanější ve městě Athény a ve městě Řím?

Pro cestu letadlem mezi městy Řím a Athény je nejpopulárnější pro cestující z Řím Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport. V Athény je nejpopulárnější mezi cestovateli Athens International Airport.

Kde se nachází blízko centra měst Řím a Athény?

Pokud cestujete z Řím, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a nachází se 22.3 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Athény zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Athény je Athens International Airport a nacházi se 21.2 km od centra města.

Který jezdí z Řím do Athény?

Jízdní řády z Řím do Athény vám Omio vyhledá jako Ryanair, Alitalia, Aegean Airlines, Air Serbia, Wizz Air, Malta Air nebo Turkish Airlines.

Existuje cesta letadlem z města Řím do města Athény přímo?

Přímý let z města Řím do města Athény provozuje například Aegean Airlines nebo ITA. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Řím do Athény.

Mohu si koupit jízdenky letadlem z města Řím do města Athény?

Výhodné jízdenky letadlem z města Řím do města Athény můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánuji cestu z Řím do Athény letadlem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Athény, které stojí zato navštívit?

Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují letadlem z Řím do Athény, není Athény tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Athény, které stojí za návštěvu, jsou Paříž, Berlín nebo Londýn. Podívejte se na Omio na levné letecký jízdenky do některé z těchto top destinací!

Letenky Řím – Athény, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali