POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
19. 1.
Hledej ceny
1481 Malta Air
čt
20. 1.
1656 Flixbus
1290 Wizz Air

21. 1.
1499 STUDENT AGENCY k.s.
1617 ryanair sun
so
22. 1.
1321 Flixbus
5268 Lufthansa Cityline
ne
23. 1.
1680 Flixbus
1011 ryanair sun
po
24. 1.
1490 Flixbus
218 ryanair sun
út
25. 1.
Hledej ceny
573 Wizz Air
st
26. 1.
Hledej ceny
1253 Malta Air
čt
27. 1.
1501 Flixbus
2293 Wizz Air

28. 1.
1268 Flixbus
1391 Eurowings Europe
so
29. 1.
1423 Flixbus
3372 Lufthansa Cityline
ne
30. 1.
1734 Flixbus
Hledej ceny
po
31. 1.
1345 Flixbus
218 ryanair sun
út
1. 2.
Hledej ceny
155 Wizz Air
st
2. 2.
Hledej ceny
625 Malta Air
čt
3. 2.
1641 Flixbus
521 Wizz Air

4. 2.
1344 STUDENT AGENCY k.s.
622 ryanair sun
so
5. 2.
1423 Flixbus
3368 Lufthansa Cityline
ne
6. 2.
1684 Flixbus
429 Wizz Air
po
7. 2.
1216 Flixbus
403 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Jak na letenky z Prahy do Říma?

Vzdušný koridor mezi Prahou a Římem představuje spojení českého a italského hlavního města, respektive dvou center turismu, obchodu a především umění. Obě metropole patří mezi nejatraktivnější turistické destinace v Evropě a tudíž mezi nimi panuje vysoká poptávka po leteckém spojení. Vzdálenost 1300 kilometrů z Prahy do Říma zdolá letadlo za 2 hodiny. V současné době zde působí ČSA (ve spolupráci se Smart Wings), Alitalia a Vueling, které dohromady zajišťují, pouze v odpoledních hodinách, tři přímé lety. První letadlo startuje v poledne, poslední před šestou večerní. Levné letenky z Prahy do Říma koupíte například od nízkonákladové společnosti Wizzair. Mezi další provozovatele přímého leteckého spojení na trase Praha–Řím patří Iberia a British Airlines.

Letecky z Prahy do Říma

Cesta začíná na mezinárodním Letišti Václava Havla na pražské Ruzyni. Letadlo z Prahy do Říma odlétá vždy z Terminálu 2, který je určen pro lety do zemí Schengenského prostoru. Dá se sem dojet autobusem z nedalekých stanic metra - jízda zabere v průměru 20 minut. Samozřejmostí je dostupnost taxíky nebo shuttle busem.

Přílet do Říma

Let z Prahy do Říma končí na největším římském letišti Fiumicino (též známém jako Letiště Leonardo Da Vinci). Existuje mnoho způsobů, jak se odsud dostat do centra. Působí zde mnoho autobusových společností, zajišťujících přepravu na / z letiště, a to Cotral (jede k národnímu muzeu, vlakovému nádraží a nejbližším stanicím metra), SIT BUS Shuttle, Teravision a T.A.M. (tito jezdí k vlakovému nádraží Termini). Centrum Říma je dosažitelné i vlaky Leonardo Express a FL1 Trains, se kterými cesta trvá 30 až 45 minut.

Destinace Řím

Věčné město - Řím, je hlavním městem Itálie, v němž žije okolo tří milionů obyvatel. Jedná se o kolébku jedné z nejvyspělejších antických civilizací. V současné době je to jedna z nejatraktivnějších turistických destinací, která se může pochlubit památkami jako je Koloseum, Španělské schody, fontána de Trévi nebo třeba Pantheon. Třešničkou na dortu pro každého návštěvníka je nejmenší stát, Vatikán, jenž je sídlem papeže. Miliony turistů z celého světa sem každoročně jezdí obdivovat například katedrálu Sv. Petra a Pavla nebo Sixtínskou kapli.

Aplikaci zdarma!

Plánuješ víkend v Římě?

Itálie je zemí, ve které najdete nejvíce památek zařazených na seznam kulturního dědictví UNESCO na světě. Není tak překvapením, že hlavní měste Itálie – Řím, je plný historických míst a památek, které by jste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Kromě památek byste rozhodně neměli vynechat italskou kuchyni, a kromě pizzy a pasty také některý z proslulých dezertů, například panna cotta či tiramisu.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Řím

Do města Řím můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik stojí levná letecký jízdenka z města Praha do města Řím?

Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Praha do města Řím pořídíte od 218 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jak najdu nízké ceny jízdenek letadlem z města Praha do města Řím?

Výhodná cena jízdenky letadlem z města Praha do města Řím se pohybuje kolem 1 719 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.

Jak daleko je města Řím od města Praha, když pojedu letadlem?

Vzdálenost do města Řím z města Praha letadlem je zhruba 923 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.

Jaká je dojezdová doba letadlem z města Praha do města Řím?

Doba jízdy letadlem z Praha do Řím je v průměru 1 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Kterou ve městě Praha si mám vybrat pro cestu letadlem z města Praha do města Řím? A na kterou ve městě Řím mám jet?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Řím, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport v Řím. Vždy je dobré znát v Praha a Řím ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Jak daleko od center měst Praha a Řím jsou hlavní?

Můžete najít Prague Vaclav Havel Airport, kterou Omio cestovatelé ve městě Praha používají nejčastěji, a která se nachází asi 11.2 km od centra města, a ve městě Řím – nejvyužívanější je Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a nachází se 22.3 km od centra města.

Který jezdí z Praha do Řím?

, který jezdí z Praha do Řím, je například Ryanair, Vueling, Alitalia, csa, Smartwings, Iberia, Malta Air, Brussels Airlines nebo Wizz Air.

Kde najdu levné jízdenky letadlem z města Praha do města Řím?

Výhodné jízdenky letadlem z města Praha do města Řím můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Když přijedu letadlem z Praha do Řím, kam ještě můžu jít v blízkosti Řím?

Vaše cesta letadlem z Praha to Řím nemusí končit v Řím. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Řím zahrnují Milán, Florencie nebo Paříž. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Milán, Florencie nebo Paříž s Omio!

Letenky Praha – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali