Letecky z Praha do Eindhoven

Nejlevnější lety z místa Praha do místa Eindhoven

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

1736

Průměr

2455

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Transavia Airlines
14:30Praha1h25 15:55Eindhoven
0 přestupů
1736 1Jednosměrná
Transavia Airlines
08:15Praha1h25 09:40Eindhoven
0 přestupů
2499 1Jednosměrná
Transavia Airlines
13:25Praha1h25 14:50Eindhoven
0 přestupů
3130 1Jednosměrná

Letový řád Praha – Eindhoven

Zobrazují se lety pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Transavia Airlines
08:15Praha1h25 09:40Eindhoven
0 přestupů
Transavia Airlines
13:25Praha1h25 14:50Eindhoven
0 přestupů
Transavia Airlines
14:30Praha1h25 15:55Eindhoven
0 přestupů

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší lety z místa Praha do místa Eindhoven

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

1 h 25 min

Průměr

1 h 25 min

lety/letů denně

3

Vzdálenost

646 km

3 z 3 letadel, která každý den létají na trase Praha – Eindhoven, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Transavia Airlines
13:25Praha1h25 14:50Eindhoven
0 přestupů
3130 1Jednosměrná
Transavia Airlines
14:30Praha1h25 15:55Eindhoven
0 přestupů
1736 1Jednosměrná
Transavia Airlines
08:15Praha1h25 09:40Eindhoven
0 přestupů
2499 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Praha – Eindhoven letecky

distanceVzdálenost646 km
durationPrůměrná doba cesty letecky1 hod 25 min
pricePrůměrná cena letenky1 683 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersAerolinkyTransavia Airlines nebo Ryanair

Na trase Praha – Eindhoven v délce 646 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Transavia Airlines nebo Ryanair. Cesta v průměru trvá 1 hod 25 min. K dispozici je přímé spojení letecky. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 683 Kč, nejlevnější letenky je možné koupit již za 1 262 Kč. Cestující většinou odlétají z letiště Prague Vaclav Havel Airport a přílétají na Eindhoven Airport.

Letecké společnosti: Praha - Eindhoven

Za nízké ceny začínající na 1 262 Kč můžete cestovat letecky mezi městy Praha a Eindhoven s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odlety a přílety a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Ryanair
Transavia Airlines

Aerolinky Ryanair patří mezi nejoblíbenější nízkonákladové letecké společnosti v Evropě. Ryanair nabízí levné letenky pro cestování po celé Evropě. Společnost Ryanair byla založená v Irsku v roce 1984. Dnes vám umožňuje cestovat snadno a levně do většiny nejoblíbenějších evropských destinací. Tato nízkonákladová letecká společnost je známá tím, že provozuje přímé lety do menších nebo sekundárních letiště obvykle mimo velká města, a tím udržuje nízké letecké náklady. K dispozici je několik různých tarifů letenek Ryanair. Základní letenky dovolují cestujícím přinést na palubu jedno malé osobní zavazadlo. Za příruční zavazadla a odbavená zavazadla se obvykle účtují další poplatky.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Transavia Airlines je nizozemská nízkonákladová letecká společnost, která pro vaši příští cestu letecky z města Praha do města Eindhoven nabízí několik typů letenek, ze kterých můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat: Basic, Plus nebo Max.

Lety Praha – Eindhoven

Eindhoven se nachází na jihu Nizozemska. S populací necelého čtvrt milionu obyvatel se jedná o páté největší město v zemi. Město klade důraz na nové technologie a snaží se být inovačním lídrem. Ve měste žije mnoho studentů. Turisté míří do Eidhovenu hlavně poznávat unikátní muzea a za kulturou. Často k přesunu využívají letadlo.

Které aerolinky provozují leteckou dopravu na trase Praha – Eindhoven?

Letenky Praha Eindhoven nabízí například letecká společnost Ryanair. V jejich nabídce jsou letenky bez přestupu. Celkově na trase působí asi čtyři různí dopravci. Naprostá většina nabízených letenek Praha – Eindhoven je na přímé lety.

Jak dlouho trvá cesta letadlem na trase Praha – Eindhoven?

Pokud si cestující vyberou na své cestě z Prahy do Eindhovenu přímý let, pak stráví v letadle asi jeden a půl hodiny. V případě letu se dvěma přestupy je nutné se připravit na zhruba desetihodinovou cestu.

Kolik spojení je k dispozici na trase Praha – Eindhoven?

Skoro na každý den je naplánováno alespoň jedno letecké spojení z Prahy do Eindhovenu. Výjimkou můžou být víkendové dny, kdy nemusí být k dispozici žádný pravidelný let. V nabídce dopravců jsou většinou přímé lety Praha – Eindhoven. Pokud jsou letenky Praha Eindhoven přestupní, pak mezipřistání probíhá například v Londýně nebo Gdaňsku.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přilétají spoje na trase Praha – Eindhoven?

Odlet z letiště:Letadla mířící do Eindhovenu odlétají z Letiště Václava Havla v Praze. Samotné letiště leží na severozápadním okraji města. Turisté se na něj nejlépe dostanou autobusovým expresem odjíždějícím z hlavního vlakového nádraží. Pro cestující je v areálu letiště k dispozici občerstvení a obchody.

Přílet na letiště:V Eindhovenu je jedno letiště, umístěné na severozápadní straně města. Do centra města pravidelně odjíždí expresní autobus. Cesta do centra trvá asi třicet minut. Přímo v budově letiště je několik velmi dobrých restaurací.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Eindhoven

Tipy pro cestovatele: Do města Eindhoven můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Eindhoven mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny letenek z města Praha do města Eindhoven pořídíte od 1 262 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své letenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat letenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Výhodná cena letenky z města Praha do města Eindhoven se pohybuje kolem 1 683 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné letenky.
Pokud chcete jet letecky, Eindhoven je od města Praha přibližně 646 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Cesta letecky z města Praha do města Eindhoven trvá v průměru 1 hod 25 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Před samotným plánováním cesty na trase Praha – Eindhoven je dobré vědět, že většina cestujících zahajuje leteckou přepravu ve městě Praha odletem z Prague Vaclav Havel Airport a let ukončí na Eindhoven Airport.

Cestujete–li letecky z města Praha, Prague Vaclav Havel Airport je vzdálené 15.3 km od centra města. Když přijedete letecky do destinace Eindhoven, nejužívanější letiště je Eindhoven Airport, vzdálené 8.3 km od centra města.

Jízdní řády aerolinek, jako jsou například Transavia Airlines nebo Ryanair, pro cestování mezi městy Praha a Eindhoven najdete na Omio.
Na trase Praha – Eindhoven odlétá první ranní let v 13: 25. Poslední let dne na stejné trase odlétá z města Praha v 13: 25. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odlety a přílety pro cestování z města Praha do města Eindhoven.
Levné letenky z města Praha do města Eindhoven snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své letenky na jednom místě. Cestování letecky je díky tomu snadné a beze stresu.

Letenky Praha – Eindhoven, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk