POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 1.
6005 Lufthansa Cityline

21. 1.
1165 Malta Air
so
22. 1.
828 Wizz Air
út
25. 1.
902 Ryanair
čt
27. 1.
4167 Lufthansa

28. 1.
291 Malta Air
so
29. 1.
3025 Lufthansa Cityline
st
2. 2.
815 Malta Air
čt
3. 2.
3372 Lufthansa Cityline

4. 2.
569 Malta Air
so
5. 2.
1183 Ryanair
po
7. 2.
1232 Malta Air

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Letenky Praha – Neapol


Prahu s historickým italským městem Neapol spojují pravidelné letecké linky, které zajišťují společnosti Wizz Air a easyJet. Do této italské metropole si je možné letět až šestkrát týdně v ranních hodinách. Vzdálenost do cílové stanice 1000 kilometrů vzdušnou čarou letadlo urazí za dvě hodiny čistého času.


Aerolinky na trase
Délka letu Praha – Neapol
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Neapol?


Letenky Praha – Neapol lze pořídit na lety nízkonákladových společností Wizz Air a easyJet. Průměrná doba letu je u obou aerolinek dvě hodiny pět minut. Jedná se o přímé linky bez mezipřistání, přičemž letecká společnost easyJet nabízí cestujícím na trase Praha – Neapol až čtyři lety týdně.

Jak dlouhý je let Praha – Neapol?


Letenky Praha – Neapol lze zakoupit na ranní hodiny, v závislosti na dni v týdnu. První ranní let v společnosti Wizz Air trvá přesně dvě hodiny a tuto linku lze využít pouze dva dny v týdnu. Naopak easyJet létá do Neapole vždy ráno každý druhý den, doba trvání letu je v případě této konkrétní linky dvě hodiny a pět minut. Jde o přímé lety bez nutnosti mezipřistání. U spojů s mezipřistáním ve Vídni, Mnichově nebo Curychu je třeba počítat s delšími časovými intervaly, které často přesáhnou čtyři hodiny.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Neapol?


Z Prahy do Neapole je možné letět celkem šestkrát týdně, jediným dnem bez leteckého spojení je čtvrtek. Za měsíc je tedy do italské Neapole odbaveno až 24 letů. Společnost Wizz Air zajištuje dva lety týdně, vždy v úterý a sobotu. Zbytek letů má na starost easyJet, který do třetího největšího města v Itálii posílá čtyři spoje týdně, a to vždy ráno.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Neapol?


Odlet z letiště v Praze: Pražské Letiště Václava Havla prochází neustále moderniza-cemi a překvapuje novinkami. Nejsnazší cesta z centra na letiště je linkou metra B do poslední stanice Zličín, na Terminál 1 nebo 2 pak cestující zaveze autobusová linka č. 100. Cesta na Letiště Václava Havla trvá přibližně 30 minut. Cestující zde mohou využít možnosti dobytí elektroniky a bezplatnou síť wi-fi v celém areálu letiště (bez časového omezení). Všechny lety do schengenského prostoru jsou odbavo-vány z Terminálu 2, kde mohou cestující před cestou nebo mezi lety strávit čas v relaxační zóně.

Přílet na letiště v Neapoli: Mezinárodní letiště v Neapoli se nachází poměrně blízko centra města. Celkem má dva terminály, kde nechybí standardní služby ve formě úschovny zavazadel nebo směnárny. wi-fi připojení se ale v areálu letiště platí. Po příletu do Neapole je možné nasednout na autobus, který cestující do centra na náměstí Garibaldi přepraví za zhruba 15 minut.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Neapol

Do města Neapol můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Neapol mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha letadlem?

Letecký jízdenka z města Praha do města Neapol může být nejlevnější od 828 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.

Jaké je jízdné letadlem z města Praha do města Neapol?

Jízdné letadlem z města Praha do města Neapol může být různé. Pohybuje se kolem 2 296 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.

Jak je to daleko z města Praha do města Neapol letadlem?

Z města Praha do města Neapol je to letadlem kolem 1029 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.

Jaká je doba jízdy letadlem z města Praha do města Neapol?

Doba jízdy letadlem z Praha do Neapol je v průměru 1 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Jaké jsou nejpoužívanější ve městě Neapol a ve městě Praha?

Předtím, než nastoupíte svou cestu letadlem z Praha do Neapol, je vždy dobré vědět, že Prague Vaclav Havel Airport je nejoblíbenější pro cestovatele odlétající z Praha, zatímco Naples International Airport je nejpopulárnější pro přílety do Neapol.

Kde se nachází blízko centra měst Praha a Neapol?

Můžete najít Prague Vaclav Havel Airport, kterou Omio cestovatelé ve městě Praha používají nejčastěji, a která se nachází asi 11.2 km od centra města, a ve městě Neapol – nejvyužívanější je Naples International Airport a nachází se 6.2 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Praha do Neapol?

Jízdní řády z Praha do Neapol vám Omio vyhledá jako easyJet, Wizz Air, Ryanair nebo Lufthansa.

Mohu si koupit jízdenky letadlem z města Praha do města Neapol?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Praha do města Neapol vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Když přijedu do Neapol z Praha letadlem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?

Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Neapol letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Řím, Milán nebo Bologna. Pokud chcete objevovat Řím, Milán nebo Bologna z Neapol, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Letenky Praha – Neapol, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali