POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 9.
Hledej ceny
4841 KLM
ne
26. 9.
1346 STUDENT AGENCY k.s.
1575 easyJet
po
27. 9.
Hledej ceny
751 ryanair sun
út
28. 9.
Hledej ceny
4861 Brussels Airlines
st
29. 9.
Hledej ceny
402 ryanair sun
čt
30. 9.
2157 Flixbus
2210 Smartwings

1. 10.
1346 STUDENT AGENCY k.s.
290 Ryanair
so
2. 10.
1862 Flixbus
290 ryanair sun
ne
3. 10.
1346 STUDENT AGENCY k.s.
2533 Smartwings
po
4. 10.
Hledej ceny
291 ryanair sun
út
5. 10.
Hledej ceny
291 Ryanair
st
6. 10.
Hledej ceny
3519 Air Malta
čt
7. 10.
1753 Flixbus
2210 Smartwings

8. 10.
1076 STUDENT AGENCY k.s.
291 Ryanair
so
9. 10.
1854 Flixbus
291 ryanair sun
ne
10. 10.
1346 STUDENT AGENCY k.s.
627 ryanair sun
po
11. 10.
Hledej ceny
291 ryanair sun
út
12. 10.
Hledej ceny
501 Ryanair
st
13. 10.
1076 STUDENT AGENCY k.s.
401 Ryanair
čt
14. 10.
1856 Flixbus
290 Ryanair

15. 10.
1616 STUDENT AGENCY k.s.
291 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Letenky Praha – Londýn


V Londýně a okolí se nachází celkem čtyři letiště. Pravděpodobně nejznámější a největší je letiště Heathrow, druhým největším anglickým letištěm je pak Gatwick. Nízkonákladové letecké společnosti využívají většinou letiště Stansted nebo Luton. Denně z Prahy směr Londýn odletí 11 a více letů. Doba letu se u jednotlivých aerolinek liší, ve většině případů ale nepřesahuje 60 minut.


Aerolinky na trase
Délka letu Praha – Londýn
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Londýn?


Na trase Praha Londýn je k dispozici poměrně velké množství přímých letů. Každé ráno létá do Londýna společnost Ryanair, a to vždy před sedmou ráno. Britské aerolinky létají z Prahy do Londýna až sedmkrát denně. Letenky Praha – Londýn lze mimo jiné pořídit na spoje, které zajišťují nízkonákladové společnosti FlyBe, Smart Wings, easyJet nebo Wizz Air.

Jak dlouhý je let Praha – Londýn?


Průměrná délka letu z Prahy do Londýna je 60 minut. Přímé lety s British Airlines, easyJet, Ryanair nebo Smart Wings tedy dopraví cestující na londýnská letiště pohodlně bez nutnosti přestupu. Lety s mezipřistáním provozuje například domácí ČSA, zde ovšem cestující musí počítat s až čtyřikrát delší ces-tou. Pravidelné denní přímé lety společnosti easyJet trvají 50 až 75 minut v závislosti na vybraném letu.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Londýn?


Z Prahy do Londýna létá denně až jedenáct spojů. Dopravci nabízí letenky Praha – Londýn na lety startující v průběhu celého dne. První letadlo do Londýna vzlétá už před sedmou hodinou ranní, poslední ve všední dny ve večerních hodinách s příletem před půlnocí. V neděli mohou cestující využít i pozdější spoj. Jedním z nejfrekventovanějších dní na této trase je neděle. V tento den vysílá například easyJet dvě linky pozdě večer s přílety na letiště Gatwick a Stansted kolem půlnoci.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Londýn?


Odlet z letiště v Praze: Pražské Letiště Václava Havla prošlo za poslední roky poměrně rozsáhlou modernizací, což ocení nejeden cestovatel. Z centra je možné sem snadno dojet linkou metra B do stanice Zličín a na Terminál 1 nebo 2 pak autobusem č. 100. Cesta trvá zhruba 30 minut v závislosti na výchozím bodě. Na letišti jsou standardně k dispozici zásuvky a wi-fi připojení zdarma.

Přílet na letiště v Lodýně: Mezinárodní letiště Heathrow je ze všech čtyř londýnských letišť tím nejrušnějším a zároveň největším – nachází se zde celkem pět terminálů. Spo-jení do centra se zde nabízí několik. Kromě autobusu je turisty hodně využíván rychlovlak Heathrow express, který do centra dorazí za pouhých 15 minut. 40 kilometrů od Londýna je vzdálené letiště Gat-wick. I zde je možno využít k dopravě do Londýna expresní vlak nebo se svézt autobusem National Express, jízda v tomto případě trvá 90 minut. Na letiště Stansted létají převážně nízkonákladová letadla Ryanair a easyJet. I zde je možnost se do centra dopravit s National Express. Podobně je tomu i u letiště Luton.

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Londýn
Do města Londýn můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost letecký jízdenka z města Praha do města Londýn?
Letecký jízdenky z města Praha do města Londýn mohou stát již 290 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty letecký jízdenky z města Praha do města Londýn.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Praha do města Londýn?
Jízdné letadlem z města Praha do města Londýn může být různé. Pohybuje se kolem 2 133 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jaká je vzdálenost z města Praha do města Londýn letadlem?
Vzdálenost do města Londýn z města Praha letadlem je zhruba 1032 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jak dlouho pojedu letadlem z města Praha do města Londýn?
Letadlem z Praha do Londýn pojedete v průměru 1 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Které jsou na cestě do města Londýn z města Praha nejpoužívanější?

Předtím, než nastoupíte svou cestu letadlem z Praha do Londýn, je vždy dobré vědět, že Prague Vaclav Havel Airport je nejoblíbenější pro cestovatele odlétající z Praha, zatímco London Heathrow Airport je nejpopulárnější pro přílety do Londýn.

Kde se nachází blízko centra měst Praha a Londýn?

Pokud plánujete jet letadlem z Praha, očekávejte vzdálenost 11 km od centra města k nejvíce užívané, Prague Vaclav Havel Airport. Po příjezdu do města Londýn letadlem čekejte vzdálenost 23 km od London Heathrow Airport do centra města.

Který jezdí z Praha do Londýn?
Jízdní řády z Praha do Londýn vám Omio vyhledá jako Ryanair, easyJet, Smartwings, Wizz Air, Flybe, British Airways, Eurowings, BA Cityflyer nebo Brussels Airlines.
Jaká je přímá linka letadlem z města Praha do města Londýn?
Hledáte cestu letadlem z města Praha do města Londýn přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Ryanair nebo ryanair sun. Pokud jste vyhovující cestu letadlem z města Praha do města Londýn přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Londýn?
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Londýn rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Plánujete cestu z města Praha do města Londýn letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Londýn, které můžete navštívit.
Vaše cesta letadlem z Praha to Londýn nemusí končit v Londýn. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Londýn zahrnují Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Paříž, Amsterdam nebo Brusel s Omio!

Letenky Praha – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali