POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
Hledej ceny
2854 Iberia
st
19. 1.
Hledej ceny
2854 Iberia
čt
20. 1.
2334 Flixbus
4250 Swiss

21. 1.
Hledej ceny
2854 Iberia
so
22. 1.
2334 Flixbus
4218 KLM
ne
23. 1.
Hledej ceny
2224 Vueling
po
24. 1.
Hledej ceny
3597 TAP Portugal
út
25. 1.
Hledej ceny
2854 Iberia
st
26. 1.
Hledej ceny
2855 Iberia
čt
27. 1.
2334 Flixbus
2791 Air France

28. 1.
Hledej ceny
2854 Iberia
so
29. 1.
2226 Flixbus
2760 Air France
ne
30. 1.
Hledej ceny
2873 Vueling
po
31. 1.
Hledej ceny
2971 Air France
út
1. 2.
Hledej ceny
2854 Iberia
st
2. 2.
Hledej ceny
1428 Iberia
čt
3. 2.
Hledej ceny
2790 Air France

4. 2.
Hledej ceny
1427 Iberia
so
5. 2.
2049 Flixbus
1427 Iberia
ne
6. 2.
Hledej ceny
2790 Air France

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Jak na letenky z Prahy do Madridu?

Trasa mezi Prahou a Madridem spojuje dvě hlavní města, centra turismu, obchodu, kultury, vzdělání a sídla mnoha institucí. Na vzdušné trase mezi Prahou a Madridem panuje relativně čilý ruch, denně je možné vycestovat několika leteckými spoji, které operují společnosti Iberia, Smart Wings, Air Europa a České aerolínie. Let na trase Praha–Madrid, který trvá 3 hodiny překoná vzdálenost 2300 kilometrů. Jedná se o pravidelné linky, tudíž lze letenky do Madridu rezervovat pro kterýkoli den v roce.

Letecky z Prahy do Madridu

Cesta letadlem Praha–Madrid začíná na pražském letišti Václava Havla, které se postupně stává důležitým dopravním uzlem, nejen na cestách Evropou. Dá se sem dojet taxíkem, shuttlem a městskými autobusy z nejbližších stanic metra. Letiště je dostupné i v noci.

Přílet do Madridu

Po příletu z Prahy do Madridu veškerá letadla přistávají na letišti Adolfa Suareze ve čtvrti Barajas. Jedná se o největší a nejvytíženější vzdušný přístav ve Španělsku. Ze všech terminálů se dá jet metrem číslo 8 na vlakové nádraží Nuevos Ministerios, přičemž přibližný interval souprav je 12 až 15 minut. Terminál 4 pak každé půl hodiny spojuje letiště Barajas s dalšími klíčovými lokalitami Madridu, jako jsou Chamartin, Atocha a Principe Pío - jízda trvá asi čtvrt hodiny. Poslední variantou je přímá autobusová linka 203, která během 40 minut (za normálního provozu) dojede na nádraží Atocha. Orientační odjezdy jsou po 15 až 20 minutách. Samozřejmostí je obslužnost nespočtem příměstských a dálkových spojů.

Destinace Madrid

Madrid je hlavním městem a zároveň politickým, vzdělávacím, kulturním a finančním Španělského království, v jehož středu se nachází. Je domovem skoro 3 a půl milionům obyvatel. Po Paříží a Berlíně se jedná o třetí největší metropoli v Evropské Unii. Mimo fakt, že Madrid představuje sídlo několika mezinárodních organizací, může se pochlubit i turistickými atrakcemi. Mezi ně lze zařadit královský palác, divadlo, galerii Prado, park Buen Retiro, či fontána a radnice na náměstí Plaza Cibeles. Letecky tak do Madridu denně cestuje mnoho lidí nejen z Prahy ale i z mnoha dalších koutů Evropy a světa. Nejlevnější letenky do Madridu jsou ale samozřejmě k dispozici na kratších trasách, kde operují nízkonákladové letecké společnosti.

Plánuješ víkend v Madridu?

Není překvapením, že stejně jako všechna ostatní Evropská hlavní města je i hlavní město Španělska – Madrid, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Kromě památek láká Madrid také na poměrně rušný nočná život. Pokud nemáte plán, kam večer vyrazit, stačí se zastavit na náměstí Plaza del Sol, kde si můžete vybrat z mnoha tour po barech a klubech. V Madridu také můžete vyzkoušet opravdové tapas – pokud si objednáte sklenici piva nebo vína, dostanete zdarma něco malého k zakousnutí.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Madrid

Do města Madrid můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Madrid mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha letadlem?

Letecký jízdenka z města Praha do města Madrid může být nejlevnější od 2 224 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.

Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Praha do města Madrid?

Cena jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid se pohybuje kolem 3 353 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Jak je to daleko z města Praha do města Madrid letadlem?

Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Praha do města Madrid bude kolem 1772 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Jak dlouho pojedu letadlem z města Praha do města Madrid?

Dojezdová doba letadlem z města Praha do města Madrid je v průměru 3 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Madrid?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Madrid, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Madrid Barajas Airport v Madrid. Vždy je dobré znát v Praha a Madrid ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Jak daleko od center měst Praha a Madrid jsou hlavní?

Abyste si mohli naplánovat cestu do Madrid z Praha, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Praha je Prague Vaclav Havel Airport, nacházející se 11.2 km od centra města. V Madrid je nejpopulárnější Madrid Barajas Airport a nachází se 12.7 km od centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Praha do Madrid?

, který jezdí z Praha do Madrid, je například Ryanair, Iberia, csa, Brussels Airlines, TAP Portugal, Smartwings, Air Europa, Lufthansa, KLM nebo Vueling.

Jak najdu levně spoj Praha – Madrid přímo?

Přímý let z města Praha do města Madrid provozuje například Iberia. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Praha do Madrid.

Jak získám výhodné jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid?

Levné jízdenky letadlem z města Praha do města Madrid snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánuji cestu z Praha do Madrid letadlem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Madrid, které stojí zato navštívit?

Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Madrid letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Barcelona, Valencie nebo Sevilla. Pokud chcete objevovat Barcelona, Valencie nebo Sevilla z Madrid, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Letenky Praha – Madrid, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali