Letecky z Praha do Eindhoven

Nejlevnější lety z místa Praha do místa Eindhoven

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejlevnější

3785

Průměr

3785

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
14:05Prague Vaclav Havel Airport1h25 15:30Eindhoven Airport
0 přestupů
3785 1Jednosměrná

Letový řád Praha – Eindhoven

Zobrazují se lety pro zítřejší den (čtvrtek 26. května).
14:05Prague Vaclav Havel Airport1h25 15:30Eindhoven Airport
0 přestupů

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.
čt
02. 6.

03. 6.
so
04. 6.
ne
05. 6.
po
06. 6.
út
07. 6.
st
08. 6.
čt
09. 6.

10. 6.
so
11. 6.
ne
12. 6.
po
13. 6.
út
14. 6.
st
15. 6.

Nejrychlejší lety z místa Praha do místa Eindhoven

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejrychlejší cesta

1 h 25 min

Průměr

1 h 25 min

lety/letů denně

1

Vzdálenost

646 km

1 z 1 letadel, která každý den létají na trase Praha – Eindhoven, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
14:05Prague Vaclav Havel Airport1h25 15:30Eindhoven Airport
0 přestupů
3785 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Lety Praha – Eindhoven

Eindhoven se nachází na jihu Nizozemska. S populací necelého čtvrt milionu obyvatel se jedná o páté největší město v zemi. Město klade důraz na nové technologie a snaží se být inovačním lídrem. Ve měste žije mnoho studentů. Turisté míří do Eidhovenu hlavně poznávat unikátní muzea a za kulturou. Často k přesunu využívají letadlo.

Které aerolinky provozují leteckou dopravu na trase Praha – Eindhoven?

Letenky Praha Eindhoven nabízí například letecká společnost Ryanair. V jejich nabídce jsou letenky bez přestupu. Celkově na trase působí asi čtyři různí dopravci. Naprostá většina nabízených letenek Praha – Eindhoven je na přímé lety.

Jak dlouho trvá cesta letadlem na trase Praha – Eindhoven?

Pokud si cestující vyberou na své cestě z Prahy do Eindhovenu přímý let, pak stráví v letadle asi jeden a půl hodiny. V případě letu se dvěma přestupy je nutné se připravit na zhruba desetihodinovou cestu.

Kolik spojení je k dispozici na trase Praha – Eindhoven?

Skoro na každý den je naplánováno alespoň jedno letecké spojení z Prahy do Eindhovenu. Výjimkou můžou být víkendové dny, kdy nemusí být k dispozici žádný pravidelný let. V nabídce dopravců jsou většinou přímé lety Praha – Eindhoven. Pokud jsou letenky Praha Eindhoven přestupní, pak mezipřistání probíhá například v Londýně nebo Gdaňsku.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přilétají spoje na trase Praha – Eindhoven?

Odlet z letiště:Letadla mířící do Eindhovenu odlétají z Letiště Václava Havla v Praze. Samotné letiště leží na severozápadním okraji města. Turisté se na něj nejlépe dostanou autobusovým expresem odjíždějícím z hlavního vlakového nádraží. Pro cestující je v areálu letiště k dispozici občerstvení a obchody.

Přílet na letiště:V Eindhovenu je jedno letiště, umístěné na severozápadní straně města. Do centra města pravidelně odjíždí expresní autobus. Cesta do centra trvá asi třicet minut. Přímo v budově letiště je několik velmi dobrých restaurací.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Eindhoven

Do města Eindhoven můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Eindhoven mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost letecký jízdenka z města Praha do města Eindhoven je levná, již od 980 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jízdné letadlem z města Praha do města Eindhoven může být různé. Pohybuje se kolem 2 827 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Vzdálenost do města Eindhoven z města Praha letadlem je zhruba 646 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Doba jízdy letadlem z Praha do Eindhoven je v průměru 1 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Eindhoven, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Eindhoven Airport v Eindhoven. Vždy je dobré znát v Praha a Eindhoven ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Pokud cestujete z Praha, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Prague Vaclav Havel Airport a nachází se 15.3 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Eindhoven zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Eindhoven je Eindhoven Airport a nacházi se 8.3 km od centra města.

, který jezdí z Praha do Eindhoven, je například Transavia Airlines nebo Ryanair.
Přímé spojení z města Praha do města Eindhoven letadlem poskytuje Transavia Airlines. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Praha do města Eindhoven.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Praha do města Eindhoven vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Eindhoven letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Amsterdam, Brusel nebo Antverpy. Pokud chcete objevovat Amsterdam, Brusel nebo Antverpy z Eindhoven, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Letenky Praha – Eindhoven, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk