Doporučené lety z místa Praha do místa Madrid

Zobrazují se informace o letech pro 24. 6.

Nejrychlejší cesta

6 h

Přímé lety

-

lety/letů denně

14

Vzdálenost

1772 km

There are 0 direct flights between Praha and Madrid per day, with the fastest journey taking just 6 hours and 0 minutes.

2. Nejlevnější
19:20Prague Vaclav Havel Airport19h15 14:35Madrid Barajas Airport
1 changes
5517 1Jednosměrná
19:20Prague Vaclav Havel Airport14h55 10:15Madrid Barajas Airport
1 changes
7067 1Jednosměrná
19:20Prague Vaclav Havel Airport21h45 17:05Madrid Barajas Airport
1 changes
6003 1Jednosměrná
Nejlevnější
19:20Prague Vaclav Havel Airport28h10 23:30Madrid Barajas Airport
1 changes
5143 1Jednosměrná
19:20Prague Vaclav Havel Airport25h45 21:05Madrid Barajas Airport
1 changes
7149 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

Thu, Jun 24
Celková cena za: 1 nights, 1 adults
zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
23. 6.
6893 Brussels Airlines
čt
24. 6.
4563 TAP Portugal

25. 6.
1617 Iberia
so
26. 6.
4140 TAP Portugal
ne
27. 6.
1751 Iberia
po
28. 6.
3199 TAP Portugal
út
29. 6.
1586 Iberia
st
30. 6.
4970 KLM
čt
1. 7.
4970 KLM

2. 7.
4900 Iberia
so
3. 7.
2980 Ryanair
ne
4. 7.
1884 Iberia
po
5. 7.
1884 Iberia
út
6. 7.
624 Ryanair
st
7. 7.
3789 TAP Portugal
čt
8. 7.
3818 TAP Portugal

9. 7.
3326 KLM
so
10. 7.
913 Ryanair
ne
11. 7.
2425 Iberia
po
12. 7.
3325 KLM
út
13. 7.
912 Ryanair
flight

Přehled cesty

Letecky na trase Praha – Madrid

Délka letu
8 hodin 4 minut
Cena letenky:2320
Místo odletu:Praha
Místo příletu:Madrid
Vzdálenost:1772 km
Aerolinky:Ryanair, Iberia, TAP Portugal, Vueling, KLM, Air France

Jak na letenky z Prahy do Madridu?

Trasa mezi Prahou a Madridem spojuje dvě hlavní města, centra turismu, obchodu, kultury, vzdělání a sídla mnoha institucí. Na vzdušné trase mezi Prahou a Madridem panuje relativně čilý ruch, denně je možné vycestovat několika leteckými spoji, které operují společnosti Iberia, Smart Wings, Air Europa a České aerolínie. Let na trase Praha–Madrid, který trvá 3 hodiny překoná vzdálenost 2300 kilometrů. Jedná se o pravidelné linky, tudíž lze letenky do Madridu rezervovat pro kterýkoli den v roce.

Letecky z Prahy do Madridu

Cesta letadlem Praha–Madrid začíná na pražském letišti Václava Havla, které se postupně stává důležitým dopravním uzlem, nejen na cestách Evropou. Dá se sem dojet taxíkem, shuttlem a městskými autobusy z nejbližších stanic metra. Letiště je dostupné i v noci.

Přílet do Madridu

Po příletu z Prahy do Madridu veškerá letadla přistávají na letišti Adolfa Suareze ve čtvrti Barajas. Jedná se o největší a nejvytíženější vzdušný přístav ve Španělsku. Ze všech terminálů se dá jet metrem číslo 8 na vlakové nádraží Nuevos Ministerios, přičemž přibližný interval souprav je 12 až 15 minut. Terminál 4 pak každé půl hodiny spojuje letiště Barajas s dalšími klíčovými lokalitami Madridu, jako jsou Chamartin, Atocha a Principe Pío - jízda trvá asi čtvrt hodiny. Poslední variantou je přímá autobusová linka 203, která během 40 minut (za normálního provozu) dojede na nádraží Atocha. Orientační odjezdy jsou po 15 až 20 minutách. Samozřejmostí je obslužnost nespočtem příměstských a dálkových spojů.

Destinace Madrid

Madrid je hlavním městem a zároveň politickým, vzdělávacím, kulturním a finančním Španělského království, v jehož středu se nachází. Je domovem skoro 3 a půl milionům obyvatel. Po Paříží a Berlíně se jedná o třetí největší metropoli v Evropské Unii. Mimo fakt, že Madrid představuje sídlo několika mezinárodních organizací, může se pochlubit i turistickými atrakcemi. Mezi ně lze zařadit královský palác, divadlo, galerii Prado, park Buen Retiro, či fontána a radnice na náměstí Plaza Cibeles. Letecky tak do Madridu denně cestuje mnoho lidí nejen z Prahy ale i z mnoha dalších koutů Evropy a světa. Nejlevnější letenky do Madridu jsou ale samozřejmě k dispozici na kratších trasách, kde operují nízkonákladové letecké společnosti.

Plánuješ víkend v Madridu?

Není překvapením, že stejně jako všechna ostatní Evropská hlavní města je i hlavní město Španělska – Madrid, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Kromě památek láká Madrid také na poměrně rušný nočná život. Pokud nemáte plán, kam večer vyrazit, stačí se zastavit na náměstí Plaza del Sol, kde si můžete vybrat z mnoha tour po barech a klubech. V Madridu také můžete vyzkoušet opravdové tapas – pokud si objednáte sklenici piva nebo vína, dostanete zdarma něco malého k zakousnutí.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Madrid
Do města Madrid můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Madrid mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější letecký jízdenka z města Praha do města Madrid?
Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Praha do města Madrid pořídíte od 1 586 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jaká je výhodná cena jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid?
Jízdné letadlem z města Praha do města Madrid může být různé. Pohybuje se kolem 3 393 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jak daleko je města Madrid od města Praha, když pojedu letadlem?
Vzdálenost do města Madrid z města Praha letadlem je zhruba 1772 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jaká je doba jízdy letadlem z města Praha do města Madrid?
Dojezdová doba letadlem z města Praha do města Madrid je v průměru 2 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Kterou ve městě Praha si mám vybrat pro cestu letadlem z města Praha do města Madrid? A na kterou ve městě Madrid mám jet?

Předtím, než nastoupíte svou cestu letadlem z Praha do Madrid, je vždy dobré vědět, že Prague Vaclav Havel Airport je nejoblíbenější pro cestovatele odlétající z Praha, zatímco Madrid Barajas Airport je nejpopulárnější pro přílety do Madrid.

Kde se nachází v Praha a v Madrid?

Můžete najít Prague Vaclav Havel Airport, kterou Omio cestovatelé ve městě Praha používají nejčastěji, a která se nachází asi 0 km od centra města, a ve městě Madrid – nejvyužívanější je Madrid Barajas Airport a nachází se 0 km od centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Praha do Madrid?
Jízdní řády z Praha do Madrid vám Omio vyhledá jako Ryanair, Iberia, csa, Brussels Airlines, TAP Portugal, Smartwings, Air Europa, Lufthansa, KLM nebo Vueling.
Kde najdu levné jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Praha do města Madrid vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu letadlem z Praha do Madrid, kam ještě můžu jít v blízkosti Madrid?
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Madrid letadlem, jezdí také často na místa jako Barcelona, Valencie nebo Sevilla. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Madrid a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.

Letenky Praha – Madrid, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali