Letecky z Praha do Užhorod

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Praha – Užhorod letecky

distanceVzdálenost593 km
durationPrůměrná doba cesty letecky1 hod 10 min
pricePrůměrná cena letenky2 218 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersAerolinkyAustrian Airlines

Na trase Praha – Užhorod v délce 593 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Austrian Airlines. Cesta v průměru trvá 1 hod 10 min. K dispozici je přímé spojení letecky. Nejlevnější letenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 551 Kč. Průměrná cena za letenky se pohybuje kolem 2 218 Kč.

Aerolinky: Letadla Praha - Užhorod

Kupte a cestujte letadla mezi městy Praha a Užhorod za nízké ceny začínající na 551 Kč na Omio. Najdete u nás a odlety a přílety od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Austrian Airlines

Austrian Airlines jsou největší rakouskou leteckou společností a pro váš příští let z města Praha do města Užhorod si můžete vybrat mezi třídou Economy a třídou Business.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Užhorod

Tipy pro cestovatele: Do města Užhorod můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Užhorod mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné letenky z města Praha do města Užhorod mohou stát již 551 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné letenky z města Praha do města Užhorod.
Výhodná cena letenky z města Praha do města Užhorod se pohybuje kolem 2 218 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné letenky.
Vzdálenost do města Užhorod z města Praha letecky je zhruba 593 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba letecky z města Praha do města Užhorod je v průměru 1 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat letenku z města Praha do města Užhorod rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své letenky na jednom místě.

Letenky Praha – Užhorod, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůLetenkyLetecky z Praha do Užhorod

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk