Letenky Praha Manchester

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace: Praha – Manchester letecky

distanceVzdálenost1203 km
durationPrůměrná doba cesty letecky2 hod 10 min
pricePrůměrná cena letenky3 595 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersAerolinkyeasyJet, Ryanair, Brussels Airlines, Air France, KLM, Lufthansa, Air Dolomiti, Lufthansa Cityline (2), SWISS, Eurowings, British Airways nebo Norwegian Air

Na trase Praha – Manchester v délce 1203 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například easyJet, Ryanair, Brussels Airlines, Air France, KLM, Lufthansa, Air Dolomiti, Lufthansa Cityline (2), SWISS, Eurowings, British Airways nebo Norwegian Air. Cesta v průměru trvá 2 hod 10 min. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 3 595 Kč, nejlevnější letenky je možné koupit již za 1 480 Kč. Cestující většinou odlétají z letiště Letiště Václava Havla Praha a přílétají na Letiště Manchester.

Nejlevnější lety z místa Praha do místa Manchester

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 6..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

easyJet
20:352h20
Praha
22:55Manchester
3713 1Jednosměrná
0 přestupů
Sas Airways
12:256h10
Praha
18:35Manchester
3781 1Jednosměrná
0 přestupů

Odlety Praha – Manchester

Zobrazují se lety pro zítřejší den čtvrtek 20. června
Sas Airways
12:256h10
Praha
18:35Manchester
0 přestupů přímý spoj
easyJet
20:352h20
Praha
22:55Manchester
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední let dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.

Nejrychlejší lety z místa Praha do místa Manchester

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 6..

Nejrychlejší cesta

2 h 20 min

Průměr

4 h 15 min

lety/letů denně

2

Vzdálenost

1203 km

2 z 2 letadel, která každý den létají na trase Praha – Manchester, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

easyJet
20:352h20
Praha
22:55Manchester
3713 1Jednosměrná
0 přestupů
Sas Airways
12:256h10
Praha
18:35Manchester
3781 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Letecké společnosti: Letadla Praha - Manchester

Kupte a cestujte letadla z města Praha do města Manchester za nízké ceny začínající na 1 242 Kč na Omio. Najdete u nás a odlety a přílety od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

British Airways (BA) je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně na letišti London Heathrow (LHR). Aerolinky BA nabízí celoročně nízké ceny letenek do destinací po celém světě a létá na centrálně umístěná letiště. Jeho rozsáhlá globální síť zahrnuje více než 170 destinací v téměř 80 zemích po celé Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Asii, Africe a Austrálii. British Airways je také druhou největší leteckou společností se sídlem ve Spojeném království, pokud jde o velikost její flotily a počet přepravených cestujících.

Letenky Praha – Manchester


Manchester leží v samotném srdci Velké Británie. Jedná se o Mekku fotbalových fanoušků a rodiště dvou světových fotbalových klubů. Turistickým lákadlem je centrum města zapsané na seznam UNESCO a na podobě města se nejvíce promítlo období průmyslové revoluce. Vzdušnou čarou je Manchester od Prahy vzdálený asi 1600 kilometrů.


Aerolinky na trase
Délka letu Praha – Manchester
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Manchester?


Nejrychlejší letenky Praha – Manchester nabízí společnost easyJet. Další společností, která nabízí non-stop letenky je Jet2.com. Lety s KLM jsou naplánovány s přestupem v Amsterodamu. Lufthansa létá do Manchesteru přes Frankfurt. Bristish Airways mají mezipřistání v Lndýně a Air France v Paříži.

Jak dlouhý je let Praha – Manchester?


Bez přestupu je možné se nejrychleji dostat do cíle se společností easyJet: Non-stop let zabere dvě a čtvrt hodiny. Dále je možné vybírat letenky Praha – Manchester s jedním přestupem. Ty má v nabídce velké množství dopravců a let trvá od tří do pěti hodin. Nejdelší je let společnosti Austrian s mezipřistáním ve Vídni. Trvá více než 25 hodin.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Manchester?


Každý den je na trase Praha – Manchester naplánováno několik desítek leteckých spojů. Lety z Prahy startují zhruba každých dvacet minut. Přímé lety společnosti easyJet jsou k dispozici jednou denně. S letenkami easyJet a navazujícími letenkami dalších dopravců je možné vybírat z několika letů každý den v různý čas.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Manchester?


Odlet z letiště v Praze: Nejbližší stanicí metra při cestě na Letiště Václava Havla v Praze je Nádraží Veleslavín. Celá cesta z centra města ze stanice Muzeum až na Terminál 1 zabere tři čtvrtě hodiny. Na letišti je možné parkovat v nadzemních hlídaných garážích a ve všech halách letiště je dostupné bezplatné připojení k wi-fi.

Přílet na letiště Manchester: Manchester Airport leží na východ od centra Manches-teru. Je možné zde strávit volný čas v restauracích a obchodech. Samozřejmostí je pokrytí signálem wi-fi. Komfortu přidává možnost zarezervovat si parkovací stání online. Pro cestu do centra je na výběr z několika železničních dopravců, kteří vozí pasažéry z letiště až do centra města do stanice Manchester Picadilly. Cesta z letiště do centra by neměla zabrat více než 20 minut.

Tipy pro cestovatele: Levné letenky Praha – Manchester

Tipy pro cestovatele: Letecky Praha - Manchester. Informace o rezervaci, levné letenky, přímé lety a další. Vše, co potřebujete vědět pro snadné zorganizování vaší cesty najdete na Omio.
FAQs
Levné letenka z Praha do Manchester mohou začínat již od 1 480 Kč (56 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena letenka z Praha do Manchester je 3 595 Kč (136 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Manchester letecky je 2 hod 10 min   na 1203 km dlouhé route, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První let z Praha do Manchester odlétá v 5: 15.
Poslední let z Praha do Manchester odjíždí v 20: 45.
Pro journey z Praha do Manchester můžete jet let s easyJet, Ryanair, Brussels Airlines, Air France, KLM, Lufthansa, Air Dolomiti, Lufthansa Cityline (2), SWISS, Eurowings, British Airways nebo Norwegian Air. Určitě si prohlédněte všechny možné letecké společnosti, kteří nabízejí služby Praha - Manchester na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Lety z Praha do Manchester obvykle odlétají z Letiště Václava Havla Praha a přijíždějí do Letiště Manchester.

Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 15.3 km od centra města Praha a Letiště Manchester je vzdálené 15.3 km od centra města Manchester.

Nejlevnějším měsícem pro let z Praha do Manchester je březen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Praha a Manchester 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

Letenky Praha – Manchester a další informace o letech na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůLetenkySpojené království - letenkyLetecky do ManchesterLevné letenky Praha – Manchester | Srovnání cen všech aerolinek na jednom místě

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk