Letecky z Praha do Vratislav

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Praha – Vratislav letecky

distanceVzdálenost216 km
changesLet bez přestupuNe

Na trase Praha – Vratislav v délce 216 km můžete cestovat letecky s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. K dispozici je přímé spojení letecky. Cestující většinou odlétají z letiště Prague Vaclav Havel Airport a přílétají na Wrocław–Copernicus Airport.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Vratislav

Tipy pro cestovatele: Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud chcete jet letecky, Vratislav je od města Praha přibližně 216 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Předtím, než zahájíte svou cestu Praha – Vratislav letecky, je vždy dobré vědět, že Prague Vaclav Havel Airport je nejoblíbenější letiště pro cestovatele odlétající z města Praha, zatímco Wrocław–Copernicus Airport je nejpopulárnější letiště pro přílety do města Vratislav.

Pokud plánujete cestovat letecky z města Praha, Prague Vaclav Havel Airport je vzdáleno 15.3 km od centra města. Po příletu do města Vratislav vás z Wrocław–Copernicus Airport do centra města bude dělit vzdálenost 12.1 km.

Letenky Praha – Vratislav, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk