POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
18. 10.
1397 STUDENT AGENCY k.s.
1296 Malta Air
út
19. 10.
2077 Flixbus
2728 ryanair sun
st
20. 10.
2287 Flixbus
7109 Austrian Airlines
čt
21. 10.
2260 Flixbus
5167 Brussels Airlines

22. 10.
1827 STUDENT AGENCY k.s.
3445 Wizz Air
so
23. 10.
2044 Flixbus
5168 Lufthansa Cityline
ne
24. 10.
1883 Flixbus
7114 Lufthansa Cityline
po
25. 10.
1558 STUDENT AGENCY k.s.
2297 Wizz Air
út
26. 10.
1919 Flixbus
4305 Lufthansa Cityline
st
27. 10.
2391 Flixbus
3445 Wizz Air
čt
28. 10.
2391 Flixbus
3651 Austrian Airlines

29. 10.
1827 STUDENT AGENCY k.s.
1003 Wizz Air
so
30. 10.
2279 Flixbus
2211 Malta Air
ne
31. 10.
2044 Flixbus
1004 Wizz Air
po
1. 11.
1397 STUDENT AGENCY k.s.
3241 ryanair sun
út
2. 11.
2015 Flixbus
2871 Wizz Air
st
3. 11.
1827 Flixbus
2226 Malta Air
čt
4. 11.
1614 Flixbus
2872 Wizz Air

5. 11.
1397 STUDENT AGENCY k.s.
2303 ryanair sun
so
6. 11.
1533 Flixbus
1148 Wizz Air
ne
7. 11.
1533 Flixbus
1435 Wizz Air

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Jak na letenky z Prahy do Říma?

Vzdušný koridor mezi Prahou a Římem představuje spojení českého a italského hlavního města, respektive dvou center turismu, obchodu a především umění. Obě metropole patří mezi nejatraktivnější turistické destinace v Evropě a tudíž mezi nimi panuje vysoká poptávka po leteckém spojení. Vzdálenost 1300 kilometrů z Prahy do Říma zdolá letadlo za 2 hodiny. V současné době zde působí ČSA (ve spolupráci se Smart Wings), Alitalia a Vueling, které dohromady zajišťují, pouze v odpoledních hodinách, tři přímé lety. První letadlo startuje v poledne, poslední před šestou večerní. Levné letenky z Prahy do Říma koupíte například od nízkonákladové společnosti Wizzair. Mezi další provozovatele přímého leteckého spojení na trase Praha–Řím patří Iberia a British Airlines.

Letecky z Prahy do Říma

Cesta začíná na mezinárodním Letišti Václava Havla na pražské Ruzyni. Letadlo z Prahy do Říma odlétá vždy z Terminálu 2, který je určen pro lety do zemí Schengenského prostoru. Dá se sem dojet autobusem z nedalekých stanic metra - jízda zabere v průměru 20 minut. Samozřejmostí je dostupnost taxíky nebo shuttle busem.

Přílet do Říma

Let z Prahy do Říma končí na největším římském letišti Fiumicino (též známém jako Letiště Leonardo Da Vinci). Existuje mnoho způsobů, jak se odsud dostat do centra. Působí zde mnoho autobusových společností, zajišťujících přepravu na / z letiště, a to Cotral (jede k národnímu muzeu, vlakovému nádraží a nejbližším stanicím metra), SIT BUS Shuttle, Teravision a T.A.M. (tito jezdí k vlakovému nádraží Termini). Centrum Říma je dosažitelné i vlaky Leonardo Express a FL1 Trains, se kterými cesta trvá 30 až 45 minut.

Destinace Řím

Věčné město - Řím, je hlavním městem Itálie, v němž žije okolo tří milionů obyvatel. Jedná se o kolébku jedné z nejvyspělejších antických civilizací. V současné době je to jedna z nejatraktivnějších turistických destinací, která se může pochlubit památkami jako je Koloseum, Španělské schody, fontána de Trévi nebo třeba Pantheon. Třešničkou na dortu pro každého návštěvníka je nejmenší stát, Vatikán, jenž je sídlem papeže. Miliony turistů z celého světa sem každoročně jezdí obdivovat například katedrálu Sv. Petra a Pavla nebo Sixtínskou kapli.

Aplikaci zdarma!

Plánuješ víkend v Římě?

Itálie je zemí, ve které najdete nejvíce památek zařazených na seznam kulturního dědictví UNESCO na světě. Není tak překvapením, že hlavní měste Itálie – Řím, je plný historických míst a památek, které by jste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Kromě památek byste rozhodně neměli vynechat italskou kuchyni, a kromě pizzy a pasty také některý z proslulých dezertů, například panna cotta či tiramisu.

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Řím
Do města Řím můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha letadlem?
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Řím z města Praha je letadlem a může stát již od 1 296 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou letecký jízdenku z města Praha do města Řím s Omio.
Jaká je cena jízdenky letadlem z města Praha do města Řím?
Nízké ceny jízdenek letadlem z města Praha do města Řím kolem 4 575 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Jak daleko je města Řím od města Praha, když pojedu letadlem?
Pokud chcete jet letadlem, Řím je od města Praha daleko přibližně 923 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jak dlouho trvá cesta letadlem z města Praha do města Řím?
Cesta letadlem z města Praha do města Řím trvá v průměru 1 hod 40 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Jaké jsou nejpoužívanější ve městě Řím a ve městě Praha?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Řím, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport v Řím. Vždy je dobré znát v Praha a Řím ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Jak se dostanu letadlem z Praha do Řím?

Můžete jet letadlem z Praha na Prague Vaclav Havel Airport, vzdálené 11 km od centra města. Když přijedete letadlem do Řím, nejužívanější je Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport, vzdálené 22 km od centra města.

Který jezdí z Praha do Řím?
, který jezdí z Praha do Řím, je například Ryanair, Vueling, Alitalia, csa, Smartwings, Iberia, Malta Air, Brussels Airlines nebo Wizz Air.
Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Řím?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Praha do města Řím rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu do Řím z Praha letadlem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Řím často také jezdí do Milán, Florencie nebo Paříž. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Řím a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Letenky Praha – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali