Letecky z Praha do Liverpool

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Liverpool?

zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Letenky Praha – Liverpool


Liverpool se nachází ve středo-západní části Velké Británie. Od Prahy je vzdálený zhruba 1300 kilo-metrů vzdušnou čarou. Hlavním turistickým lákadlem Liverpoolu je historické centrum města zapsané na seznamu UNESCO. Liverpool je rodným městem nesmrtelných The Beatles a slavného fotbalového klubu.


Aerolinky na trase
Délka letu Praha – Liverpool
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Liverpool?


Nejpohodlnější možností, jak se dostat z Prahy do Liverpoolu, je přímé letecké spojení. Dobrou volbou jsou v tomto případě letenky Praha – Liverpool od společnosti easyJet. Při plánování cesty je ale potřeba zvážit datum odletu. Přímé spojení totiž není k dispozici každý den. Dalšími společnostmi, které provozují linku Praha – Liverpool, je Lufthansa, Air France, KLM, Brussels Airlines a další. Přestu-povat je možné ve Frankfurtu, v Paříži nebo třeba v Amsterdamu.

Jak dlouhý je let Praha – Liverpool?


Nejrychlejší let z Prahy do Liverpoolu nabízí společnost easyJet – přímý let let trvá dvě a čtvrt hodiny. Další možností je využít letecké spojení s jedním přestupem. Čas strávený na takové cestě se pohybuje kolem čtyř a půl hodiny. Letenky Praha – Liverpool nabízí i společnost Iberia, jedná se o let s přestupem v Barceloně a letadlo přistane v Liverpoolu po dvaceti osmi hodinách.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Liverpool?


Každý den odlétá z Prahy do Liverpoolu vice než čtyřicet přímých či nepřímých spojení. Letenky Pra-ha – Liverpool od společnosti easyJet a dalších aerolinek dávají cestujícím možnost vybírat každý den z pěti až deseti letů. Přímé lety z Prahy do Liverpoolu se společností easyJet startují během pozdního odpoledne.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Liverpool?


Odlet z letiště v Praze: Nejbližší stanicí metra při cestě na Letiště Václava Havla v Praze je Nádraží Veleslavín, kam vede z centra linka metra A. Po příjezdu do stanice je nutné sledovat navigační cedule a opustit vestibul metra. Dále počkat na zastávce autobusu, který jede až na Terminál 1, odkud startují lety do Liverpoolu. Celá cesta z centra města ze stanice Muzeum až na Terminál 1 zabere tři čtvrtě hodiny. Na letišti je možné parkovat v nadzemních hlídaných garážích. Ve všech halách letiště je dostupná bezplatná wi-fi.

Přílet na letiště v Liverpoolu: Nejbližší vlakovou stanicí u letiště Liverpool John Len-non Airport je Liverpool South Railway Station. Nejrychleji se dá na tuto stanici dostat autobusem 86A, který odjíždí ze zastávky Dunlop Road. Ve stanici Liverpool South Parkway je nutné přestoupit na kterýkoliv vlak jedoucí do centra Liverpoolu. Pohodlnější je ovšem cesta bez přestupu. Takovou možností je autobus 82A vyjíždějící ze zastávky Dunlop Road. Konečnou stanicí je Liverpool ONE Bus Station. Odtud už je to pár korků do centra, případně je možné přestoupit na další autobusové linky.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Liverpool

Do města Liverpool můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Liverpool mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Letecký jízdenky z města Praha do města Liverpool mohou stát již 3 962 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty letecký jízdenky z města Praha do města Liverpool.
Cena jízdenky letadlem z města Praha do města Liverpool se pohybuje kolem 3 962 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Praha do města Liverpool je kilometrová vzdálenost letadlem asi 1249 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Doba jízdy letadlem z Praha do Liverpool je v průměru 3 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Liverpool, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Liverpool John Lennon Airport v Liverpool. Vždy je dobré znát v Praha a Liverpool ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Pokud cestujete z Praha, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Prague Vaclav Havel Airport a nachází se 15.3 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Liverpool zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Liverpool je Liverpool John Lennon Airport a nacházi se 14.1 km od centra města.

, který jezdí z Praha do Liverpool, je například Ryanair.
Výhodné jízdenky letadlem z města Praha do města Liverpool můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Liverpool letadlem, jezdí také často na místa jako Londýn, Manchester nebo Edinburgh. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Liverpool a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.

Letenky Praha – Liverpool, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk