Doporučené lety z místa Praha do místa Neapol

Zobrazují se informace o letech pro 29. 7.

Nejrychlejší cesta

3 h 50 min

Přímé lety

-

lety/letů denně

9

Vzdálenost

1029 km

There are 0 direct flights between Praha and Neapol per day, with the fastest journey taking just 3 hours and 50 minutes.

Nejlevnější
2. Nejrychlejší
14:00Prague Vaclav Havel Airport4h00 18:00Naples International Airport
1 changes
8506 1Jednosměrná
Nejlevnější
08:40Prague Vaclav Havel Airport9h20 18:00Naples International Airport
1 changes
8506 1Jednosměrná
Nejrychlejší
08:40Prague Vaclav Havel Airport3h50 12:30Naples International Airport
1 changes
9970 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
07:05Prague Vaclav Havel Airport9h00 16:05Naples International Airport
1 changes
8691 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
14:00Prague Vaclav Havel Airport8h55 22:55Naples International Airport
1 changes
8691 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
29. 7.
7553 Lufthansa Cityline

30. 7.
9022 Lufthansa Cityline
so
31. 7.
5655 Malta Air
ne
1. 8.
6639 Lufthansa
po
2. 8.
4055 Lufthansa
st
4. 8.
6477 Lufthansa Cityline
čt
5. 8.
4690 Lufthansa

6. 8.
5559 Lufthansa
so
7. 8.
3513 Malta Air
ne
8. 8.
5492 TAP Portugal
po
9. 8.
4591 Eurowings
út
10. 8.
6205 Lufthansa
st
11. 8.
6205 Lufthansa

13. 8.
5919 Lufthansa
so
14. 8.
1909 Malta Air
ne
15. 8.
3390 Lufthansa
po
16. 8.
3228 Lufthansa Cityline
út
17. 8.
5949 Lufthansa

Letenky Praha – Neapol


Prahu s historickým italským městem Neapol spojují pravidelné letecké linky, které zajišťují společnosti Wizz Air a easyJet. Do této italské metropole si je možné letět až šestkrát týdně v ranních hodinách. Vzdálenost do cílové stanice 1000 kilometrů vzdušnou čarou letadlo urazí za dvě hodiny čistého času.


Aerolinky na trase
Délka letu Praha – Neapol
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Neapol?


Letenky Praha – Neapol lze pořídit na lety nízkonákladových společností Wizz Air a easyJet. Průměrná doba letu je u obou aerolinek dvě hodiny pět minut. Jedná se o přímé linky bez mezipřistání, přičemž letecká společnost easyJet nabízí cestujícím na trase Praha – Neapol až čtyři lety týdně.

Jak dlouhý je let Praha – Neapol?


Letenky Praha – Neapol lze zakoupit na ranní hodiny, v závislosti na dni v týdnu. První ranní let v společnosti Wizz Air trvá přesně dvě hodiny a tuto linku lze využít pouze dva dny v týdnu. Naopak easyJet létá do Neapole vždy ráno každý druhý den, doba trvání letu je v případě této konkrétní linky dvě hodiny a pět minut. Jde o přímé lety bez nutnosti mezipřistání. U spojů s mezipřistáním ve Vídni, Mnichově nebo Curychu je třeba počítat s delšími časovými intervaly, které často přesáhnou čtyři hodiny.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Neapol?


Z Prahy do Neapole je možné letět celkem šestkrát týdně, jediným dnem bez leteckého spojení je čtvrtek. Za měsíc je tedy do italské Neapole odbaveno až 24 letů. Společnost Wizz Air zajištuje dva lety týdně, vždy v úterý a sobotu. Zbytek letů má na starost easyJet, který do třetího největšího města v Itálii posílá čtyři spoje týdně, a to vždy ráno.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Neapol?


Odlet z letiště v Praze: Pražské Letiště Václava Havla prochází neustále moderniza-cemi a překvapuje novinkami. Nejsnazší cesta z centra na letiště je linkou metra B do poslední stanice Zličín, na Terminál 1 nebo 2 pak cestující zaveze autobusová linka č. 100. Cesta na Letiště Václava Havla trvá přibližně 30 minut. Cestující zde mohou využít možnosti dobytí elektroniky a bezplatnou síť wi-fi v celém areálu letiště (bez časového omezení). Všechny lety do schengenského prostoru jsou odbavo-vány z Terminálu 2, kde mohou cestující před cestou nebo mezi lety strávit čas v relaxační zóně.

Přílet na letiště v Neapoli: Mezinárodní letiště v Neapoli se nachází poměrně blízko centra města. Celkem má dva terminály, kde nechybí standardní služby ve formě úschovny zavazadel nebo směnárny. wi-fi připojení se ale v areálu letiště platí. Po příletu do Neapole je možné nasednout na autobus, který cestující do centra na náměstí Garibaldi přepraví za zhruba 15 minut.

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Neapol
Do města Neapol můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Neapol mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levná může být cesta letadlem z města Praha do města Neapol?
Letecký jízdenka z města Praha do města Neapol může být nejlevnější od 4 055 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Jaké je jízdné letadlem z města Praha do města Neapol?
Výhodná cena jízdenky letadlem z města Praha do města Neapol se pohybuje kolem 6 747 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jaká je vzdálenost z města Praha do města Neapol letadlem?
Z města Praha do města Neapol je to letadlem kolem 1029 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jak dlouho pojedu letadlem z města Praha do města Neapol?
Letadlem z Praha do Neapol pojedete v průměru 4 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Neapol?

Pro cestu letadlem mezi městy Praha a Neapol je nejpopulárnější pro cestující z Praha Prague Vaclav Havel Airport. V Neapol je nejpopulárnější mezi cestovateli Naples International Airport.

Jak daleko se náchází od centra města Praha a Neapol?

Pokud cestujete z Praha, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Prague Vaclav Havel Airport a nachází se 0 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Neapol zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Neapol je Naples International Airport a nacházi se 0 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Praha do Neapol?
, který jezdí z Praha do Neapol, je například easyJet, Wizz Air, Ryanair nebo Lufthansa.
Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Neapol?
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Neapol rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Plánuji cestu z Praha do Neapol letadlem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Neapol, které stojí zato navštívit?
Vaše cesta letadlem z Praha to Neapol nemusí končit v Neapol. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Neapol zahrnují Řím, Milán nebo Bologna. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Řím, Milán nebo Bologna s Omio!

Letenky Praha – Neapol, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali