POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 9.
5062 Flixbus
2110 Ryanair
ne
26. 9.
Hledej ceny
2294 Iberia
po
27. 9.
Hledej ceny
3655 TAP Portugal
út
28. 9.
Hledej ceny
959 Ryanair
st
29. 9.
Hledej ceny
3433 Swiss
čt
30. 9.
2697 Flixbus
3864 Lufthansa

1. 10.
Hledej ceny
3127 Iberia
so
2. 10.
3655 Flixbus
448 Ryanair
ne
3. 10.
Hledej ceny
2158 Iberia
po
4. 10.
Hledej ceny
3266 Lufthansa Cityline
út
5. 10.
Hledej ceny
1351 Ryanair
st
6. 10.
Hledej ceny
2827 Lufthansa Cityline
čt
7. 10.
2427 Flixbus
2987 Lufthansa

8. 10.
Hledej ceny
3266 Lufthansa Cityline
so
9. 10.
2697 Flixbus
856 Ryanair
ne
10. 10.
Hledej ceny
3342 Iberia
po
11. 10.
Hledej ceny
3176 Lufthansa Cityline
út
12. 10.
Hledej ceny
3881 Brussels Airlines
st
13. 10.
Hledej ceny
3428 Swiss
čt
14. 10.
2532 Flixbus
2828 Lufthansa

15. 10.
Hledej ceny
2993 Iberia

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Jak na letenky z Prahy do Madridu?

Trasa mezi Prahou a Madridem spojuje dvě hlavní města, centra turismu, obchodu, kultury, vzdělání a sídla mnoha institucí. Na vzdušné trase mezi Prahou a Madridem panuje relativně čilý ruch, denně je možné vycestovat několika leteckými spoji, které operují společnosti Iberia, Smart Wings, Air Europa a České aerolínie. Let na trase Praha–Madrid, který trvá 3 hodiny překoná vzdálenost 2300 kilometrů. Jedná se o pravidelné linky, tudíž lze letenky do Madridu rezervovat pro kterýkoli den v roce.

Letecky z Prahy do Madridu

Cesta letadlem Praha–Madrid začíná na pražském letišti Václava Havla, které se postupně stává důležitým dopravním uzlem, nejen na cestách Evropou. Dá se sem dojet taxíkem, shuttlem a městskými autobusy z nejbližších stanic metra. Letiště je dostupné i v noci.

Přílet do Madridu

Po příletu z Prahy do Madridu veškerá letadla přistávají na letišti Adolfa Suareze ve čtvrti Barajas. Jedná se o největší a nejvytíženější vzdušný přístav ve Španělsku. Ze všech terminálů se dá jet metrem číslo 8 na vlakové nádraží Nuevos Ministerios, přičemž přibližný interval souprav je 12 až 15 minut. Terminál 4 pak každé půl hodiny spojuje letiště Barajas s dalšími klíčovými lokalitami Madridu, jako jsou Chamartin, Atocha a Principe Pío - jízda trvá asi čtvrt hodiny. Poslední variantou je přímá autobusová linka 203, která během 40 minut (za normálního provozu) dojede na nádraží Atocha. Orientační odjezdy jsou po 15 až 20 minutách. Samozřejmostí je obslužnost nespočtem příměstských a dálkových spojů.

Destinace Madrid

Madrid je hlavním městem a zároveň politickým, vzdělávacím, kulturním a finančním Španělského království, v jehož středu se nachází. Je domovem skoro 3 a půl milionům obyvatel. Po Paříží a Berlíně se jedná o třetí největší metropoli v Evropské Unii. Mimo fakt, že Madrid představuje sídlo několika mezinárodních organizací, může se pochlubit i turistickými atrakcemi. Mezi ně lze zařadit královský palác, divadlo, galerii Prado, park Buen Retiro, či fontána a radnice na náměstí Plaza Cibeles. Letecky tak do Madridu denně cestuje mnoho lidí nejen z Prahy ale i z mnoha dalších koutů Evropy a světa. Nejlevnější letenky do Madridu jsou ale samozřejmě k dispozici na kratších trasách, kde operují nízkonákladové letecké společnosti.

Plánuješ víkend v Madridu?

Není překvapením, že stejně jako všechna ostatní Evropská hlavní města je i hlavní město Španělska – Madrid, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Kromě památek láká Madrid také na poměrně rušný nočná život. Pokud nemáte plán, kam večer vyrazit, stačí se zastavit na náměstí Plaza del Sol, kde si můžete vybrat z mnoha tour po barech a klubech. V Madridu také můžete vyzkoušet opravdové tapas – pokud si objednáte sklenici piva nebo vína, dostanete zdarma něco malého k zakousnutí.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Madrid
Do města Madrid můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Madrid mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha letadlem?
Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Praha do města Madrid pořídíte od 959 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jak najdu nízké ceny jízdenek letadlem z města Praha do města Madrid?
Výhodná cena jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid se pohybuje kolem 2 777 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Kolik km je to z města Praha do města Madrid letadlem?
Pokud chcete jet letadlem, Madrid je od města Praha daleko přibližně 1772 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jaká je doba jízdy letadlem z města Praha do města Madrid?
Doba jízdy letadlem z Praha do Madrid je v průměru 2 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Kterou ve městě Praha si mám vybrat pro cestu letadlem z města Praha do města Madrid? A na kterou ve městě Madrid mám jet?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Madrid, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Madrid Barajas Airport v Madrid. Vždy je dobré znát v Praha a Madrid ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Kde se nachází blízko centra měst Praha a Madrid?

Pokud cestujete z Praha, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Prague Vaclav Havel Airport a nachází se 11 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Madrid zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Madrid je Madrid Barajas Airport a nacházi se 12 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Praha do Madrid?
Jízdní řády z Praha do Madrid vám Omio vyhledá jako Ryanair, Iberia, csa, Brussels Airlines, TAP Portugal, Smartwings, Air Europa, Lufthansa, KLM nebo Vueling.
Mohu si koupit jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid?
Výhodné jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánuji cestu z Praha do Madrid letadlem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Madrid, které stojí zato navštívit?
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Madrid letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Barcelona, Valencie nebo Sevilla. Pokud chcete objevovat Barcelona, Valencie nebo Sevilla z Madrid, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Letenky Praha – Madrid, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali