Letecky z Praha do Poprad

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Praha – Poprad letecky

distanceVzdálenost438 km
durationPrůměrná doba cesty letecky3 hod 30 min
pricePrůměrná cena letenky2 856 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersAerolinkyLufthansa Cityline

Na trase Praha – Poprad v délce 438 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Lufthansa Cityline. Cesta v průměru trvá 3 hod 30 min. K dispozici je přímé spojení letecky. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 856 Kč, nejlevnější letenky je možné koupit již za 2 775 Kč. Cestující většinou odlétají z letiště Prague Vaclav Havel Airport a přílétají na Poprad–Tatry Airport.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Poprad

Tipy pro cestovatele: Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost letenky z města Praha do města Poprad jsou levné, a to již od 2 776 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem letenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu letecky porovnáním cen různých aerolinek. Letenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Výhodné jízdné letecky z města Praha do města Poprad vám pomůže vyhledat Omio. Cena letenky se pohybuje kolem 2 858 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud chcete jet letecky, Poprad je od města Praha přibližně 438 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Dojezdová doba letecky z města Praha do města Poprad je v průměru 3 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při nákupu levných letenek na Omio mezi městy Praha a Poprad, je nejčastějším letištěm odletu Prague Vaclav Havel Airport v destinaci Praha. Nejčastějším místem příletu je Poprad–Tatry Airport ve městě Poprad. Vždy je dobré znát jaké je konkrétní letiště odletu příletu ve městech Praha a Poprad předtím, než se na svou cestu letecky vydáte.

Cestujete–li letecky z města Praha, Prague Vaclav Havel Airport je vzdálené 15.3 km od centra města. Když přijedete letecky do destinace Poprad, nejužívanější letiště je Poprad–Tatry Airport, vzdálené 6.1 km od centra města.

Aerolinky poskytují dopravu na trase Praha – Poprad. K dispozici jsou letecky od společnosti Lufthansa Cityline. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Ano. Omio vám zpáteční letenku z města Praha do města Poprad vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své letenky na jednom místě.

Letenky Praha – Poprad, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůLetenkySlovensko - letenkyLetecky z Praha do Poprad

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk