Letecky z Praha do Manchester

Nejlevnější lety z místa Praha do místa Manchester

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejlevnější

629

Průměr

2673

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Air Afrique
20:45Praha2h10 22:55Manchester
0 přestupů
629 1Jednosměrná
easyJet
08:00Praha2h15 10:15Manchester
0 přestupů
4717 1Jednosměrná

Letový řád Praha – Manchester

Zobrazují se lety pro zítřejší den (čtvrtek 26. května).
easyJet
08:00Praha2h15 10:15Manchester
0 přestupů
Air Afrique
20:45Praha2h10 22:55Manchester
0 přestupů

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.
čt
02. 6.

03. 6.
so
04. 6.
ne
05. 6.
po
06. 6.
út
07. 6.
st
08. 6.
čt
09. 6.

10. 6.
so
11. 6.
ne
12. 6.
po
13. 6.
út
14. 6.
st
15. 6.

Nejrychlejší lety z místa Praha do místa Manchester

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejrychlejší cesta

2 h 10 min

Průměr

2 h 12 min

lety/letů denně

2

Vzdálenost

1203 km

2 z 2 letadel, která každý den létají na trase Praha – Manchester, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Air Afrique
20:45Praha2h10 22:55Manchester
0 přestupů
629 1Jednosměrná
easyJet
08:00Praha2h15 10:15Manchester
0 přestupů
4717 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Manchester?

zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Letenky Praha – Manchester


Manchester leží v samotném srdci Velké Británie. Jedná se o Mekku fotbalových fanoušků a rodiště dvou světových fotbalových klubů. Turistickým lákadlem je centrum města zapsané na seznam UNESCO a na podobě města se nejvíce promítlo období průmyslové revoluce. Vzdušnou čarou je Manchester od Prahy vzdálený asi 1600 kilometrů.


Aerolinky na trase
Délka letu Praha – Manchester
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Manchester?


Nejrychlejší letenky Praha – Manchester nabízí společnost easyJet. Další společností, která nabízí non-stop letenky je Jet2.com. Lety s KLM jsou naplánovány s přestupem v Amsterodamu. Lufthansa létá do Manchesteru přes Frankfurt. Bristish Airways mají mezipřistání v Lndýně a Air France v Paříži.

Jak dlouhý je let Praha – Manchester?


Bez přestupu je možné se nejrychleji dostat do cíle se společností easyJet: Non-stop let zabere dvě a čtvrt hodiny. Dále je možné vybírat letenky Praha – Manchester s jedním přestupem. Ty má v nabídce velké množství dopravců a let trvá od tří do pěti hodin. Nejdelší je let společnosti Austrian s mezipřistáním ve Vídni. Trvá více než 25 hodin.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Manchester?


Každý den je na trase Praha – Manchester naplánováno několik desítek leteckých spojů. Lety z Prahy startují zhruba každých dvacet minut. Přímé lety společnosti easyJet jsou k dispozici jednou denně. S letenkami easyJet a navazujícími letenkami dalších dopravců je možné vybírat z několika letů každý den v různý čas.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Manchester?


Odlet z letiště v Praze: Nejbližší stanicí metra při cestě na Letiště Václava Havla v Praze je Nádraží Veleslavín. Celá cesta z centra města ze stanice Muzeum až na Terminál 1 zabere tři čtvrtě hodiny. Na letišti je možné parkovat v nadzemních hlídaných garážích a ve všech halách letiště je dostupné bezplatné připojení k wi-fi.

Přílet na letiště Manchester: Manchester Airport leží na východ od centra Manches-teru. Je možné zde strávit volný čas v restauracích a obchodech. Samozřejmostí je pokrytí signálem wi-fi. Komfortu přidává možnost zarezervovat si parkovací stání online. Pro cestu do centra je na výběr z několika železničních dopravců, kteří vozí pasažéry z letiště až do centra města do stanice Manchester Picadilly. Cesta z letiště do centra by neměla zabrat více než 20 minut.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Manchester

Do města Manchester můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Manchester mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Manchester z města Praha je letadlem a může stát již od 1 724 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou letecký jízdenku z města Praha do města Manchester s Omio.
Jízdné letadlem z města Praha do města Manchester může být různé. Pohybuje se kolem 3 131 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Pokud chcete jet letadlem, Manchester je od města Praha daleko přibližně 1203 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Letadlem z Praha do Manchester pojedete v průměru 2 hod. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Před samotným plánováním cesty z Praha do Manchester je dobré vědět, že většina cestovatelů při jízdě letadlem z Praha odlétají z Prague Vaclav Havel Airport a dorazí na Manchester Airport v Manchester.

Pokud plánujete jet letadlem z Praha, očekávejte vzdálenost 15.3 km od centra města k nejvíce užívané, Prague Vaclav Havel Airport. Po příjezdu do města Manchester letadlem čekejte vzdálenost 13.2 km od Manchester Airport do centra města.

Co se týká z Praha do Manchester, můžete vybírat hned z British Airways, Brussels Airlines, Ryanair, Swiss, csa, Lufthansa, Lufthansa Cityline, Qatar Airways, easyJet, KLM, Air France, Finnair, Eurowings nebo Jet2. Com. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Manchester rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují letadlem z Praha do Manchester, není Manchester tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Manchester, které stojí za návštěvu, jsou Londýn, Liverpool nebo Edinburgh. Podívejte se na Omio na levné letecký jízdenky do některé z těchto top destinací!

Letenky Praha – Manchester, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk